Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara od mojekrpicetp

> tijanavb: > Pozdrav, moram se i ja uključiti...naime prije 6 dana sam istoj prodavačici mojekrpicetp uplatila za bluzu i sandale 300 kn, zahvalila se za uplatu i od onda se više ne javlja, niti je poslala artikle koje sam kupila >:( > Što mi je sada ciniti, kako da dođem do nje sad kad je blokirana... da li može uopće vidjeti poruke ovdje na profilu? Pomagajte :( Draga tijanavb, jako mi je žao što vam se ovo dogodilo. Ipak, nakon onakve negativne povratne informacije koju je Nina9911 ostavila bilo je vrlo nepromišljeno ulaziti u suradnju s tom prodavalicom. Koliko znam, korisnice kojima je profil blokiran ipak mogu pročitati svoju poštu (neka me netko ispravi ako griješim), pa ako već niste ostavite joj svoj broj moba u inboxu, vidjeti ćemo hoće li se javiti.
2020 09 17
Uplatila sam joj još prošli tjedan, znaci prije negativne povratne koju je ostavila Nina9911. Imala je u tom trenutku 15 pozitivnih povratnih koje su ostavile korisnice koje su koliko vidim bile vrlo zadovoljne suradnjom. Ostavila sam joj broj moba sa svojim podacima o slanju paketa, tako da mi se mogla javiti i na taj nacin...ali ništa ☹🤨
2020 09 17
> tijanavb: > Uplatila sam joj još prošli tjedan, znaci prije negativne povratne koju je ostavila Nina9911. Imala je u tom trenutku 15 pozitivnih povratnih koje su ostavile korisnice koje su koliko vidim bile vrlo zadovoljne suradnjom. > Ostavila sam joj broj moba sa svojim podacima o slanju paketa, tako da mi se mogla javiti i na taj nacin...ali ništa ☹🤨 ,:( Nema vam druge nego na drastične mjerenego otvoriti zasebnu temu s njenim punim imenom i prezimenom u naslovu i objaviti da ćete takvu temu otvarati svaki dan dok vam ne vrati novac kako je i Nina planirala.
2020 09 17
Javljam da se cura javila i da je poslala paket :")
2020 09 19
Super! Veselim se.
2020 09 19
ima tko od gospođe kontakt broj?
2020 09 20
update : meni je uredno stigao paket...
2020 09 24
1 2 3