Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mirela Kutinjak,Krojački obrt Hariel -nova prevarantica na krpicama

Doticna me blokirala na whatts up koliko vidim i ne zeli vratit novac jer prevarantica je ocito dobro znala sta radi i sad se pravi luda,ili mozda to i jeste.No dobro ja za tjedan dana ionako idem u Zg pa cu usput posjetiti taj famozni krojacki obrt da joj osobno vratim ovu njenu divnu "original"duksu. A razmisljam o tome da se malo raspitam pa joj posaljem i neku inspekciju ,trznu ili inspektora rada neka je malo "procesljaju" onako iz gusta > nefertiti111: > Iz videnog "uradka" najbolje zaobilaziti navedeni krojacki obrt 🤦‍♀️🤦‍♀️ > Sta uopce rec na tu "kreativnost", ustrajte u namjeri da vratite novac.
2020 09 15
Koje smeće od žene. Ta je jos gora od one sto je meni poslikala original etiketu od artikla ,a poslala kopiju na kojoj nema uopce etikete. Fuj,na koje ideje taj ljudski um dolazi zbog pohlepe.
2020 09 15
Katastrofa 😩 Obavezno javite kako je sve završilo
2020 09 15
Ne mogu virovat! Još se pravi da nema pojma u čemu je problem 😡
2020 09 15
Nadam se ćete rijesiti problem s ovim otpadom https://gov.hr/moja-uprava/pravna-drzava-i-sigurnost/prevencija-i-prijava-kaznenog-djela/najcesci-oblici-prijevara/1646 Lp
2020 09 15
Daliborka , bravo za recenziju😉...Jos ste mogli u nju "prikacit" link ove teme da ,eto,neko ne pomisli ( ili ona pokusa uvjerit svekoliko pucanstvo) da joj ljudi,bezveze, tektako, ruse ugled 🙃,..... Izborite se za svoj novac, ovakvih gnjusa mi je na vrh glave . Sretno
2020 09 15
Odlicno hvala,bas sam mislila to napravit a budem odmah sutra ujutro ,pa neka je oni procesljaju malo i njenu radnju u kojoj pravi sve te silne originale.Bas je smece Hvala na podrsci > sunces: > Nadam se ćete rijesiti problem s ovim otpadom > https://gov.hr/moja-uprava/pravna-drzava-i-sigurnost/prevencija-i-prijava-kaznenog-djela/najcesci-oblici-prijevara/1646 > Lp
2020 09 16
Hvala na podrsci,prikacit cu link> Thera44: > Daliborka , bravo za recenziju😉...Jos ste mogli u nju "prikacit" link ove teme da ,eto,neko ne pomisli ( ili ona pokusa uvjerit svekoliko pucanstvo) da joj ljudi,bezveze, tektako, ruse ugled 🙃,..... > Izborite se za svoj novac, ovakvih gnjusa mi je na vrh glave . > Sretno
2020 09 16
Dno dna
2020 09 16
1 2 3