Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mirela Kutinjak,Krojački obrt Hariel -nova prevarantica na krpicama

Dodajte link na temu u negativnu, ovo je dno dna.
2020 09 14
https://www.facebook.com/hariel.eu Poslala sam mail upit na financijski inspektorat s obzirom da doticna ima i obrt a radi sastrane da vidim sto ce mi reci.Znam da nije nekome iznos od 110kn nesto vazno ali ja za te novce radim a ne varam ljude uokolo i ovakva prevara i krađa me ljuti, pa eto neka je i oni imaju u vidu za malo kontrole tko zna sto jos zena radi :)
2020 09 14
Slazem se s vama,doticna gospođa je zbilja dno dna ,spustiti se tako nisko da krade i vara ljude .I to bez imalo griznje savijesti .Sramota > schmetterling: > Dodajte link na temu u negativnu, ovo je dno dna.
2020 09 14
ovo je današnji nastavak trakavice o Mireli Kutinjak i krojackom obrtu Hariel ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b60792372154cd0b0343019387a5c955.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5412d6735925d5b18463574783b40bc6.jpg)
2020 09 14
Pa citam i ne vjerujem! Koje smece od zene! Nadam se da zna da ste otvorili temu i da pisemo sve ovo!!! Cuj ti nju, podvalit Lild duksu pod Lacoste.... Mozda se malo zabunila, sva ta slina slova L u naslovu.....
2020 09 14
Mašta radi svašta....
2020 09 14
I ona znači ne odustaje ni nakon ovog razotkrivanja? Za ne vjerovati.
2020 09 14
> teehee: > I ona znači ne odustaje ni nakon ovog razotkrivanja? Za ne vjerovati. A bas, za nevirovat. Sve te APP prevarantice imaju iza prevare isti nacin ponasanja - optuzivanje druge strane , Razmisljanje za povratit - " ja te pokrala ,i odakle ti pravo da se bunis na to i gnjavis me. " Daliborka dodajte u naslov i Hariel ...Pa kad se bude guglalo svi ce pohrlit u taj krojacki.....
2020 09 14
Da zene je nevjerojatno bezobrazna ,prevari me i uzme novce i zna sta je napravila i pravi se blesava,ili je zaista toliko glupa a to je vjerujem.Ugl.novce mi nece vratiti a svoje ispranp smece od dukse nece natrag iako cu joj ja to osobno donijeti u ZG u krojačku radnju ,zena bez imalo obraza i morala.Dno dna ,i zna da ovo pisemo.Stovise sigurno ce sada otvoriti novi lazni profil i nastaviti varati ljude🙄 rafaela1973: > Pa citam i ne vjerujem! > Koje smece od zene! > Nadam se da zna da ste otvorili temu i da pisemo sve ovo!!! > Cuj ti nju, podvalit Lild duksu pod Lacoste.... > Mozda se malo zabunila, sva ta slina slova L u naslovu.....
2020 09 15
Hvala na savjetu hocu :) > Thera44: > > teehee: > > I ona znači ne odustaje ni nakon ovog razotkrivanja? Za ne vjerovati. > A bas, za nevirovat. Sve te APP prevarantice imaju iza prevare isti nacin ponasanja - optuzivanje druge strane , Razmisljanje za povratit - " ja te pokrala ,i odakle ti pravo da se bunis na to i gnjavis me. " > Daliborka dodajte u naslov i Hariel ...Pa kad se bude guglalo svi ce pohrlit u taj krojacki.....
2020 09 15
A eto takve su zene bez savijesti i morala,prevarantica Mirela Kutinjak i njen Krojacki obrt Hariel je primjer takve osobe. > teehee: > I ona znači ne odustaje ni nakon ovog razotkrivanja? Za ne vjerovati.
2020 09 15
> kozmetika88: > Doticna je jako dobro znala sta prodaje > Nije prvi put da netko zasije etiketu necega drugoga > Vec se je to događalo ovdje > Stavite podatke od doticne ovdje > I br racuna > Jadno i zalosno sta sve ljudi rade ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e368db2d4c2116b647a0eec5ed689439.jpg)
2020 09 15
Ma sirota prevarantica Mirela se toliko zbunila da je uspjela samo izrezati krokodila i prisiti ga ,a zaboravila ukloniti sve etikete sa dukse i vidi cuda ono livergy lidl,ali je ona odgovorno tvrdi da kupije samo originale i nema pojma da je ovu lacosta duksu "slucajno" kupila u Lidlu 🙄 Bože koja osoba,ali to je sigurno htjela reklamirato svoj krojacki obrt Hariel- mjesto u kojem ludl duksa uz malo "faceliftinga"i malog krokodila postaje Lacosta > rafaela1973: > Pa citam i ne vjerujem! > Koje smece od zene! > Nadam se da zna da ste otvorili temu i da pisemo sve ovo!!! > Cuj ti nju, podvalit Lild duksu pod Lacoste.... > Mozda se malo zabunila, sva ta slina slova L u naslovu.....
2020 09 15
Hvala na ideji 🙂> Daliborka: > Hvala na savjetu hocu :) > > Thera44: > > > teehee: > > > I ona znači ne odustaje ni nakon ovog razotkrivanja? Za ne vjerovati. > > A bas, za nevirovat. Sve te APP prevarantice imaju iza prevare isti nacin ponasanja - optuzivanje druge strane , Razmisljanje za povratit - " ja te pokrala ,i odakle ti pravo da se bunis na to i gnjavis me. " > > Daliborka dodajte u naslov i Hariel ...Pa kad se bude guglalo svi ce pohrlit u taj krojacki.....
2020 09 15
Iz videnog "uradka" najbolje zaobilaziti navedeni krojacki obrt 🤦‍♀️🤦‍♀️ Sta uopce rec na tu "kreativnost", ustrajte u namjeri da vratite novac.
2020 09 15