Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Blokiran član Mia1996

Pozdrav, kupila sam nešto od korisnice Mia1996 i prije 5 dana rekla je da će sutra poslati. Nakon toga se ne javlja. Jasno mi je da ne stignemo ponekad zbog gužve i tako to... Međutim, idem gledati poruke i vidim da je žena blokirana. Netko joj je ostavio negativnu ocjenu jer kao naušnice od 80 kn putuju 14 dana od Karlovca do Zagreba. E, sad...kaj da radim? Imam njeno ime, prezime, adresu i IBAN. Kako dalje? Ne znam niti na koju banku je sjela uplata. Kako to saznati koja je banka pa da probam banku barem kontaktirati? Hvala na pomoći. Lp
2020 09 23
Potrazite je na fb ili instagramu, banka vam nece reci privatne informacije zene
2020 09 23
Savjetujem isto što i korisnica gore, potražite je na društvenim mrežama ili u imeniku na internetu (možda čak nazvati opće informacije pošto imate adresu).
2020 09 23
banku vidite po onim početnim brojeva IBAN-a, ali vam oni ne smiju ništa reći.
2020 09 23
Saznala sam da je Zagrebačka banka. Što ako je samo IBAN ispravan ali podaci ne odgovaraju njemu?
2020 09 23
> Abega007: > Saznala sam da je Zagrebačka banka. > Što ako je samo IBAN ispravan ali podaci ne odgovaraju njemu? Nažalost moguće je i to da☹️, a ako se dobro sjećam, nedavno je ovdje na forumu netko rekao kako korisnici OTP banke kada upišu IBAN primatelja te stisnu provjera primatelja, automatski bi im se upisalo ime i prezime tog primatelja, pa ako je netko tko ima OTP banku voljan provjeriti na ovaj način, vjerujem da biste puno pomogli ovoj djevojci. 😊
2020 09 23
ISTA SITUACIJA! Ja sam u nedjelju kupila stvar i kao sve normalno se dogovorila sa osobom, jos gledala po profilu je li sve ispravno, odnosno je li legitimna osoba, kao ima 20ak i vise pozitivnih ocjena, pa se mislim uredu, normalna je. Medjutim, ona je kao "stvorila" tisak paket na tiskovoj stranici ono kad samo od doma uneses podatke i to je to, nije poslala paket. Dakle od nedilje odkad sam uplatila, danas je srida vecer. Jos ja njoj poslala mail jucer kao a di je paket? sta me zajebajes? i ona ladno odgovara ka da je taman poslala da evo da kad stigne da joj javim da je stiga paket...
2020 09 23
Nisu ove krpice vise normalne. Sve je vise prevarantica. Razmisljam da se maknem.
2020 09 24
> zararara2345: > ISTA SITUACIJA! > Ja sam u nedjelju kupila stvar i kao sve normalno se dogovorila sa osobom, jos gledala po profilu je li sve ispravno, odnosno je li legitimna osoba, kao ima 20ak i vise pozitivnih ocjena, pa se mislim uredu, normalna je. > Medjutim, ona je kao "stvorila" tisak paket na tiskovoj stranici ono kad samo od doma uneses podatke i to je to, nije poslala paket. Dakle od nedilje odkad sam uplatila, danas je srida vecer. > Jos ja njoj poslala mail jucer kao a di je paket? sta me zajebajes? i ona ladno odgovara ka da je taman poslala da evo da kad stigne da joj javim da je stiga paket... hjooj...je li na kraju stigao paket?
2020 09 24
ljudi hitno! upravo sam vidila da je prevarantica napravila NOVI profil!!! https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11240611/carolina-herrera-good-girl evo ga, ovo sam ja "kupila" od nje i nikad nije poslano, poslala sam joj 3-4 jos maila i poruke i na apsolutno nista nije odgovorila, dakle izlevatila me novce sam uplatila na ime Ruzica Belic, a Mia Belic se predstavila kao osoba koja prodaje taj parfem Ps, imam sve dokaze mailove i dopisivanja s tom osobom da me je zeznila za novce i parfem dajte molim vas mozete li reci ili naljepiti link di se upozorava korisnike na prevarante??? ne mogu ga trenutno naci jer mi krpice jako sporo loadaju stvari :///
2020 10 09
odnosno ova slika ovog oglasa je identica oglasu koji je mia1996 imala na svom profilu, dakle parfem dot od caroline herrere, 80 ml, neotvorena kutija i ista ova posteljina straga
2020 10 09