Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica PetraKrklec - izbjegavati u širokom luku

Da upozorim i ostale krpičarke na korisnicu PetraKrklec, jer vidim da ima gomilu neutralnih ocjena, koje se, naravno, ne skuže, dok se ne ide listati jednu po jednu. Razvlačenje kupovine, postavljanje pitanja u beskonačnost, rezervacije bez uplate, i zatim čuđenje zašto to drugima nije u redu.. Dakle, žena hoće kupiti Zara torbu, pita dodatne slike (iako je torba već fotkana iz svih mogućih kuteva), odgovorim na sva suluda pitanja i fotkam sve opet ispočetka, razmislit će. U redu. Javlja se opet nakon 10 dana, sa novim pitanjima, a cijena torbe je 75 kn, može li sa poštarinom? Ja kažem da ne bih, da je poštarina 23 kn (ukupno 98) i torbu sam već snizila od prve cijene po kojoj je kupovala. Zatim mi bezobrazno nudi 5 kn više, i nakon još ne znam koliko natezanja se dogovorimo za 90 kn - i odgovora više nema. Nakon opet poslanog upita žena kaže DA ĆE RAZMISLITI. Naravno, uopće ne razumije o kakvom navlačenju pričam, jer je cijela ova priča njoj ok, ili se pravi mutava. Izbjegavati u širokom luku.
2020 10 04
Dodajte i na temu 'Lista nepristojnih i neodgovornih kupaca'.
2020 10 04
Stavljeno, hvala
2020 10 04
Pff ja takvih tjedno imam 6 😂😂 Nažalost baš iritira to,ali ubuduće takve samo ignore 😊
2020 10 04
nista novo...zenama dosadno >:(
2020 10 04
Dobila sam negativnu od korisnice na temelju ovoga, da li adminice čitaju poruke ako im se obratim da je uklone?
2020 10 04
Vidim da je ta negativna već riješena. Samo nemojte obrisati temu, kao što je to učinila korisnica Sandrlje i mnoge prije nje - mnoge samo prelete preko povratnih, ali se zadrže na forumskim temama s više pažnje....kod drugih je obrnuto.....
2020 10 04
> Gothika: > Pff ja takvih tjedno imam 6 😂😂 > Nažalost baš iritira to,ali ubuduće takve samo ignore 😊 😂😂😂😂 također
2020 10 04
Jooj sjecam se te cure, ocito joj je jako dosadno u zivotu. Isto sam prodavala Zarinu torbu, prvo je trazila mjere, zatim da ce razmislit,pa nakon toga jos mali milijon upita oko stanja. Poslikam sve da se uvjeri kako nema ostecenja . Nakon toga kupit ce, ja posaljem natrag poruku ako je sigurna ,u protivnom da ne saljem podatke. Opet ni traga ni glasa. Nakon cca 2 tjedna opet se javi zbog istog oglasa , odgovorim joj da smo se vec cule i dobijem povratno hrpu " hahah ". Nije normalna
2020 10 04
> glitterica: > Jooj sjecam se te cure, ocito joj je jako dosadno u zivotu. Isto sam prodavala Zarinu torbu, prvo je trazila mjere, zatim da ce razmislit,pa nakon toga jos mali milijon upita oko stanja. Poslikam sve da se uvjeri kako nema ostecenja . Nakon toga kupit ce, ja posaljem natrag poruku ako je sigurna ,u protivnom da ne saljem podatke. Opet ni traga ni glasa. Nakon cca 2 tjedna opet se javi zbog istog oglasa , odgovorim joj da smo se vec cule i dobijem povratno hrpu " hahah ". > Nije normalna Ajoj, točno tako...kupit će, maltretira sa milijun poruka, a nakon što nije htjela platiti poštarinu sam prestala odgovarati na poruke, no i dalje je slala upite...zatim pitam jel želi podatke, i nestane :) PS hvala svima na odgovorima, sredjeno je
2020 10 04
Moze link od liste nepristojnih cisto da sam u toku😅
2020 10 06
Nasla
2020 10 06
Sto se ne blokiraju ove sto imaj lazne profile ,a ,kontaktiraju putem maila.Dosadne su!
2020 10 07
> naneta: > Sto se ne blokiraju ove sto imaj lazne profile ,a ,kontaktiraju putem maila.Dosadne su! Blokiraju, samo ih treba prijaviti adminu
2020 10 07