Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IDEJE ZA PROMJENE NA STRANICI

slike su premale
2020 10 09
Artikle ne bi trebalo brisati dok ne stignu do kupca, ali feature aktivni/neaktivni oglasi je stvarno potreban, jer tražim nešto, budem sretna što sam pronašla kad ono pogledam profil, a prodavačica se nije prijavila već 2 godine... Također bi trebalo pobrisati sve one artikle kojima su nestale slike u onom velikom nestajanju od prije godine dana... ok, dogodilo se ali trebalo je dozvoliti rok da se ti oglasi ažuriraju, pa onda briši ostale bez slike jer ih ima baš puno bez slika, a ničemu ne služe
2020 10 10
Kad učitamo sliku u oglas, da bude ispravno okrenuta.
2020 10 10
Da su povratne svrstane po 👍🏻👎🏻 i neutralno, da ne moram na profilu od 300 povratnih tražiti one 2 negativne. Da naprave app krpica. Da se pri registraciji upisuje nešto specifično za svaku osobu, tipa OIB, tako da jedna osoba ne može praviti 100 lažnih sa kojih nastavlja varati i krasti. Da se pri pretraživanju artikala posebno izbacuju artikli osoba koje pratimo tako da i to praćenje dobije neki smisao. Itd itd
2020 10 10
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d16fc94df622a8f9da50a37a030b9965.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/63c3406e0b7eaa448672ee3d1f7bbc00.jpg) Meni su ove kategorije za majice 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Tko jos trazi majicu 'politika' ? 😆😆
2020 10 16
> NikaLuce: > Da su povratne svrstane po 👍🏻👎🏻 i neutralno, da ne moram na profilu od 300 povratnih tražiti one 2 negativne. > Da naprave app krpica. > Da se pri registraciji upisuje nešto specifično za svaku osobu, tipa OIB, tako da jedna osoba ne može praviti 100 lažnih sa kojih nastavlja varati i krasti. > Da se pri pretraživanju artikala posebno izbacuju artikli osoba koje pratimo tako da i to praćenje dobije neki smisao. > Itd itd Pracenje na krpicama bas nema smisla. Aplikacija bi bila supeer. 🔝
2020 10 16
> Laninkutak: > Kad učitamo sliku u oglas, da bude ispravno okrenuta. 😆 Baš to! I da joj ne treba 2 godine da se učita😂
2020 10 16
> AnaNikolic: > Artikle ne bi trebalo brisati dok ne stignu do kupca, ali feature aktivni/neaktivni oglasi je stvarno potreban, jer tražim nešto, budem sretna što sam pronašla kad ono pogledam profil, a prodavačica se nije prijavila već 2 godine... Također bi trebalo pobrisati sve one artikle kojima su nestale slike u onom velikom nestajanju od prije godine dana... ok, dogodilo se ali trebalo je dozvoliti rok da se ti oglasi ažuriraju, pa onda briši ostale bez slike jer ih ima baš puno bez slika, a ničemu ne služe Daa, bas ima dosta artikala bez slika. Ne znam kako to neke ne zivcira na profilu. Bas ruzno izgleda. Definitivno i te oglase brisati. Super ideja 🥂
2020 10 16
> modazagreb: > uh....bit će dobro ako uopće eliminiraju artikle s krivim tagovima (koji stvaraju najveću gužvu, onemogućuju pretraživanje odnosno nakon par artikala odustaneš od pregledavanja jer ti ode sto sati. zato većinom prodajem, rijeđe kupujem), a kamoli išta drugo. > al oke, strpljen-spašen Ima tema za linkanje takvih oglasa. Ja sam krenula u prijavljivanje i slala sam u inbox dosta profila. Meni izbrisu ako iman jednu sliku s neta. A ima profila di su bas sve slike s neta i to dugo vremena stoje. Stavim link https://mojekrpice.hr/forum/t/264823/tema-za-linkanje-nedozvoljenih-oglasa?page=40&dt=1601978938700#tm-topic-message-2063573
2020 10 16
> jelena693: > Ja bih da se urede kategorije jer ima smiješnih naziva, a nema ništa konkretno za npr sportsku odjeću. > Da se automatski brišu oglasi stari preko godinu dana i da se deaktiviraju profili neaktivnih korisnika uz mogućnost ponovne aktivacije ako se netko želi vratiti. > Opcija za prijavu nedozvoljenih oglasa, da postoji gumbić na svakom oglasu da se lakše prijavi nedozvoljeno. > Bilo bi super da postoji mobilna aplikacija. > Meni se čini da vlasnici stranice ne žele uložiti više novca u programiranje same stranice, zato se i ne mijenja nešto puno Mobilna aplikacija bi bila super. Taj gumbic za prijavljivanje nezeljenih oglasa bi bio odlican. "Ocistili" bismo vrlo brzo nedozvoljene oglase
2020 11 22
1 2