Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

'Ja želim'

Ovdje sam nekih mjesec dana, sve mi je do sada bilo ok, samo me zanima sljedeće: kad dobijete poruku sa stisnutim 'ja želim' bez dodatnih pitanja i sl. kako reagirate? Ja sam nekoliko puta odgovorila, pozdravila, pitala što dodatno želi znati ali nikakav odgovor. Znači pitanje za iskusnije krpičarke, je li se na to u pravilu reagira ili se jednostavno pusti, je li taj gest tretiram kao ajmo reći lajk ili što? Hvala i pozdrav 😊❤
2020 10 11
Pozdrav i dobrodošla 😊 Stvarno ne znam što to znači, ništa, vjerojatno im se dopada artikl. Obično kod takvih upita, postavim pitanje ako su zainteresirane za artikl i ako ih zanima neka dodatna informacija. U pravilu se više ne jave 😄 ponekad uslijedi brz dogovor. Tko će ga znati! Ne bih se time opterećivala, odgovorite na to upitom sto ih zanima i pustite. Mene znaju upitat jel slobodan artikl, kod odgovora da je, nestanu 😄 Samo laganini, i neka Vas ne opterećuje to. Sretno!!
2020 10 11
> Laresa: > Pozdrav i dobrodošla 😊 > Stvarno ne znam što to znači, ništa, vjerojatno im se dopada artikl. > Obično kod takvih upita, postavim pitanje ako su zainteresirane za artikl i ako ih zanima neka dodatna informacija. U pravilu se više ne jave 😄 ponekad uslijedi brz dogovor. > Tko će ga znati! Ne bih se time opterećivala, odgovorite na to upitom sto ih zanima i pustite. > Mene znaju upitat jel slobodan artikl, kod odgovora da je, nestanu 😄 > Samo laganini, i neka Vas ne opterećuje to. Sretno!! Tako sam i reagirala. Znači to je gotovo pa uobičajeno. Hvala, sad mi je jasnije😊 Pozdrav!
2020 10 11
Mislim da je rijec o kupcima koji se mozda ne sluze najbolje stranicom. Meni je doslo par takvih upita, kada sam odgovorila onda su rekle da zele kupiti i suradnja je ostvarena najnormalnije.
2020 10 11
Nije ni meni baš najjasnije jel se cure zeznu pa si ostave da im ostane za kasnije ili su zainteresirane ozbiljno. Ali svakako napišem: hej pozdrav :) jeste li zainteresirani za kupnju? Uglavnom dobijem pozitivan odgovor 💪💪
2020 10 11
> TinaCS1994: > Meni je doslo par takvih upita, kada sam odgovorila onda su rekle da zele kupiti i suradnja je ostvarena najnormalnije. Ista stvar i kod mene :")
2020 10 11
Uvijek pitam da li žele kupiti...nekad žele..nekad se uopće ne jave...to je tako ... :|
2020 10 11
Hvala na odgovorima ❤
2020 10 11
U takvim slučajevima,pozdravim i upitam ima li kakvih pitanja. Pa često je to znalo završiti lijepim suradnjama,a par puta su cure znale reći da su bile “brzi prst” i dobro,nema veze.😃
2020 10 12
> Fur_Alina: > Ovdje sam nekih mjesec dana, sve mi je do sada bilo ok, samo me zanima sljedeće: kad dobijete poruku sa stisnutim 'ja želim' bez dodatnih pitanja i sl. kako reagirate? Ja sam nekoliko puta odgovorila, pozdravila, pitala što dodatno želi znati ali nikakav odgovor. Znači pitanje za iskusnije krpičarke, je li se na to u pravilu reagira ili se jednostavno pusti, je li taj gest tretiram kao ajmo reći lajk ili što? > Hvala i pozdrav 😊❤ Dobila sam par puta takav "upit", odgovorila uobičajeno, obično nema odgovora; neki dan sam pitala je li možda "želim" stisnuto nehotice umjesto "stavite u omiljene", nema odgovora, tako da od sada više neću odgovarati na takve automatske "upite". Mislim da je "pozdrav" ili "dobar dan" uz "hvala" minimum za uspostavu komunikacije, ali i to postaje suvišan napor u ovim čudnim vremenima. I ovdje kao i na neki drugim stranicama povremeno se jave neke osobe i s konkretnim upitom i nakon što im lijepo odgovorite, ne javljaju se više. To nikad nisam razumjela niti hoću, riječ je u najmanju ruku o nekulturi ili o osobama koje ne znaju komunicirati na kupoprodajnim stranicama, no treba prihvatiti da je tako i ignorirati. Ima još nekih čudnih pojava, ali za druge neke teme. Čast iznimkama koje su spomenute u gornjim upisima.
2020 10 13
Pozdrav! Ne znam ima li posebna tema otvorena za moju nedoumicu, ali eto pitat ću ovdje. Dogadja li vas se često da ljudi postave xy pitanja i onda se više nikad ne jave? To mi se u zadnje stalno desava i zaista mi nije jasna ta razina (ne) kulture. Okej se predomisliti i rec da ti se nešto ne svidja, ali ta neobzirnost me izludjuje tim više što vidim da su osobe ulogirane cijelo vrijeme. Je li došlo vrijeme i takvima ostavljati negativne ili ih puštamo da prodju lišo? Hvala!
2020 10 20
Da, događa se povremeno, spomenuto je već. Minimum je zahvaliti i reći da nisi (ipak) zainteresiran. Zašto je to tako teško - nemam pojma ili je baš gušt vući nekog za nos. Zato sam sugerirala da bi bila dobra opcija "block" koju bi svaki korisnik mogao sam koristiti po potrebi. To postoji na nekim drugim stranicama. Osobno mi nikad nije teško napisati par riječi za početak komunikacije, vrijedi jednako za sve, kasnije ovisi o drugoj strani. Ako se više ne javlja u roku sljedećih par dana, smatram komunikaciju završenom. Na samo stisnutu opciju "Želim" bez pozdrava i konkretnog upita ne odgovaram više, konačno sam naučila lekciju, mada to nije dovoljno, učiš dok si živ. U usporedbi s krasnim komunikacijama koje se ovdje mogu ostvariti, postaje nebitno zašto se netko više ne javlja, to je na njemu da riješi sa samim sobom, ne na nama. Ostavljanje negativnih ne znam bi li imalo smisla jer će netko drugi istim tim članom biti oduševljen, ali dobro je da ostane zabilježeno u Razgovorima, tko je što pitao i kako mu je odgovoreno.
2020 10 20
> D_Iva0612: > Pozdrav! > Ne znam ima li posebna tema otvorena za moju nedoumicu, ali eto pitat ću ovdje. Dogadja li vas se često da ljudi postave xy pitanja i onda se više nikad ne jave? To mi se u zadnje stalno desava i zaista mi nije jasna ta razina (ne) kulture. Okej se predomisliti i rec da ti se nešto ne svidja, ali ta neobzirnost me izludjuje tim više što vidim da su osobe ulogirane cijelo vrijeme. > Je li došlo vrijeme i takvima ostavljati negativne ili ih puštamo da prodju lišo? > Hvala! Ne možete ostavljati nikakvu povratnu ako nije došlo do suradnje, ocjena se može ostaviti jedino u slučaju uzimanja podataka i to neutralna, a za laž o uplati negativna.
2020 10 20
> mod.mk: > > D_Iva0612: > > Pozdrav! > > Ne znam ima li posebna tema otvorena za moju nedoumicu, ali eto pitat ću ovdje. Dogadja li vas se često da ljudi postave xy pitanja i onda se više nikad ne jave? To mi se u zadnje stalno desava i zaista mi nije jasna ta razina (ne) kulture. Okej se predomisliti i rec da ti se nešto ne svidja, ali ta neobzirnost me izludjuje tim više što vidim da su osobe ulogirane cijelo vrijeme. > > Je li došlo vrijeme i takvima ostavljati negativne ili ih puštamo da prodju lišo? > > Hvala! > Ne možete ostavljati nikakvu povratnu ako nije došlo do suradnje, ocjena se može ostaviti jedino u slučaju uzimanja podataka i to neutralna, a za laž o uplati negativna. Zaboravili ste navesti i ako predmet nije u stanju kakvom ste očekivali, ali i komunikacija traljava, a što redovito rezultira nezadovoljstvom kupljenim. Zanimljivo da ljudi koji se ne javljaju redovito nemaju niti jednu recenziju i, ovo mi je još bolje, imaju istaknuto na svom profilu - svaku komunikaciju koju započnem, želim i dovršiti. Meni je frustrirajuce što se to ne dogadja povremeno već u zadnja dva tjedna 75 posto od 100 posto upita što mi je s obzirom da sam tu godinama necuveno.
2020 10 20
> D_Iva0612: > Zaboravili ste navesti i ako predmet nije u stanju kakvom ste očekivali, ali i komunikacija traljava, a što redovito rezultira nezadovoljstvom kupljenim. Naravno....obvezno negativna ako artikal nije kako je oglašen uz ono uobičajeno "mogli ste pitati" "šta bi vi htjeli za te novce", "ne radim povrat" i slični bezobrazni izgovori.
2020 10 20