Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja krpica

Pozdrav curke😃 Zanima me kako vama ide prodaja na krpicama u posljednje vrijeme? Meni ide dosta lose, skoro da je stala. Imate kakav savijet kako to poboljsati ili jednostavno nema pomoci? Nisam dugo na krpicama, pa mozda nisam sve pokopcala🤔
2020 10 29
Da i meni je stalo. Platila sam par puta oglasavanje ali nista. 🤔
2020 10 29
> Diva_Fashion: > Pozdrav curke😃 > Zanima me kako vama ide prodaja na krpicama u posljednje vrijeme? Meni ide dosta lose, skoro da je stala. Imate kakav savijet kako to poboljsati ili jednostavno nema pomoci? Nisam dugo na krpicama, pa mozda nisam sve pokopcala🤔 Mislim da je više manje svima ista situacija,pogotovo otkad je prošao period prethodne “karantene” kada smo u cca dva-tri mjeseca bivanja kući svi više manje bili online i tako su i Krpice funkcionirale jer sam osobno i sama imala dosta upita i prodaja dok je trenutno stagnacija zbog i ponovnog kretanja ljudi u trgovačkim centrima i trgovinama kao i online trgovina koje nude neprestano popuste kao i besplatne dostave da bi privukli čim više kupce i time očistili stare zalihe koje zbog novonastale situacije nisu uspjeli prodati 😊. Kako god bilo nadajmo se najboljem 😊.
2020 10 29
> arya25: > Da i meni je stalo. Platila sam par puta oglasavanje ali nista. 🤔 Takodjer 😊. Nažalost i teme koje se neprestano otvaraju o raznim prevarama ne idu u prilog jer je već ovako stranica u banani a time biti će sve više i više 😟
2020 10 29
Evo meni za čudo ide u zadnje vrijeme,iako sam i ja imala prije dužih perioda bez suradnje...sretno svima! 🥰
2020 10 29
U zadnje vrijeme ne ide bas, iako sam stavila dosta novih artikla. Zna mi se desiti da prodam nesto sto je davno oglaseno, taman prije nego sam to mislila pokloniti da se rijesim 😅 Ono, nada umire zadnja haha No sad su ljudi u kucama vecinom pa nemaju gdje nositi sve te krpice
2020 10 30
Ali vidim da je na facebook stranicama za prodaju potraznja dosta velika. Mozda je curama jednostavno lakse objaviti sto traze pa da im se to ponudi, a ne na krpicama traziti. Ajde bar se tamo dogodi koja suradnja da pokrije ovo zatisje na krpicama😀
2020 10 30
slabo u zadnje vrijeme. bolje ide na facebook-u, ali tamo je problem što dosta njih trazi slanje pouzecem, pa izgubim kupce jer ne saljem tako
2020 10 30
> tillya: > U zadnje vrijeme ne ide bas, iako sam stavila dosta novih artikla. Zna mi se desiti da prodam nesto sto je davno oglase o, taman prije nego sam to mislila pokloniti da se rijesim 😅 > Ono, nada umire zadnja haha > No sad su ljudi u kucama vecinom pa nemaju gdje nositi sve te krpice Baš tako 😊
2020 10 30
> SilaVila: > Evo meni za čudo ide u zadnje vrijeme,iako sam i ja imala prije dužih perioda bez suradnje...sretno svima! 🥰 Ne mogu se ni ja žaliti da baš ništa ne ide ali rijedije nego prije zasigurno 😊.
2020 10 30
Meni nažalost ne ide ... Primila nekoliko upita posljednjih dana ali se ništa nije izrealiziralo
2020 10 30
Meni malo krene, pa malo stane... Strpljivo, pa ce se pomalo prodati 😊
2020 10 30
i meni sada nešto manje ide, takva je sezona ,:)
2020 10 31
Ide pa stane, samo strpljivo pa kako bude😊
2020 11 01
> Elle001: > > arya25: > > Da i meni je stalo. Platila sam par puta oglasavanje ali nista. 🤔 > Takodjer 😊. Nažalost i teme koje se neprestano otvaraju o raznim prevarama ne idu u prilog jer je već ovako stranica u banani a time biti će sve više i više 😟 Da moguce. :)
2020 11 02
1 2