Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Masna kosa

Trebam pomoć. Znači kosa mi se masti svaki dan. Neumorno ju perem stalno. Evo sinoć sam ju oprala i već večeras će izgledati kao da ju nisam prala pet dana. Nema šta nisam probala. Ponekad koristim i šampon za suho pranje ili bejbi puder, ali to je samo privremeno rješenje. Kako se vi borite sa vašom masnom kosom? Svaki savjet je dobrodošao
2020 11 03
pratim <3
2020 11 03
Ništa ne pomaže. Što blaži šampon za često pranje, što prirodniji..cijeli život mi se kosa masti i moram ju češće prati, dva dana mi je ok a treći dan ne mogu takva van iz kuće..to je moja jedina realnost..
2020 11 03
Ja isperem domaćim jabučnim octom razrjeđenim vodom. I zadnje ispiranje je uvijek hladnom vodom. ☺️ Koristim i domaću tinkturu, na način da utrljam u tjeme prije pranja.
2020 11 03
Olival sampon za masnu kosu.
2020 11 03
> sanjaurban: > Ništa ne pomaže. Što blaži šampon za često pranje, što prirodniji..cijeli život mi se kosa masti i moram ju češće prati, dva dana mi je ok a treći dan ne mogu takva van iz kuće..to je moja jedina realnost.. Slažem se s ovim, i meni je cijeli život masna i još uvijek nisam pronašla rješenje. Probala sam razne šampone, metode, ništa nije pomoglo. Čak sam je pokušala prati svaki treći, četvrti, peti dan sad kako smo bili u lockdownu proljetos. To sam radila cca dva mjeseca, nisam primijetila ni mrvicu pomaka. :( Perem ju svaki drugi dan, do tada se uzdam u suhi šampon.
2020 11 04
> Poisene: > > sanjaurban: > > Ništa ne pomaže. Što blaži šampon za često pranje, što prirodniji..cijeli život mi se kosa masti i moram ju češće prati, dva dana mi je ok a treći dan ne mogu takva van iz kuće..to je moja jedina realnost.. > Slažem se s ovim, i meni je cijeli život masna i još uvijek nisam pronašla rješenje. Probala sam razne šampone, metode, ništa nije pomoglo. Čak sam je pokušala prati svaki treći, četvrti, peti dan sad kako smo bili u lockdownu proljetos. To sam radila cca dva mjeseca, nisam primijetila ni mrvicu pomaka. :( > Perem ju svaki drugi dan, do tada se uzdam u suhi šampon. A Kate Moss kaže: Ako se pogledate u ogledalo i mislite...oprati ili ne...operite.....mislim da mojoj kosi manje šteti voda nego sva ta čuda koja mi se nude da stavljam na glavu..
2020 11 04
> sanjaurban: > Ništa ne pomaže. Što blaži šampon za često pranje, što prirodniji..cijeli život mi se kosa masti i moram ju češće prati, dva dana mi je ok a treći dan ne mogu takva van iz kuće..to je moja jedina realnost.. Da, a meni je problem što je prvi dan dobra, već sutra dan bi ju mogla oprati
2020 11 05
> Rina_07: > > sanjaurban: > > Ništa ne pomaže. Što blaži šampon za često pranje, što prirodniji..cijeli život mi se kosa masti i moram ju češće prati, dva dana mi je ok a treći dan ne mogu takva van iz kuće..to je moja jedina realnost.. > Da, a meni je problem što je prvi dan dobra, već sutra dan bi ju mogla oprati razumijem vas u potpunosti, no na moru mi je super kad ju isuši sol i sunce o:) onda doživi preporod!
2020 11 05
Mene je spasila trajna! Od pranja svaki drugi dan sam dosla do toga da perem svako cetvrti ili cak peti ovisno kakvo je vrijeme.
2020 11 06
najbolje je izabrati neki blagi sampon i sto rjeđe ga mijenjati, meni su osobno super afrodita od koprive i baby sampon
2020 11 07
> themicrophone5: > najbolje je izabrati neki blagi sampon i sto rjeđe ga mijenjati, meni su osobno super afrodita od koprive i baby sampon Koristim od afrodite šampone. Češnjak mi jedno vrijeme bio dobar, al sad mi vise ne odgovara
2020 11 09
Garnier zeleni sampon za masnu kosu (zeleni caj, eukaliptus)... nakon sto sam procitala kako ga hvale kupila i sad perem svaki 3 dan, sto je prije bilo nezamislivo
2020 11 12
Uh nema što nisam koristila, nema šampona kojem nisam dala prilike i ništa se ne mijenja. Do sada najgori mi je bio L'Angellica sa mirtom i koprivom (kao da kosu nisam ni oprala). Sada čekam potrošiti šampona što mi je ostalo pa ću, ako uhvatim akciju, probati nešto sa popisa što do sada nisam probala: - Dječji šampon za kosu - Tvrdi šampon Tinktura ili Sympatico Čak sam razmišljala kupiti si neki šampon za totalno drugi tip kose i pokušati s njim, tko zna možda uspije :D
2020 11 18
Na forumu sam pročitala da je šampon Vichy – Dercos Neogenic za gustoću kose dosta efikasan po tom pitanju. Nisam isprobala, no koliko sam pročitala nekima se stvarno puno manje počela mastiti kosa :)
2020 11 22