Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stvarno za popi*diti!

Ono kad školski korektno sve odigraš - krpičarku koja oglasi prodaju čizama broj 40 zamoliš da izmjeri duljinu unutarnjeg gazišta, ona ti odgovori da je ista 26 cm, trenutno uplatiš što trebaa iiiiiiiii.........stignu čizme s duljinom unutarnjeg gazišta od 27 cm! Na reklamaciju prodavalica odgovara da je mjerila izvana, jer je tao preciznije :o :o :o gitadevi Halo Marthina Ja želim: KOŽNE ČIZME samo 100 kn - https❓/mojekrpice.hr/items/obuca/11455597/kozne-cizme-samo-100-kn Dobar dan! S obzirom da imaju patent, ne bi trebalo biti nemoguće izmjeriti duljinu unutarnjeg gazišta. hvala! Gita prije 4 dana, 14:16 Marthina Pozz 26 cm je u unutarnje gaziste.. prije 4 dana, 14:25 gitadevi Jupi! Molim vas podatke za uplatu i slanje Tiskom. gitadevi Dobar dan! Čizme su stigle i divne su i krasne, ali - niti su broj 40, niti im je duljina unutarnjeg gazišta 26 cm 😅 prije 2 sata gitadevi To što ste oglasili krivu veličinu stvarno nije bitno, ali taj centimetar viška mi čini čizme nenosivim, na žalost. prije 2 sata Marthina Hmm, ovak dosta sam precizna u mjerenju, a i znam da je moja noga 25,5-26 cm. Tako da je to moj broj. Ja sam mjerika izvana, pa Vas molim da izmjerite i Vi, mjerila sam tako da sam uzela u obzir ovaj kožni dio gjde dodje noga, a ne djon. I tocno mi je bilo 26 cm koliko sam Vam i napisala. Tskvo mjerenje mislim da je tocnije. A ovo sto sam stavila 40, a ne 39, to je zaista moje greska i to mi se zna dogoditi da nehotice napisem broj po sebi, recimo umjesto vdlicine 36 znam napisati 38 jer sam ja 38. A i ova cizma nije 39 nego je 40 jer sam je upravo probsla prije nego sto sam stsvila u oglas. Evo, ako Vam ne bi bio problem, molim Vas izmjerite izvana cizmu, ali uzmite u obzir korisni prostor iznutra. prije 1 sat Marthina Uistinu mi je zao, ali moram reci da ja ne osim 27 cm apsolutno nista, vidite i sami koje cipele prodsjem i koje brojeve, to su sve moje cipele, a noga mi se nije sugurno smanjila 🤭. prije 1 sat
2020 11 05
Da je mjerila izvana? Pa onda bi bile jos i vece od unutarnjeg gazista, zar ne? 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️
2020 11 05
gitadevi Unutarnje gazište se mjeri iznutra. Ne može mjerenje unutarnjeg gazišta izvana biti preciznije nego mjerenje iznutra. Zamolila sam vas da izmjerite duljinu unutarnjeg gazišta koje se, dakle, mjeri iznutra a vi ste mjerili izvana. Na slici je bjelodano da je duljina unutrnjeg gazištaa 27 cm, a ne 26 kako ste mi rekli. To kolika je vaša noga niti kolike su vam druge cipeleu ovom slučaju ne igra ulogu. Kupila sam od vas čizme prema informaciji koju ste mi dali - da je duljina unutarnjeg gazišta 26 cm, a nije - slika govori više od tisuću riječi. Zbog pogrešne informacije čizme su mi nenosive. Molim vas da ovu situaciju riješimo ljudski, bez teških osjećaja, negativnih povratnih informacija i otvaranja forumsih tema. Stvarno nema smisla da si zagorčavamo život. Molim povrat novca na račun s kojeg vam je uplaćeno . Zatim vas molim podatke za slanje, da vam čizme vratim. prije 1 sat Marthina Lijepo Vas molim da izmjerite metrom izvana cizme i da posaljete fotografiju. prije 1 sat Marthina Od pocetka do kraja... prije 1 sat gitadevi Neću mjeriti čizme izvana , jer me ne zanima mjera izvana. Zamolila sam vas da izmjerite duljinu UNUTARNJEG gazišta - sama riječ govori da se ona mjeri IZNUTRA. Mjera izvana je irelevantna. Prodala sam i kupila na ovoj stranici cipela i cipela, uvijek sam tražila i od mene je traženo mjerenje unutarnjeg gazišta i svima je, osim vama, bilo jasno da se UNUTARNJE gazište mjeri UNUTRA. prije 1 sat Marthina Gledajte, ja sam sigurna da vanjska mjera nije vise od 26,7 zajedno sa vanjskim rubom djona.. tako da unutarnja ne moze biti veca od 26 cm jer sam ja mjerila. Dokažite da sam krivo izmjerila i nema problema, vratit cu Vam novac, to mi je najmanji problem...
2020 11 05
gitadevi Gospođo, poslala sam vam fotografiju s metrom u čizmi, koji pokazuje duljinu unutarnjeg gazišta od 27 cm, ne znam koji vam drugi dokaz treba. Ako vam je povrat novca najmanjii problem, onda ne vidim zašto komplicirate? Nastojim se ne nervirati, pristojna sam , fotografijom sam dokumentirala svoju reklamaciju. Ljudi smo i greške su moguće, ali je u tom slučaju ljudski priznati da smo pogriješili i popraviti što se da. Kad meni nezadovoljni kupac ima primjedbe ovog tipa na kupljeni artikal, meni je posve normalno da izvršiti povrat. No, ako vi ustrajete na svom tvrdom stavu, ja ću vam morati napisati negativnu recenziju i otvoriti forumsku temu o ovom slučaju. prije 27 minuta Marthina Zasto Vi meni prijetite?!?! prije 21 minutu gitadevi Prijetim?! Samo navodim što ću, kao oštećeni kupac, morati napraviti ako se ne budemo mogli dogovoriti oko povrata. Molim vas da više ne tratimo ni moje ni vaše vrijeme. prije 18
2020 11 05
> Mojekrpice.V: > Da je mjerila izvana? Pa onda bi bile jos i vece od unutarnjeg gazista, zar ne? 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ Ma, ludilo :|
2020 11 05
ahahhaaaaahaaaaaa! a šta bi da si tražila mjerenje vanjskog gazišta , valjda izmjerila druge čizme :') :') :')
2020 11 05
Evo, kaže da se unutra ni ne može izmjeriti! Tako da svi mi koji pri kupnji i prodaji mjerimo unutarnje gazište to uopće ni ne radimo :| Marthina Ja ne razumijem u cemu je Vas problem?! Jel problem sto sam Vas zamolila da izmjerite čizmu izvana, jer se iznutra ni NE MOZE izmjeriti?! Jel to problem?
2020 11 05
A što je zapela za mjere vanjskog gazišta...kao da se čizme nose tako da se nekim čudnim načinom nataknu s vanjske strane đona na stopalo... Ali ovo "A ovo sto sam stavila 40, a ne 39, to je zaista moje greska i to mi se zna dogoditi da nehotice napisem broj po sebi, recimo umjesto vdlicine 36 znam napisati 38 jer sam ja 38." Stalno se kao opravdanje provlači "ali ja nosim tako...ali meni su bile ok....ali ja sam taj broj" Marthina-> Kada dođete u dućan tražite prodavačicu čizme koje su deklarirane pod određenim brojem, ne pitate ju njenu subjektivnu procjenu, ili ako ne možete isprobati kao u ovom slučaju jer kupujete online gledate mjere UNUTARNJEG gazišta Nasekirah se. Vrati ženi novac.
2020 11 05
:') :') :') a znam da tebi nije do smijanja ali meni je ovo presmješno nadam se da se radi o velikim novcima kad ih se ovako oćajnićki drži i ne pušta
2020 11 05
> matera1985: > :') :') :') a znam da tebi nije do smijanja ali meni je ovo presmješno > nadam se da se radi o velikim novcima kad ih se ovako oćajnićki drži i ne pušta A nije, 127 kn s Tiskom. Htjela seku razveseliti, a umjesto toga se nervoziram......
2020 11 05
Bas su mi jadne te zene koje se tako ponizavaju i ne zele vratiti pare...
2020 11 05
Čak sam izmjerila i tu vanjsku mjeru o ojoj prodavalica non stop gusla: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1050f6c6a4ace4dbca7fd148461d6c0a.jpg) Sad me zanima ta matematika po kojoj je ona iz ove mjere izračunala da je duljina unutarnjeg gazišta 26 cm :o
2020 11 05
ima neke veze s brojem pi a sigurno i s brojem računa s kojeg joj se ne mili vratit pare
2020 11 05
Ovo je prestrasno,bas mi je zao. Da li ste joj ostavili i link sa temom da vidi koliko je u krivu. Svasta sam cula o mjerama al ovo sa vanjskim mjerenjem je vrh
2020 11 05
> kkorina: > Ovo je prestrasno,bas mi je zao. Da li ste joj ostavili i link sa temom da vidi koliko je u krivu. Svasta sam cula o mjerama al ovo sa vanjskim mjerenjem je vrh Jesam, u negativnu povratnu :|
2020 11 05
1 2 3