Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stvarno za popi*diti!

> gitadevi: > Čak sam izmjerila i tu vanjsku mjeru o ojoj prodavalica non stop gusla: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1050f6c6a4ace4dbca7fd148461d6c0a.jpg) > Sad me zanima ta matematika po kojoj je ona iz ove mjere izračunala da je duljina unutarnjeg gazišta 26 cm :o Hahahahah i ti misliš da je ovo pravilno mjerenje? 😂😂
2020 11 05
Evo opet hejterice s profila koji je otvorila samo zbog hejtanja, kako jadno i dosadno :s
2020 11 05
> gitadevi: > Evo opet hejterice s profila koji je otvorila samo zbog hejtanja, kako jadno i dosadno :s Jedina dosadna i jadna ovdje si ti. Zivot ti se svodi na komentiranje po forumu. A što se tvog mjerenja tice stvarno nemam komentara kako te nije sram curu napadati a ti si izmjerila puno gore od nje i onda jos to slikas😂😂😂
2020 11 05
> gitadevi: > Evo opet hejterice s profila koji je otvorila samo zbog hejtanja, kako jadno i dosadno :s hahahah tko priča o životu koji se svodi na forum hahahahaaaa gita ti si njoj totalna opsesija :') :') :') svaki dan se budi u niskom startu hočeš li se ti negdje pojavit pa da uleti ja bi rekla da je to ljubav :') :') :')
2020 11 05
Prvi put cujem da netko mjeri vanjsko gaziste. 😮 Totalno nerelevantan podatak.
2020 11 05
> fedora: > Prvi put cujem da netko mjeri vanjsko gaziste. 😮 > Totalno nerelevantan podatak. ALi baš na traženje da se izmjeri unutarnje :| . I još tvrditi da se duljina unutarnjeg gazišta preciznije mjeri izvana......
2020 11 05
> TheMoonlight: > > gitadevi: > > Evo opet hejterice s profila koji je otvorila samo zbog hejtanja, kako jadno i dosadno :s > Jedina dosadna i jadna ovdje si ti. Zivot ti se svodi na komentiranje po forumu. > A što se tvog mjerenja tice stvarno nemam komentara kako te nije sram curu napadati a ti si izmjerila puno gore od nje i onda jos to slikas😂😂😂 Ćerce, javi se s pravog, ovako ti se život svodi na izlogiravanje s jednog profila da bi mogla komentirati s drugog...🤷‍♀️
2020 11 05
Iskreno se nadam da ce prodavacica ipak prihvatiti cinjenicu da je pogrijesila i napraviti povrat. Ima preko 500 pozitivnih suradnji i bas me cudi njeno ponasanje.
2020 11 05
> fedora: > Iskreno se nadam da ce prodavacica ipak prihvatiti cinjenicu da je pogrijesila i napraviti povrat. > Ima preko 500 pozitivnih suradnji i bas me cudi njeno ponasanje. Baš tako. Bila sam uvjerena da ću s osobom tolikog krpičarskog iskustva taj problem riješiti brzo i lako.
2020 11 05
> gitadevi: > > fedora: > > Prvi put cujem da netko mjeri vanjsko gaziste. 😮 > > Totalno nerelevantan podatak. > ALi baš na traženje da se izmjeri unutarnje :| . I još tvrditi da se duljina unutarnjeg gazišta preciznije mjeri izvana...... Voljela bih da se prodavačica uključi,ovakvo traljavo mjerenje ,određivanje vel po svojoj nozi😲 na kraju kupac u većini slučajeva bude nezadovoljan.Jednostavno dobrom prodavaču je u interesu zadovoljiti kupca, i ne dovoditi se u ovu situaciju.Toliko povratnih info ,nije mi jasno ovakvo ponašanje,što joj to treba?
2020 11 05
Pišem anonimno kao objektivan promatrač i želim reci da ste vi Gita apsolutno u pravu i svaka cast na načinu komunikacije, prodavačica smišlja glupe isprike i apsolutno vam je dužna vratiti novac! Samo mala napomena je da se tako ne mjeri vanjsko gaziste, ono se mjeri po sredini ( unutarnje i vanjsko) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e931fdd7e2f0925c884df2c754855398.jpg)
2020 11 05
> Krpicarka1234: > Pišem anonimno kao objektivan promatrač i želim reci da ste vi Gita apsolutno u pravu i svaka cast na načinu komunikacije, prodavačica smišlja glupe isprike i apsolutno vam je dužna vratiti novac! > Samo mala napomena je da se tako ne mjeri vanjsko gaziste, ono se mjeri po sredini ( unutarnje i vanjsko) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e931fdd7e2f0925c884df2c754855398.jpg) Hvala vam. Na žalost, nemoguće je tako izmjeriti duljinu vanjskog gazišta ako obuća nema ravan đon - ove čizme imaju petu visoku 5, 5 cm .Zato sa mjerila po samom rubu, točno prateći rub đona.
2020 11 05
> gitadevi: > gitadevi > Unutarnje gazište se mjeri iznutra. Ne može mjerenje unutarnjeg gazišta izvana biti preciznije nego mjerenje iznutra. > Zamolila sam vas da izmjerite duljinu unutarnjeg gazišta koje se, dakle, mjeri iznutra a vi ste mjerili izvana. Na slici je bjelodano da je duljina unutrnjeg gazištaa 27 cm, a ne 26 kako ste mi rekli. > To kolika je vaša noga niti kolike su vam druge cipeleu ovom slučaju ne igra ulogu. > Kupila sam od vas čizme prema informaciji koju ste mi dali - da je duljina unutarnjeg gazišta 26 cm, a nije - slika govori više od tisuću riječi. Zbog pogrešne informacije čizme su mi nenosive. > Molim vas da ovu situaciju riješimo ljudski, bez teških osjećaja, negativnih povratnih informacija i otvaranja forumsih tema. > Stvarno nema smisla da si zagorčavamo život. > Molim povrat novca na račun s kojeg vam je uplaćeno . Zatim vas molim podatke za slanje, da vam čizme vratim. > prije 1 sat > Marthina > Lijepo Vas molim da izmjerite metrom izvana cizme i da posaljete fotografiju. > prije 1 sat > Marthina > Od pocetka do kraja... > prije 1 sat > gitadevi > Neću mjeriti čizme izvana , jer me ne zanima mjera izvana. Zamolila sam vas da izmjerite duljinu UNUTARNJEG gazišta - sama riječ govori da se ona mjeri IZNUTRA. Mjera izvana je irelevantna. > Prodala sam i kupila na ovoj stranici cipela i cipela, uvijek sam tražila i od mene je traženo mjerenje unutarnjeg gazišta i svima je, osim vama, bilo jasno da se UNUTARNJE gazište mjeri UNUTRA. > prije 1 sat > Marthina > Gledajte, ja sam sigurna da vanjska mjera nije vise od 26,7 zajedno sa vanjskim rubom djona.. tako da unutarnja ne moze biti veca od 26 cm jer sam ja mjerila. > Dokažite da sam krivo izmjerila i nema problema, vratit cu Vam novac, to mi je najmanji problem... Unutarnje gazište mjeriti izvana, može samo netko mentalno retardiran!
2020 11 06
Stvarno nisam još čula da ako nekog pitaš izričito za unutarnje gazište on kaže vanjsko, ustvari nikad nisam ni doživjela da netko traži mjeru vanjskog gazišta niti bih je ja tražila, pa šta bi s njom radio?! Malo je nezgodnije radi veličine izmjeriti jedino dječju obuću do negdje 30-og broja ali naravno ne nemoguće i ona se fino da pomjeriti samo traje malo duže nego kod većih brojeva. I ne kužim stvarno ali ako se mjeri izvana moraju bit još veće a ne manje iako taj podatak nikom ne služi za ništa ali eto :-( Ovo je za povrat svakako.
2020 11 06
OMG :o Valjda je prodavačica dosad barem počela naslućivati koliko je sumanuta ideja da se UNUTARNJE gazište najbolje mjeri IZVANA :') :') :')
2020 11 06