Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stvarno za popi*diti!

Čizme su super :-) ... šteta za nesporazum :-(
2020 11 06
> marbil: > Čizme su super :-) ... šteta za nesporazum :-( Ma divne čizme! I u odličnom stanju. I po povoljnoj cijeni. Sve štima osim krivog mjerenja i tvrdoglavosti prodavalice da to shvati :|
2020 11 06
Prodavačica je dužna izvršiti povrat.
2020 11 06
Javljam da je, nakon očitovanja adminke, prodavalica odlučila pristati na povrat. Danas mi je legla uplata, bez iznosa za povratnu poštarinu :s . Vidjeti ćemo hoće li natezanje ovaj put kraće trajati.
2020 11 09
> gitadevi: > Javljam da je, nakon očitovanja adminke, prodavalica odlučila pristati na povrat. Danas mi je legla uplata, bez iznosa za povratnu poštarinu :s . Vidjeti ćemo hoće li natezanje ovaj put kraće trajati. Sretno!
2020 11 09
> Shoppingholic2: > > gitadevi: > > Javljam da je, nakon očitovanja adminke, prodavalica odlučila pristati na povrat. Danas mi je legla uplata, bez iznosa za povratnu poštarinu :s . Vidjeti ćemo hoće li natezanje ovaj put kraće trajati. > Sretno! Hvala :)
2020 11 09
Evo, da zaokružim i završim ovu temu - uplaćen mi je naknadno iznos za povratnu poštarinu, čizme sam poslala prodavalici i ona ih je preuzela. Kroz par sati, kad svi sudionici teme pročitaju da je slučaj zaključen obrisati ću temu, nema smisla da pravi gužvu toliko zanimljiva i uzbudljiva baš i nije.
2020 11 20
1 2 3