Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

La Jupe haljine

Pozdrav, Zanima me jeste li ikada naručivali njihove haljine? Vidjela sam da im je trgovina u Mostaru pa me zanima je li možda imaju trgovinu i u Zagrebu? Ako nema, kako ide proces naručivanja i plaćanja? U slučaju da ne odgovara može li se vratiti? Svaka informacija je dobro došla. Trenutno imaju neko sniženje, a za oko mi zapela jedna haljina koju bih si kupila za svatove
2020 11 09
Angel27 Pozdrav Rina, ja sam im prije par mjeseci poslala upit za jednu haljinu i odgovorili su mi da ne šalju haljine za Hrvatsku. Ne znam dali se nešto u međuvremenu promjenilo u vezi toga. Pošaljite im poruku u DM, ali mislim da ne šalju ni dalje. Web stranicu nemaju, tj nikad nije ispravna kad se klikne na njihov link. Trgovinu imaju samo u Mostaru. U Zagrebu nemaju. Eto ukratko 🙂 > Rina_07: > Pozdrav, > Zanima me jeste li ikada naručivali njihove haljine? Vidjela sam da im je trgovina u Mostaru pa me zanima je li možda imaju trgovinu i u Zagrebu? > Ako nema, kako ide proces naručivanja i plaćanja? U slučaju da ne odgovara može li se vratiti? > Svaka informacija je dobro došla. Trenutno imaju neko sniženje, a za oko mi zapela jedna haljina koju bih si kupila za svatove
2020 11 10
Ajme onda u auto i do Mostara. Bila sam im poslala poruku za haljinu koja mi se sviđa, ali nažalost je rasprodana
2020 11 10
Ja sam dvaput uzimala njihove haljine. Super izlet. Šivaju po mjeri, tako da ti stoji kao salivena, ali meni je zadnja u ramenima ipak bila malo široka, što vjerujem da je bilo zbog dubokog izreza na leđima. U principu, došla sam, izmjerili su me, dala sam kaparu i onda kad sam uspjela otići po nju - sam došla po nju, probala, dala ostatak novca (da je bilo negdje da mi trebaju suziti, suzili bi mi, ali nisam imala baš mnogo vremena). Mogu biti gotove i za tjedan dana, ali meni nije odgovaralo tako, pa sam tek došla par tjedana nakon što je bila gotova po nju. Velika šteta što nemaju negdje u RH showroom ili bar da šalju.
2020 11 10
> Rose007: > Ja sam dvaput uzimala njihove haljine. Super izlet. Šivaju po mjeri, tako da ti stoji kao salivena, ali meni je zadnja u ramenima ipak bila malo široka, što vjerujem da je bilo zbog dubokog izreza na leđima. > U principu, došla sam, izmjerili su me, dala sam kaparu i onda kad sam uspjela otići po nju - sam došla po nju, probala, dala ostatak novca (da je bilo negdje da mi trebaju suziti, suzili bi mi, ali nisam imala baš mnogo vremena). Mogu biti gotove i za tjedan dana, ali meni nije odgovaralo tako, pa sam tek došla par tjedana nakon što je bila gotova po nju. > Velika šteta što nemaju negdje u RH showroom ili bar da šalju. Stvarno? Nisam to znala. Onda idem sigurno haha Možeš li mi samo reći kakve su im cijene?
2020 11 10
> Rina_07: > Možeš li mi samo reći kakve su im cijene? Od 1800 kn do 2200 kn. ☺️
2020 11 11