Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Teddy tamno zeleni kaput..da ili nee

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ef16ee1291e67bfd6aa690f0c124a7e2.jpg) Hocu li biti kao kauč ili mozda ipak ne 🤣🤣 meni je fora ali postoji ono ALI
2020 11 12
Boja je predivna i kaputić je stvarno lijep! E sad ovisi kavog ste stasa, ako ste mršavija i višlja mislim da će vam lijepo stajati, ako ste niža i malo punija možda biste mogla izgledati kao buhtlica
2020 11 12
Joj meni se nikako ne svidjaju ti teddy kaputi.. ali ali, to je samo moj stav, ja sebe ne vidim u njemu ali ako vi sebe vidite i ako se osjecate super, zasto ne.. 🙂🙂🙂
2020 11 12
Nisu ni meni bili kad su postali "must have" 😁 , hvala cure. Mozda narucim, hvala Bogu na povratima ako ne bude ok 😁
2020 11 12
Meni su bili apsolutni promasaj, ono fuj, dok nisam bezveze iz znatizelje probala jedan, i to dvostran, teddy moze biti iznutra a vani je neka kao brusena koža.. ostala sam paf! Predobro izgleda, topao.. kupila 🤨😏 haha I sad imam teddy i jako topli kaput, ne znam koja strana mi je ljepsa. Zakopcan nije tako lijep nijedan po meni, treba biti otkopcano i malo slampavo, oversize.. E sad ovaj mi je tak tak.. Cini mi se blago strukiran, a bolje stoje ravnog kroja, moderniji su mi nekako.. Mozda mi se cini. Ali evo moje misljenje je prema iskustvu - kad pomislim "super je ALI.." uglavnom kupim pa ne nosim ili vracam. Prema iskustvu sada cim ima "ali" trazim dalje 😉
2020 11 12
Izgledat će malo medasto, što mu i sam naziv kaže....i ružno mi je kad se nosi na Hunter ili Ugg čizme, to mi nikako ne ide....a i uglavnom ne volim te hit stvari. Ja čim vidim da rukav nije stegnut ne mogu vjerovati da će me jakna/kaput grijati. Ali ako vam se sviđa i stoji vam, zašto ne.....
2020 11 13
> sanjaurban: > Ja čim vidim da rukav nije stegnut ne mogu vjerovati da će me jakna/kaput grijati. Ali ako vam se sviđa i stoji vam, zašto ne..... Hoce, hoce; ako ispod nosis oversize pulover sa sirokim "balloon" rukavima 😉😂
2020 11 13
> sonja90: > > sanjaurban: > > Ja čim vidim da rukav nije stegnut ne mogu vjerovati da će me jakna/kaput grijati. Ali ako vam se sviđa i stoji vam, zašto ne..... > Hoce, hoce; ako ispod nosis oversize pulover sa sirokim "balloon" rukavima 😉😂 hehehehe, ja nosim sve usko, izgledam u tome ljepše i mršavije, kakav oversize, to mi izgleda kao da sam uzela iz muževog ormara XXL, na isto mi dođe....
2020 11 13