Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oglasi iskaču, ja se nerviram

Oko godinu dana
2020 11 15
> Rebana: > Oko godinu dana Ok hvala i da li vam iskaču svejedno neke reklame i kakav vam je pristup drugim stranicama, da li možda ima kakvih ograničenja jel vam se troši brže baterija i da li su vam bili nuđeni kakvi upgradeovi i da ih platite ako želite nastaviti koristi aplikaciju?
2020 11 15
Danijela707, događa li ti se to i na PC-u ili samo na mobilnom? I još nešto, sukladno prosvjetljenju, možda da promijeniš ovaj dio u naslovu o nerviranju i napišeš koji stihić o suncu?
2020 11 15
> teehee: > Danijela707, događa li ti se to i na PC-u ili samo na mobilnom? > I još nešto, sukladno prosvjetljenju, možda da promijeniš ovaj dio u naslovu o nerviranju i napišeš koji stihić o suncu? moj mobilni nije smart nego glup, košta 109 kuna pa mislim da je jasno o kojem se (de)modelu radi. Sve mi se događa na PC-u. I dalje se nerviram, pa mi nije do pjesme, no, evo, za raju u ćošku-oglasi iskaču, ja radosno kličem, Pozdrav suncu i adminu sikćem...
2020 11 15
Adblock plus se zove bloker za Chrome. Ikonica je crveni osmerokut u kojem piše ABP. Godinama šljaka bez problema i na računalu ne iskaču reklame ni na jednoj stranici. Kako ga instalirati predlažem pogledati za sve koristan "How to..."
2020 11 16
Sve radi normalno ali ja sam na mobu, ne na laptopu. Nema uopce reklama
2020 11 16
Reklame su tu oduvijek, treba Vam programčić za blok toga, ali onda Vam se blokiraju i popup pitanja tipa "jeste li sigurni da želite obrisati ovaj artikl" ako slučajno stisnete kanticu. Onda artikl samo nestane.
2020 11 16
Baš sam išla provjeriti tvrdnje iz prethodnog posta Admina i uvjerila se da tog pop up pitanja "jeste li sigurni da želite obrisati artikl" nije bilo. I nema. Nikada ga nije bilo i zapravo me uvijek to čudilo. Dakle reklama preko cijelog zaslona konstantno ima, ovog pitanja nema. Nemam instaliran nikakav ad bloker na uređaju.
2020 11 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/488ec389f0ff2059f090eb36b4934de5.jpg) Evo jedan screenhotić za Tome ovog svijeta.
2020 11 16
> teehee: > Baš sam išla provjeriti tvrdnje iz prethodnog posta Admina i uvjerila se da tog pop up pitanja "jeste li sigurni da želite obrisati artikl" nije bilo. I nema. Nikada ga nije bilo i zapravo me uvijek to čudilo. Dakle reklama preko cijelog zaslona konstantno ima, ovog pitanja nema. Nemam instaliran nikakav ad bloker na uređaju. ni meni....a i nemam problema sa slučajnim stiskanjem kantice...isto tako- ove i ovakve reklame nisu oduvijek tu...glupe su mi i tvrdnje da je ovo besplatna stranica pa bi mi njima trebali bit zahvalni što se možemo ulogirati bez da nas oglobe, a istina je da bez korisnica ova stranica ne bi imala ni klikove ni svrhu
2020 11 16
> Admin2nd: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/488ec389f0ff2059f090eb36b4934de5.jpg) > Evo jedan screenhotić za Tome ovog svijeta. ja sam sure jedino da me to nikad nije pitalo, a sad upravo izbrisah oglas pa ne znam je li treba vjerovati svojim očima ili vama...
2020 11 16
ni mene nikad nije pitalo. mislim da bi screenshotic brisanja vlastitog artikla korisnice koja nema adminske ovlasti bio korisniji za Tome jer nam ionako stranica izgleda drukčije.
2020 11 16
> Danijela707: > > Evo jedan screenhotić za Tome ovog svijeta. > ja sam sure jedino da me to nikad nije pitalo, a sad upravo izbrisah oglas pa ne znam je li treba vjerovati svojim očima ili vama... Eto i ja. Kad bih barem mogla sama napraviti takav skrinšotić za one koji ne razumiju što znači kad napišem "baš sam išla provjeriti...". Kužim, nisam bila dovoljno jasna: obrisala sam artikl! Ovaj puta namjerno, a nekoliko puta slučajno baš zbog toga što mi se brišu jednim klikom na kanticu.
2020 11 16
1 2