Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ - ispravak odgovora na negatvnu ocjenu?

> malllaaaa: > > katarinamartina: > > > Julia1801: > > > A izgleda da se maknula i prijavila pod drugin imenom, nadam se da će admin javiti .... > > > Jeste možda kontaktirali admina? > > Nisam kontaktirala admina, jer nemam razlog. Dovoljno da ste vi to napravili, vidjeti će i reagirati, u to budite sigurna. > > Može imati dva profila, ali ne sa jednog varati, iza drugog se skrivati i ostavljati sebi pozitivne ocjene. To nije dozvoljeno. > Da, prema pravilima ovog portala mogu se imati 2 profila (sa drugim mail adresama), ali trebalo bi pravilo malo preinačiti na način da ukoliko osoba zaista ima 2 profila da moraju biti ujednačene cijene i na jednom i na drugom i da na profilima mora postojati link onog drugog! Inače blokada oba profila jer osoba dovodi kupca u zabludu vezano za cijenu i nije pošteno prema drugima. > Naravno, blokada oba profila ako jedan drugome ostavljaju povratne ocjene :s Točno. Imam ja još jedan profil otvoren iste godine kad i ovaj, ali drugi koji sam nedavno aktivirala je za dj. robicu, veze nema s ovom koju tu prodajem i ne služi mi za muljanje kao ovoj, još manje da bi sebi ostavljala povratne ocjene. Znaju curke, a i adminka za moj drugi profil. Joj, hvala ti, podsjetila si me, baš moram još nešto na drugi ubaciti, ali mi se neda fotkati. Ima vremena, stignem.
2020 11 20
@katarinamartina Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv ljudi koji imaju više profila. Tipa jedan za odrasle, jedan za djecu, pa mama i kćerka otvore profile sa sličnom robom, sve je to ok. Nego mi nema smisla da otvoriš 2 profila sa istom odjećom i različitim cijenama + dijeliš si povratne (sam sebi), to je zloupotreba po mom mišljenju.
2020 11 20
> malllaaaa: > @katarinamartina > Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv ljudi koji imaju više profila. Tipa jedan za odrasle, jedan za djecu, pa mama i kćerka otvore profile sa sličnom robom, sve je to ok. Nego mi nema smisla da otvoriš 2 profila sa istom odjećom i različitim cijenama + dijeliš si povratne (sam sebi), to je zloupotreba po mom mišljenju. I što ima od toga ako sebi dijeli povratne? Bzvz, bedasto.
2020 11 20
Jedan profil blokiran, a drugi ne?!
2020 11 23
1 2