Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Božićno darivanje

Odlična ideja.. :) ja darujem : https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11577117/poklanjam-vise-stvari https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11577091/poklanjam-vise-stvari
2020 11 26
Hocemo poceti sa darivanjem?
2020 11 26
Tokom dana napravim parove pa napisem ovdje ili mozete i same izabrati :)
2020 11 28
Lakse je da vi napravite parove :)
2020 11 28
_kori_ ~prod.ajaxa SamoDalmatinka~Laninkutak Rajna123-kKorinađ Matea4707~Shadow LOmartina~tarara DoraVlah~harlekin viktorija19~mkrpice NivesLalic ~AntonelaSss Evo cure, molim vas kontaktirajte jedna drugu, upoznajte se malo, te javite ovdje kada posaljete pokloncic, o poklonu odlucujete same. Nadam se da ce ovo biti lijepo iskustvo za sve i da ce iz ovoga izaci i poneko prijateljstvo. :)
2020 11 29
Odlicnooo, ako neko jos hoce sudjelovati ja bi opet snekim? Može mi se javiti u inbox 💕
2020 12 01
Moze
2020 12 04
Ja sam svoj paket poslala svom paru, koji je vec i podigao, ali nije poslao moj, te se vise ne javlja..Sta reci, nije meni do paketa ali sam se stvarno potrudila i poslala nove stvari za koje je zena rekla da voli, koje sam inace planirala pokloniti prijateljici za Bozic al reko stignem njoj jos, napisala sam i poruku sa toplim zeljama za Bozic te sve upakirala i zamotala sa bozicnim omotom, a nisam dobila ni hvala.. Razocarana sam jer dosad nikada nisam imala neugodno iskustvo ovdje. Nadam se da je kod ostalih parova proslo sve u redu sa darivanjem.🎁🤗
2020 12 12
Edit:moje darivanje je prošlo ok ali samo mala opaska za sve korisnice ubuduce ukoliko ne želite nekome poslati poklon nemojte se prijavljivati, također ukoliko poklanjate kozmetiku nemojte poklanjate koristenu i vec otvorenu jer nije cilj nekome pokloniti nesto sto ste mislili baciti nego neku sitnicu da se druga osoba razveselio. Lijep pozdrav i ugodni blagdani.
2021 01 03
1 2