Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Beloved.hr iskustva

Bok cure. Da li je netko od vas naručivao sa te stranice, zanima me kvaliteta. Naime zapela sam nakon dugotrajne potrage za jednu jaknu. Cijena nije baš malena 725 kn je u pitanju pa me zanimaju iskustva ako ih imate.
2020 11 24
> Andreavuj: > Bok cure. > Da li je netko od vas naručivao sa te stranice, zanima me kvaliteta. > Naime zapela sam nakon dugotrajne potrage za jednu jaknu. > Cijena nije baš malena 725 kn je u pitanju pa me zanimaju iskustva ako ih imate. Pozdrav, moje iskusto sa Beloved d.o.o. stranice nažalost nije dobro prošlo. Naručila sam preko stranice kupaći kostim koji mi je bio maleni i dogovorili smo se za povrat novaca, bila sam obaviještena unaprijed kako moram paziti kod unosa adrese da su imali već slučajeva da se paket vrati kupcu (poštarinu plaća kupac). Isti slučaj se desio kod mene, HP je natrag nakon 14 dana vratio paket na moju adresu te sam morala platiti određeni iznos za povrat. Javila sam se na stranici kako mi se vratio paket i na njemu stoji da su bili obaviješteni te nisu preuzeli paket. PAKET NIJE NAMJERNO PREUZET SA NJIHOVE STRANE.
2022 07 13