Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Brusilica za nokte

Pozdrav, zanima me dali je neka od vas imala onu malu brusilicu za nokte obično bude roza i dode oko 100tinjak kuna. Jel cemu ili je to bacen novac? Treba mi samo za osobnu uporabu i jednom mjesečno poskidat gel sa noktiju... Al ako ne valja radije cu sacekat jos koji mjesec pa cu si priuštiti ono profesionalnu...
2020 12 10
Ja je imam, najbolje ulozen novac ikad. Evo moja radi vec 2 godine, samo trebas uz nju kupiti dodatne nastavke uz one koje dobijes. Ja sam kupila paket od 100kom onih rolica brus papira za nekih 30kn
2020 12 11
I mozete poskidat gel sa njom? To me najviše brine, da cu dat sad 100kn i onda cu svejedno morati kupiti onu za 300-400kn
2020 12 11
Da skida sve, ima jedan krug na kojem namjestas brzinu, ja uvijek idem srednjom, a kada su uglovi u pitanju onda najmanjom brzinom. Dosta prodavaca prodaje iste te brusilice. Dali ces uzimati preko ebay-a, aliexpressa ili nekog drugog web shopa nije ni vazno samo dobro provjeri prodavaca odnosno pogledaj recenzije ako je to moguce. Meni je ustedjela dosta vremena.
2020 12 13