Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Javljanje zatim ignoriranje :(

Drage krpičarke, već nekoliko puta mi se dogodilo da se osoba javi za artikl, nakon toga ništa :( Nova sam na krpicama i stvarno ne mogu shvatiti zbog čega ljudi to rade ako nisu zainteresirani za artikl...
2020 12 29
Jednostavno manjak kulture - nagledat ćete se svačeg, da vas potencijalni kupac ignorira, da vas prodavač ignorira, da vas traže podatke pa se ne jave, da vas traže podatke pa se jave i odustanu itd. Ako vidite da ne ide, ništa, prodajte dalje. Znam da je iritantno, ali nađe se toliko ugodnih suradnji i komunikacija da vrijedi zanemariti ovo drugo 🤗
2020 12 29
> Maresty: > Svega ima. Ja im po dva mjeseca drzim rezervacije. Do place, do djecjeg.... Znam da je dugo, ali kao bude mi zao... nemaju novaca, pa opet, pa opet... na kraju se ne javljaju. I kome na stetu, meni naravno. Nemojte se ljutit, ali stvarno ste blesavi. Nek se javi dan nakon što dobije dječji. Očito im nije neophodno za život, javit će se kad će imat. Niste ni vi socijalna ustanova i nadam se da ne živite od tih novaca pa da ste primorani čekati. Ljudi si svašta dopuštaju
2020 12 30
nažalost, nejavljanje je najmanji problem ovdje na Krpicama - samo polako i ignorirajte takvo ponašanje koliko god možete :") dobro nam došla i sretno u prodaji
2020 12 30
Shvatite dosadno im je i kultura 0 bodova.
2020 12 30
Jedna malo starija tema: https://mojekrpice.hr/forum/t/265856/imam-sve-manje-zivaca
2020 12 31
Ne znam, imala sam situaciju djevojka se javila za pantalone, sve slike sam poslala, kao kupila je neke javit ce se za neka tri tjedna. Javim joj se juče, ej zaboravila sam otkazati kupnju neće ih ipak kupiti...
2020 12 31
nakon puno godina ovdje, kako bih si olakšala život uvela sam određena pravila - ne šaljem (samo primopredaja) i ne držim rezervacije na žalost, prevaranti su na MK postali pravilo a ne iznimke - jednostavno stvari prodajem onome tko je prvi u mogućnosti doći jer sam jako puno svog vremena potrošila na čekanje neozbiljnih kupaca i volim da se sve odmah pregleda bilo bi divno kada bi sudionici svake prodaje imali abrem osnove odgoja ali eto....
2020 12 31
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/63212694a5f5a85e1bef4af27bfa60bd.jpg)
2020 12 31
secondhand.2020: > Drage krpičarke, već nekoliko puta mi se dogodilo da se osoba javi za artikl, nakon toga ništa :( Nova sam na krpicama i stvarno ne mogu shvatiti zbog čega ljudi to rade ako nisu zainteresirani za artikl... A onda te jos i izvrijedaju i prijete ako im ostavis negativnu ocjenu radi toga... Jedna od takvih mi je i rekla da moram obrisati negativnu ocjenu jer sam prva koja je ostavila takvu... Najbolje da mi koji smo nezadovoljni ponasanjem sutimo jer ce nas takve izvrijedati. Nastave li doticne s prijetnjama i uvredama morat cu ih javno prozvati pa da svi znaju koliko su to divne dame!😿
2021 01 06
> Lucija2323: > A onda te jos i izvrijedaju i prijete ako im ostavis negativnu ocjenu radi toga... Zato što se za takve stvari ni ne ostavlja negativna. Ako nije došlo do suradnje ne ostavlja se negativna, već neutralna. S obzirom na to kako dijelite (i primate) negativne šakom i kapom, mislim da ipak nije problem u tim "divnim damama".
2021 01 06
> Lucija2323: > secondhand.2020: > > Drage krpičarke, već nekoliko puta mi se dogodilo da se osoba javi za artikl, nakon toga ništa :( Nova sam na krpicama i stvarno ne mogu shvatiti zbog čega ljudi to rade ako nisu zainteresirani za artikl... > A onda te jos i izvrijedaju i prijete ako im ostavis negativnu ocjenu radi toga... > Jedna od takvih mi je i rekla da moram obrisati negativnu ocjenu jer sam prva koja je ostavila takvu... > Najbolje da mi koji smo nezadovoljni ponasanjem sutimo jer ce nas takve izvrijedati. Nastave li doticne s prijetnjama i uvredama morat cu ih javno prozvati pa da svi znaju koliko su to divne dame!😿 Zbog nezavršene komunikacije se NE ostavlja negativna ocjena! Tek u slučaju ako su razmijenjeni osobni podaci, a osoba se ne javlja da odustaje od suradnje, tada se *može* ostaviti neutralna. Postoji iznimka u vidu laganja o uplati. Znači kada osoba uvjerava da je uplatila i forsira slanje, a novci kod prodavača nisu vidljivi, tada se tek može ostaviti negativna. Naravno i u slučaju prijevare, slanja neželjenog i slična izigravanja.
2021 01 06
> PigmyPuff: > > Lucija2323: > > A onda te jos i izvrijedaju i prijete ako im ostavis negativnu ocjenu radi toga... > Zato što se za takve stvari ni ne ostavlja negativna. Ako nije došlo do suradnje ne ostavlja se negativna, već neutralna. S obzirom na to kako dijelite (i primate) negativne šakom i kapom, mislim da ipak nije problem u tim "divnim damama". Nemojmo zaboraviti na našu divnu damu B koja igra po svojim pravilima ;) Pa tako joj u opisu stoji sljedeće: "***Uplatu očekujem u roku 48 sati (nedjelja/blagdani isključeni) od mojeg odgovora na vaš prvi upit i u istom roku i šaljem kupljeno. Ako propustite rokove uplate, smatram da ste odustali od kupovine i roba ide slijedećem kupcu. ***Ne rezerviram, ne vraćam novac, nisam za zamjene, ne spuštam cijenu, ne radim primopredaje (osim ako tako ne piše u oglasu). ***Povratnu ne ostavljam na žicanje nego prema zasluzi."
2021 01 06
Posaljem upit o necemu sto me zanima.. Dobijem odgovor da je proizvod slobodan.. I nakon toga NISTA! A ako i odgovore..na nastavak komunikacije cekam 5 dana.. WTF?! IMA toga s obje strane.. Ruzno i nepristojno.. Ako ne zelis prodati..zas uopce odgovaras?!
2021 01 16