Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa bez prethodne najave

Izbrisano mi je dosta oglasa bez prethodnog upozorenja da ispravim sto nije prema pravilima kojih su se odjednom sad tek sjetili primijeniti. Po meni nikako nije uredu takav odnos prema svojim clanovima na Krpicama. Mogli su barem poslati u inbox poruku upozorenja i najave da ispravimo oglase koji ne zadovoljavaju, a u suprotnom da ce sve takve oglase izbrisati. Sva sreca da jos nismo blokirani zbog nezadovoljavajucih oglasa i time da nismo jos zavrsili na policiji, uslijed nemogucnosti javljanja drugim Krpicarkama nakon kupovine/prodaje. Puno fotki vise ni nemam na mobitelu, koliko vremena se ponovno mora izdvojiti za ponovno postavljanje oglasa, slicno kao nedavno onaj put kad su nestale sve fotke sa stranice. Vrlo razocaravajuci odnos prema svojim korisnicima.
2020 12 30
Ako vam smetaju fotke s neta i tagovi Mango Zara na istom oglasu, na vama i vasim programerima je, da napravite da se oglas moze sejvati, ucitati samo ako zadovoljava vase uvjete, a ne da mi ispastamo vremenski zbog vasih krivo postavljenih logickih pretpostavki sto bi se trebalo i kako.
2020 12 30
Zar nije bilo više ovakvih tema pa i onih u kojima se upozoravalo da će se oglasi koji nisu po pravilima brisati? P.s. Vama je razočaravajuće što su Vam obrisani oglasi bez upozorenja, a da li Vam je ikada palo na pamet koliko je kupcima razočaravajuće kada traže "Mango" a izbacuje im se i Zara i Prada i hrpa ostalih radi krivih tagova? Koliko vremena je potrebno onda za pronaći nešto što se zapravo traži? Svjesno raditi nešto što nije u redu i onda se još duriti što se to nešto obrisalo bez upozorenja je u najmanju ruku bezobrazno prema svim drugim korisnicma ove stranice koji se drže pravila.
2020 12 30
I zašto je uopće potreban ikakav pravilnik da Vam bude logično da majica ne može biti istovremeno i Zara i Mango, ili da bi kupci voljeli vidjeti Vaše slike, a ne samo s neta...
2020 12 30
Pa koliko ja znam to pravilo za slike s neta i tagove, vec odavno postoji. Bar se vec 300 puta o tome razglabalo na forumu. Nije mi jasno sta bi admin trebao svakome posebno pisati pismo opomene i cekati da ispravi, ako pravila postoje? A btw kao sto je vec i receno admin je isto upozoravao na to nebrojeno puta. Ovi koji stavljaju ok tagove su budale, a ovi za tagovima "adidas, nike, zara, mango... sve u jednom" ce se pravit blesavi pa ako ih admin skuzi dobro, ako ne ajmo dalje. Koga briga sto je trazilica nepregledna.
2020 12 30
Evo jedan dio vaših oglasa, zbilja treba poznavati pravila za ovakvo oglašavanje Parfem, ne samo što ima tag Zara, u opisu ima i sve ostale moguće brandove ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4d08a8252f0ed733998a39058cc7a7d0.jpg) U naslovu Champion jakna, a brand Zara, materijali Adidas, Reebok... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/44b01deed147f6cfd36391b965d70a07.jpg) Lakovi za nokte, koji su brand Zara, materijal jakna, tag rumenilo,kaput... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6713d26cd1d03bf82d7d144cbbd1ebb3.jpg) Još jedna torba sa svima mogućim brandovima u materijalima, tagovima i opisu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/54a9c8d191c9fbab6eadcf5e8690bc2a.jpg) Naušnice koje su majice i suknja ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/08396ff87647e73b7042b7ed0159e0d2.jpg)
2020 12 30
Ne znam što uopće želite postići takvim oglašavanjem, tj. kako Vam to uopće padne na pamet...Vama i svima koji to radite...kao da ću ako tražim Adidas trenerku i vidim parfem s tim tagom odjednom dobit prosvjetljenje da ga kupim :D Ne, to odbija od suradnje i od ove stranice, vjerojatniji ishod je da ću se iživcirati, sjesti u auto i otići u Adidas kupiti trenerku... ili ako vidim samo slike s neta vjerojatnije ću zaobići oglas nego slati poruke da se pošalju slike, što je osnova svakog oglasa...
2020 12 30
Nikad nisam naisla na pravilnik niti citam ovaj forum. Trebalo bi barem vidno staviti na pocetnu stranicu pravilnik da se vidi odmah.
2020 12 30
> Melissa1520: > Nikad nisam naisla na pravilnik niti citam ovaj forum. Trebalo bi barem vidno staviti na pocetnu stranicu pravilnik da se vidi odmah. Odakle onda vama zasto su vam izbrisani oglasi?
2020 12 30
Prilikom registracije se prikažu pravila...a čak i da ne, odakle Vam uopće ideja naušnice taggirat pod "majica"; pa vrijeđate svačiji zdrav razum time tko koristi ovu stranicu, nitko nije budala da ne razlikuje naušnice od majice...wtf....
2020 12 30
Samo kazem da nije uredu prema korisnicima, gubite vrijeme drugima, umjesto da se napravi programerski kako zelite da oglas izgleda da tako bude i svi sretni i zadovoljni, lp
2020 12 30
Vi trošite tuđe vrijeme jer ako traže Zaru, nađu vaš parfem koji nisu tražili.
2020 12 30
Pa ocito su racunali na to da kada se napisu pravila da se ljudi toga i drze a ne da se prave blesavi pa ako prode prode.
2020 12 30
Pa gubite vrijeme sami sebi jer radite ono što ne treba, nije nitko drugi kriv za Vaš gubitak vremena :D Svi bi bili sretni i zadovoljni da se napokon korisnici krenu držati pravila i minimuma logike i pameti, ali minimuma...
2020 12 30
stvaranjem profila na ovakvoj stranici prihvaćate i sve uvjete prodaje - sve je jasno napisano na prvim stranicama.... p.s. mislim da ne trebate upozorenje da će vam oglasi biti obrisani, već upozorenje da će vas se blokirati ako nastavite ignorirati pravila ove stranice :s zbog takvih prodavača više uopće ne kupujem ovdje jer je nemoguće bilo što pronaći među lažno oglašenim stvarima
2020 12 30
1 2 3