Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket - slanje kuvertom - Oprez!

Drage krpičarke, molim Vas da ne šaljete parfeme i lomljive stvarčice kuvertom makar koliko bili zaštićeni! Iako se prema pravilima Tisak paketa u kuverti šalju samo dokumenti, svi bi mi željeli "prošvercati" male stvarčice za koje se i "S" kutija čini prevelika i besmislena za plaćanje i zauzimanje prostora u Kiosku. U nastavku su fotke razbijenog parfema koji je bio 2x zaštićen (bubble omot + pvc bubble kuverta) u Tisak kuverti koju su očito nagnječili. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a3090fcb666e6717d24f925fe00c23fb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/325545af0cf1f36da09c0d7bfb747f5f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eb81abfacb1de4e1162706b410a89e5a.jpg)
2020 12 30
Nažalost, imala sam isti slučaj preko tiska, ali u kutiji (bilo je zaštićeno).
2020 12 30
Pa kako Vas nije sram slati preko Tiska takve stvari? Zar niste znali da su zabranjene njihovim pravilima? Da uštedite zar ne? Na skupoj robi tipa parfem? Zna se kako se šalje lomljivo i tekućine! Zato postoji kombi dostava, kurirske službe i ostalo, baš zbog toga da se ta osjetljiva roba ne polomi u transportu. Ako se NJIHOVOM greškom i polomi, a Vi ste platili posebnu oznaku "lomljivo" i napravili sve u svojoj moći da zaštitite pošiljku, onda je njihova krivnja i dužni su dati odštetu! Na svakom formularu koji se dobije prilikom slanja putem kioska "TISAK", navodi se sljedeće: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e0da84a63b7d6c0753e03c88c1638ced.jpg) Lako lomljivi predmeti i tekućine oni svrstavaju u zabranjene predmete i njihova usluga NIJE predviđena za slanje istih! Ovo je samo Vaša krivnja i sramota što ste došli kukati na forum! Još se hvalite i jedna i druga da Vam je to praksa?! I što da se ispod ove kuverte nalazila nečija knjiga koju je platio ili očekivao na poklon? Tko bi odgovarao za to što se po njoj prolio nečiji parfem i uništio ju?? Osim toga, zašto ste uopće preuzimali oštećenu pošiljku, niste trebali, to se uz ostalo navodi na dnu tog istog formulara! Krivi ste samo VI kao kupac tog parfema koji ste škrtarili na poštarini i dobili uništen proizvod tijekom transporta.
2020 12 30
Nije isto" prošvercati" maramu ili sitni odjevni predmet umjesto dokumenata ili parfem koji se nikako nebi tako trebao slati.Ja sam slala poštom zaštićen + naglasila lomljivo i nije mi bilo svejedno.Ovo nije uredu prema drugima koji su uključeni u dostavu vašeg parfema , Djelatnici koji naravno nisu očekivali takvu stvar tekuću i lomljivu.Ljudi šalju dokumente rodbini važne stvari, i sad mogu biti problemi svima, ako ste uzrokovali sa tim svojim neopreznom uništavanje i razljevanje vašeg parfema po drugim omotnicama nije ok.
2020 12 31
Meni nije jasno kako nekome može pasti na pamet ovako slati. Za razliku u cijeni od 5kn.
2020 12 31
Pa nemojte biti tako stroge, nekad na Tisku kad dam da spakuju one same procijene u što staviti, ali eto kad sad vidim što se dogodilo nebih više nikada poslala nešto u koverti, ŽENA JE HTJELA DOBRONAMJERNO UPOZORITI ŠTO SE DOGODILO DA SE I NAMA NE DOGODI, ZA SVE POSTOJI PRVI PUTA. :D
2021 01 01
> maremarenda: > Pa nemojte biti tako stroge, nekad na Tisku kad dam da spakuju one same procijene u što staviti, ali eto kad sad vidim što se dogodilo nebih više nikada poslala nešto u koverti, ŽENA JE HTJELA DOBRONAMJERNO UPOZORITI ŠTO SE DOGODILO DA SE I NAMA NE DOGODI, ZA SVE POSTOJI PRVI PUTA. :D :O
2021 01 01
Ja nemogu virovat da je prodavačica na kiosku uopce mogla ovo preuzet za slanje..ja sam nedavno isla poslati majicu kratkih rukava lijepo sam je zamotala u celofan i cura koja radi na trafici mi je rekla da nesmjem slat u kuverti vec u paketu..ja nemogu virovat da je nekome palo na pamet slat Tekuci predmet u kuverti!!!Halo parfem da sam ja to dobila izinsirala bi da mi se vrate novci uplaceni za parfem
2021 01 02
Da nisam vidjela ne bih vjerovala.. Na kvartovskom Tisku na Badnjak ujutro dečko i ja naletjeli kako prodavačica drži u ruci raspadnutu i mokru veliku Tisak kutiju. Onako jadna i bijesna nam govori da ne može vjerovati što su joj kolege upravo dostavili. Dakle netko je poslao smrznuto meso iz Slavonije za Zagreb. Stvarno ne znam tko je veći idiot u toj priči. Ovaj koji je poslao, ovaj tko će to jesti ili djelatnici koji su to dostavili jadnoj ženi. Pa da je busom poslao imao bi meso za dva sata u Zagrebu. Tako da je parfem mila majka.
2021 01 02
> Visnya: > Drage krpičarke, molim Vas da ne šaljete parfeme i lomljive stvarčice kuvertom makar koliko bili zaštićeni! > Iako se prema pravilima Tisak paketa u kuverti šalju samo dokumenti, svi bi mi željeli "prošvercati" male stvarčice za koje se i "S" kutija čini prevelika i besmislena za plaćanje i zauzimanje prostora u Kiosku. > U nastavku su fotke razbijenog parfema koji je bio 2x zaštićen (bubble omot + pvc bubble kuverta) u Tisak kuverti koju su očito nagnječili. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a3090fcb666e6717d24f925fe00c23fb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/325545af0cf1f36da09c0d7bfb747f5f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eb81abfacb1de4e1162706b410a89e5a.jpg) tisak to nebi smio niti prihvatiti, prijateljica mi radi u upravi tiska baš ću joj pokazati ovo, inače teta u kiosku može dobiti otkaz ako u koverti pošalje bilo šta osim dokumenata
2021 01 03
Zao mi je sto se to dogodilo. Ali, opet glupo mi je da netko nije htio dati malo vise za postarinu, ali da artikal stigne kako spada. Dobro je sto ste upozorili ljude , da se za postarinu isplati dati vise. :)
2021 01 05
Tisak je isto u zadnje vrijeme postao katastrofa. Nedavno iskustvo, Tisak Importane centar. Kupila sam suknju ovdje na krpicama, suradnja odlična, djevojka poslala suknju tiskom čim je sjela uplata. Prošlo 7 dana, paketa nema, mislim ok, situacija je takva kakva je, doci ce. 8 dan kontaktiram curku, molim je za šifru paketa da vidim gdje je zapeo paket, kad vidi vraga paket stoji na kiosku vec 4 dana. Ok, nema veze, svašta se izdešavalo, nisu poslali poruku, idem po paket... I tu počinje drama. Dolazim na kiosk, pitam za paket, dajem osobnu, gospođa traži paket, PAKETA NAVODNO NEMA, pokazujem gospođi na lokatoru da paket mora bit kod njih, na što ona okrece ocima i traži paket dalje, kao šifra nije u redu... Govori zna šta se dogodilo, MOJ PAKET JE NETKO SLUČAJNO DAO NEKOME DRUGOM. U tom trenutku mi je vec prekipjelo, kao prvo užasno su neljubazne, kao drugo kako je moguce da su paket dale nekom drugom ako moraš pokazati osobnu, i da je cijeli splet okolnosti takav, netko drugi bi vjerojatno rekao, paket nije moj ili dali ste mi krivi paket. Duboko udahnem, bez obzira na konstantno okretanje očima gospođe s Tiska i ljubazno je upitam: A kako cemo sada riješiti ovu sitaciju? Vrijednost paketa je 300 kn?... Vrijednost paketa nije ni približno bila 300 kn, ali sam skužila da nešto ne štima... Vidi slučajnosti, nakon 1 minute, moj je paket čudesno pronađen, s točnom šifrom i točnim podatcima. Uzimam paket, i pogodite šta, paket je OTVARAN i ponovo zatvoren plastičnom vezicom. Više mi se uopce nije dalo s njom komunicirati, gospođa je užasno bila bezobrazna, konstantno okretala očima, osjecala sam se ko zadnja jadnica, uzela sam paket i otišla... Samo da napomenem, dva dana kasnije mi je stigao drugi paket, na drugi Tisak u Španskom, normalno zapakiran, bez ikakve plastične vezice.
2021 01 05
shopaholic, to trebas prijavit da netko otkaz dobije. ocito je sto im je bila namjera.
2021 01 05
> Sunshine031: > shopaholic, to trebas prijavit da netko otkaz dobije. ocito je sto im je bila namjera. Sunshine031, iskreno, to je jedini razlog zasto nisam prijavila, ne želim da netko dobije otkaz... Znam da tamo nije niti lako niti ugodno raditi, stalno im netko visi nad glavom za premale pare... Ali eto, samo da znate da ni Tisak nije nešto pouzdan u zadnje vrijeme, ili smo samo nas dvije naišle na takvu situaciju...
2021 01 05