Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjene-nema zamjene!!!!

kod mene je zamjena za sve
2013 10 06
potpisujem i ja rečeno, ako si nešto označio za prodaju i zamjenu, nemoj sa strane napisat velikim slovima da zamjene ne dolaze u obzir [:vrti]
2013 10 06
pitala sam danas jednu curu jel za zamjenu a ona meni fino odgovori da nije kasnije gledam a ona velikim slovima napisala na profilu NISAM ZA ZAMJENU, kad nisam propala u zemlju od svoje gluposti [:zaljubljen]
2013 10 06
U potpunosti te razumjem...inaće osobno ne patim za markiranom robom,meni je bitno da mi se sviđa,da je udobno i nosivo,a kako i sama imam dvoje djece svaka zamjena kojom njima ili sebi mogu malo popunit ormar ili promjenit garderobu meni je dobrodošla [:smije] melodyofbeauty5-uredu je ako pristojno odgovoriš na takav upit,mada ja u pravilu ne šaljem upite onima koji nisu za zamjene i ova tema nije o tome,već o onima kojima ispod artikla stoji cijena ili zamjenite,a nakraju ispadne da zamjene ne dolaze u obzir! [:frustriran]
2013 10 06
Kad cure napišu da ako je zamjena u pitanju da je cijena veća je valjda najveća glupost koju sam vidjela na ovim Krpicama. Odakle im samo takve maestralne ideje?! [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut]
2013 10 06
Ja govorim samo o tome da iako nisam za zamjenu nije mi problem odgovoriti i uputiti onima koji jesu za zamjenu, nhf :)
2013 10 06
Valjda smatraju da njihovo vrijedi više od tvog...ali takvima i ja dam do znanja da je onda i moje 20,30 ili koliko već više od cijene koja piše i problem riješen [:smije]
2013 10 06
ja se ne obazirem uopće na to, da im roba vrijedi više [:smije]
2013 10 06
Ma kad vidim to u opisu, istog trena prešaltam na neki drugi profil makar imala najljepšu robicu na svijetu [:znoji]
2013 10 06
senkaka da i mene to isto smeta,zato kod mene uvijek vrijedi "oko svega se možemo dogovoriti"...uglavnom slažem se da za rabljenu,pa makar samo jednom obučenu robu neke traže stvarno previše,a i što se novog tiče mora biti jasno da kad kupuješ ovako na neviđeno bez da probaš+rizik od prevare ni novo nebi smijelo imati cijenu kao iz dućana.
2013 10 06
cure, slažem se u svemu s vama. jedino bi još dodala da me živcira kad napišu ''zamjene samo ako mi se nešto svidi''. Mislim da je to nepotrebno, jer na kraju krajeva,logično je da ćeš se mjenjat za stvar koja ti se sviđa. Ako tko uopće kuži šta želim reć haha [:smije]
2013 10 07
niki1994, da, to je i meni suludo hahaha, ''mijenjam se samo za ono što mi se svidi.'' Ma nemoj mi reć'! Ja baš mislila da ćeš se zamijeniti za nešto što ti je gadno [:frustriran]
2013 10 07
ja sam za zamjene samo za označene stvari, svoj parfem mijenjam za drugi,ali uredno mi se na stvari za koje nisam za zamjene javljaju sa molbom za zamjenu a u ponudi imaju robu i obuću koja niti je moja veličina,niti moj stil, niti se želim mijenjati za robu jer jasno napomenem što dolazi u obzir.,..
2013 10 07
1 2