Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Četka za oblikovanje kose

Dugo razmišljam o kupovini fen četke za oblikovanje. Čula sam da dosta hvale Revlonovu pa me zanimaju vaša iskustva. Naravno da je cjena prihvatljiva.
2021 01 29
Imam kopiju Revlonove. Ova što iskače na fejsu kao pašteta. Stvarno sam zadovoljna. Ne koristim je na mokru već na dobro prosušenu kosu. Ona je za oblikovanje, ne za sušenje. Čitala sam komentare cura koje su na mokru kosu koristile tu četku pa im se dosta oštetila kosa, ispala. Mislim da su griješile što su tom četkom išle sušiti kosu jer je četka dosta vukla, a time i čupala.
2021 01 30
> Ivaaaaa: > Imam kopiju Revlonove. Ova što iskače na fejsu kao pašteta. Stvarno sam zadovoljna. Ne koristim je na mokru već na dobro prosušenu kosu. Ona je za oblikovanje, ne za sušenje. > Čitala sam komentare cura koje su na mokru kosu koristile tu četku pa im se dosta oštetila kosa, ispala. Mislim da su griješile što su tom četkom išle sušiti kosu jer je četka dosta vukla, a time i čupala. Ja sam ju imala ali meni je brzo pregorila, iako nije bila loša...
2021 01 30