Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoć nova korisnica hitno

hitno! pomagajte! kad šta? gackanje u davno otkrivenoj baruštini tople vode...u kojoj se, vidim, udavila i psihoanaliza.
2021 02 08
> Danijela707: > hitno! pomagajte! kad šta? gackanje u davno otkrivenoj baruštini tople vode...u kojoj se, vidim, udavila i psihoanaliza. Dok se gđa magistrica farmacije bavi lanjskim snijegom, nas par ovdje razotkrivamo lažne humanitarke ,:(
2021 02 08
> malllaaaa: > > Danijela707: > > hitno! pomagajte! kad šta? gackanje u davno otkrivenoj baruštini tople vode...u kojoj se, vidim, udavila i psihoanaliza. > Dok se gđa magistrica farmacije bavi lanjskim snijegom, nas par ovdje razotkrivamo lažne humanitarke ,:( I bavljenje lanjskim snijegom je konstruktivnije od tračanja po forumu, no nisu svačiji dometi isti, pa se vas dvije lijepo družite i tracajte jer ste si bas par.
2021 02 08
Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje.
2021 02 08
> malllaaaa: > Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje. Za vašu razinu, obrazovanje, kulturu i IQ svakako bude. Tu vam neću nipošto proturjeciti. Stari Ovidije bi nas odmah razdvojio, jer je rekao da se družimo samo sa sebi ravnima. Kod vas Ovidije vjerojatno znaci: "O, vidi je. Bla, bla..." Samo nesretni, isfrustrirani i isprazni ljudi se bave tuđim životima pokušavajući zaboraviti svoj i blato u kojem žive.
2021 02 08
> RamonaZe: > > malllaaaa: > > Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje. > Za vašu razinu, obrazovanje, kulturu i IQ svakako bude. Tu vam neću nipošto proturjeciti. Stari Ovidije bi nas odmah razdvojio, jer je rekao da se družimo samo sa sebi ravnima. Kod vas Ovidije vjerojatno znaci: "O, vidi je. Bla, bla..." Samo nesretni, isfrustrirani i isprazni ljudi se bave tuđim životima pokušavajući zaboraviti svoj i blato u kojem žive. Samo da ostane zapisano u vremenu ukoliko se predomislite, kao i kod mene u privatnim porukama. Fino ste si karijeru na Krpama započeli, svaka čast! Sretno Vam bilo da u drekec ne ugazite, neće tada biti na Vašoj strani Vama *neravnih*, pa se vadite sami kako znate i umijete. Btw. malo si proučite pravila kuće u koju ulazite: https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira ;)
2021 02 08
> malllaaaa: > > RamonaZe: > > > malllaaaa: > > > Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje. > > Za vašu razinu, obrazovanje, kulturu i IQ svakako bude. Tu vam neću nipošto proturjeciti. Stari Ovidije bi nas odmah razdvojio, jer je rekao da se družimo samo sa sebi ravnima. Kod vas Ovidije vjerojatno znaci: "O, vidi je. Bla, bla..." Samo nesretni, isfrustrirani i isprazni ljudi se bave tuđim životima pokušavajući zaboraviti svoj i blato u kojem žive. > Samo da ostane zapisano u vremenu ukoliko se predomislite, kao i kod mene u privatnim porukama. > Fino ste si karijeru na Krpama započeli, svaka čast! > Sretno Vam bilo da u drekec ne ugazite, neće tada biti na Vašoj strani Vama *neravnih*, pa se vadite sami kako znate i umijete. > Btw. malo si proučite pravila kuće u koju ulazite: https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira ;) Mogu se predstaviti imenom i prezimenom, ali neću, a vi sigurno ne možete. Sada sam malo pogledala vaša vrijeđanja, insinuacije, tračanja i omalovažavanje ostalih korisnika i da dalje ne nabrajam. Sa druge strane ste kao velika humanitarka i puni empatije. Ako je većina u ovoj kući kao vi, vrlo rado ću obrisati blato sa nogu i izaći iz te kuće. A time ću i učinit dobro djelo za sasvim nebitno osobu. Vi živite od krpica i tko zna po kojim ste još stranicama. Ne želim da netko bude gladan zbog mene, a vi bi ste bili. Možete me prijaviti adminu. Meni svejedno, a vi sretni jer ste još nekoga raskrinkali i odmah ćete otvoriti temu o tome na forumu i doživjeti silne ovacije. Vi sebi prodajete preveliku važnost, ali imate svoje sljedbenika, pa samo naprijed. Lijepa vam je karijera, ali svatko ima svoje mjesto pod suncem. Kruha i igara, a nomen est omen. Ne brinite, neću ni ja otići odavde a da ne napravim ono što smatram ispravnim. Ovime završavam.
2021 02 08
> RamonaZe: > > malllaaaa: > > > RamonaZe: > > > > malllaaaa: (...) (...) > Mogu se predstaviti imenom i prezimenom, ali neću, a vi sigurno ne možete. Sada sam malo pogledala vaša vrijeđanja, insinuacije, tračanja i omalovažavanje ostalih korisnika i da dalje ne nabrajam. Sa druge strane ste kao velika humanitarka i puni empatije. Ako je većina u ovoj kući kao vi, vrlo rado ću obrisati blato sa nogu i izaći iz te kuće. A time ću i učinit dobro djelo za sasvim nebitno osobu. Vi živite od krpica i tko zna po kojim ste još stranicama. Ne želim da netko bude gladan zbog mene, a vi bi ste bili. Možete me prijaviti adminu. Meni svejedno, a vi sretni jer ste još nekoga raskrinkali i odmah ćete otvoriti temu o tome na forumu i doživjeti silne ovacije. Vi sebi prodajete preveliku važnost, ali imate svoje sljedbenika, pa samo naprijed. Lijepa vam je karijera, ali svatko ima svoje mjesto pod suncem. Kruha i igara, a nomen est omen. Ne brinite, neću ni ja otići odavde a da ne napravim ono što smatram ispravnim. Ovime završavam. Drago mi je, da se bavite toliko samnom, prozovite i gđu Danijelu, nisam Vam se samo ja obratila. Budite toliko pošteni. (+)
2021 02 08
Da Vam ponovim, ja sam Blaženka. I admin skupa sa najmanje 150 ljudi zna moje pravo ime i prezime. Pišem sa profila koji je star je oko 6-7 godina. Kada ovdje prozivam ljude, onda ih prozivam zato što sam sigurna 101% da su nešto krivo napravili! Nikad bezveze. Uvijek sam za mirno rješenje situacije, objavljivanje prljavog veša na forumu je zadnja opcija. Ne znam zašto smatrate da samu sebe ja predstavljam velikom humanitarkom i punom empatije? Sudjelujem na svim temama za koje smatram da moje mišljenje i moje informacije drugome mogu donijeti korist, znanje, na kraju krajeva i smijeh. Da, na Krpama sam, imam i profil na drugom oglasniku koji sam zapostavila, imam 1 profil na samo 1 društvenoj mreži, a aktivna sam i na YT. Praktički samo tih par platformi koristim. Nemam pojma što je instagram, nemam pojma što je tiktok, niti me zanima. Tražim za sebe zanimljive sadržaje gdje mogu nešto naučiti, možda dati i svoj doprinos. "Ne želim da netko bude gladan zbog mene, a vi bi ste bili." Molim? Nisam ni znala do jučer da postojite ovdje. I da, sretna sam kada nekoga raskrinkam! I sve je provjereno i provjerljivo :) Čuvam ljudima pare u novčaniku iako ne kupujem od njih i to je neka korist hehe I to nije samo moja zasluga, imam svoje izvore informacija, ima tu i jačih igrača od mene. Ooo kad biste znali.... Hvala Vam što mi dajete preveliku važnost, zaista ne trebate, moja djela pričaju za mene, prelistajte malo forum, proguglajte me slobodno, nađite mi nešto što sam krivo napravila. Izazivam Vas. Vas i svakoga. Dajte recite mi nešto konkretno osim "Vi živite od Krpica" ,:( Nadam se da je ovo zadnji Vaš upis, i previše ste se osramotili za "novakinju". Sretno nam svima ;)
2021 02 08
> RamonaZe: > Ja sad mislim da je totalno nesigurna pogotovo nakon procitanog posts ispod gdje je admin zbog spamova tražio da se mijenjaju lozinke, i to još 2019-e. Pa, tih spamova će stalno biti i sto ću ja svaki čas mijenjati lozinku. To stranica kao stranica mora riješiti, jer postoje načini i druge stranice same rješavaju sigurnost na vlastitim stranicama jer od tih stranica žive i važno im je da se korisnici sigurno osjećaju. Ma, uopće se više neću baviti ovom temom, znam koje su opasnosti i znam se zaštititi. Nitko ne može 100% garantirati sigurnost na stranicama pa nemojte to niti od krpica očekivati.
2021 02 08
> RamonaZe: > > malllaaaa: > > Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje. > Za vašu razinu, obrazovanje, kulturu i IQ svakako bude. Tu vam neću nipošto proturjeciti. Stari Ovidije bi nas odmah razdvojio, jer je rekao da se družimo samo sa sebi ravnima. Kod vas Ovidije vjerojatno znaci: "O, vidi je. Bla, bla..." Samo nesretni, isfrustrirani i isprazni ljudi se bave tuđim životima pokušavajući zaboraviti svoj i blato u kojem žive. Sličnu retoriku razdvajanja imao je i *stari* Adolf, ali je puno popularnije bacati misli antičkih pjesnika, nego ovog drugog. Ipak, u suštini je potato - potatoe!
2021 02 08
> RamonaZe: > > malllaaaa: > > > RamonaZe: > > > > malllaaaa: > > > > Neka našeg tračanje. Bude neke i koristi od njega. Za razliku od Vašeg pametovanja ovdje. > > > Za vašu razinu, obrazovanje, kulturu i IQ svakako bude. Tu vam neću nipošto proturjeciti. Stari Ovidije bi nas odmah razdvojio, jer je rekao da se družimo samo sa sebi ravnima. Kod vas Ovidije vjerojatno znaci: "O, vidi je. Bla, bla..." Samo nesretni, isfrustrirani i isprazni ljudi se bave tuđim životima pokušavajući zaboraviti svoj i blato u kojem žive. > > Samo da ostane zapisano u vremenu ukoliko se predomislite, kao i kod mene u privatnim porukama. > > Fino ste si karijeru na Krpama započeli, svaka čast! > > Sretno Vam bilo da u drekec ne ugazite, neće tada biti na Vašoj strani Vama *neravnih*, pa se vadite sami kako znate i umijete. > > Btw. malo si proučite pravila kuće u koju ulazite: https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira ;) > Vi živite od krpica i tko zna po kojim ste još stranicama. Ne želim da netko bude gladan zbog mene, a vi bi ste bili. Možete me prijaviti adminu. Jeste li sigurni da @malllaaaa živi od krpica? Ne želite da netko zbog vas bude gladan, a @malllaaaa je ta koja bi bila gladna. Zar vam nije neugodno 'nova' korisnice tako nešto napisati? Ne treba vas adminu prijaviti, dovoljno ste se svojim upisima opisala, previše.
2021 02 08
Sa ponosom ću se uvijek ovako sramotiti. Jaka stvar što ste poznata krpicarka. Koja titula! I ja sam svojim otkrivanjem tople vode pomogla nekome. Danijela je isto nebitna jer je iz čiste zlobe slala osobu psihijatru- osoba se tuzila na zdravstvene probleme. Ja sam se obrusila na Danijelu zbog toga i osobi sam pomogla, objasnila joj nalaze, a ima nekih problema, dala stručne upute, ali etički kodeks i Hipokrat mi ne dozvoljavaju da iznosim više. Preblagi su zakoni u ovoj zemlji - vani bi se odmah primjereno kaznilo upućivanje psihijatra i taj korisnik bi bio izbrisan. Ne brinite vi za to da cu upasti u kenjaru - iako sam nažalost komunicirala s a vama, niste me dotakli.
2021 02 08
Da, pomagali ste hipohondru ,:( I taj isti hipohondar je kasnije temu obrisao, jako sebično, tražiti pomoć javno i ne dozvoliti nekome drugome da ne dobije na tvom slučaju korisne savjete... Predivna gesta, zaista. To su zaista ljudi od riječi, a djela smo dotične isto vidjeli. I ta je tema nestala. Dugo će vremena proći (bar se nadam da ćete se toliko zadržati ovdje) kad krenete Vi razdvajati krive od pravih i prestanete pomagati ljudima koji to nisu zaslužili. I da, ako Vam je bolje vani, odite si vani. Tko Vam brani? Obrazovana ste žena, profesionalna i puna iskustva... Jedva čekaju takve u inozemstvu. Najlakše je pljuvati po svojoj državi, a hvaliti druge umjesto da se mijenja loše u vlastitoj.
2021 02 08
ove zadnje komentare (prepirke) , neću komentirati x-) ali svakako želim prokomentirati te upite koje dobivam bar 3 puta tjedno...gdje traže da im pošaljem iznos sa uplatu (nekog mog artikla) u mail... ?!?! ok, kužim da je prevara, da, naravno da nisam toliko luda da šaljem ponudu ne, naravno da neću dati svoje podatke za uplatu.. već me zanima, na koji način ti ljudi me uopće mogu prevariti , ukoliko traže podatke za uplatu? žele hakirati moj račun??!!?? ili im je dosadno??!?; ,:)
2021 02 08