Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoć nova korisnica hitno

Ajde da se i ja oglasim. Vidjela sam temu, ali samo prvi post i odgovor od Danijele. U prvom postu je bilo navedeno da je otvaračica teme obavila masu pretraga i rtg snimanja koja nisu pronašla nikakvu bolest, ali njoj nije dobro i kaj sad? Ja sam odmah pomislila na svima nam dobro znanu- Prodajicu jer je ona otvarala teme slične problematike. Danijela joj je ok odgovorila; da potraži pomoć psihologa jer toliko pretraga i zračenja nije dobro, a evidentno je da bi ona i još i još... Svi znamo da psiholozi nisu liječnici i ne mogu prepisivati lijekove, ali mogu itekako pomoći pa je samim tim Danijelin savjet sasvim u redu. Iako nisam psihijatar, a ni psiholog, imam itekako dovoljna obrazovanja, znanja i radnog iskustva da mogu reći da toj osobi treba pomoć. Forum MK nije mjesto za to. Svatko u RH bi trebao imati svog LOMa i od njega/nje sve kreće. LOM (liječnik opće medicine) tumači nalaze, šalje dalje specijalisti ako smatra da ima potrebe. Mislim da to svi znamo. Bespotrebno prosipanje pameti, busanje u prsa, izdizanje iznad drugih, vrijeđanje i bezobrazluk uistinu nisu potrebni. Umjesto toga je bolje i mudrije pročitati koju knjigu...
2021 02 08
> Tanči14: > Ajde da se i ja oglasim. > Vidjela sam temu, ali samo prvi post i odgovor od Danijele. > U prvom postu je bilo navedeno da je otvaračica teme obavila masu pretraga i rtg snimanja koja nisu pronašla nikakvu bolest, ali njoj nije dobro i kaj sad? > Ja sam odmah pomislila na svima nam dobro znanu- Prodajicu jer je ona otvarala teme slične problematike. > Danijela joj je ok odgovorila; da potraži pomoć psihologa jer toliko pretraga i zračenja nije dobro, a evidentno je da bi ona i još i još... > Svi znamo da psiholozi nisu liječnici i ne mogu prepisivati lijekove, ali mogu itekako pomoći pa je samim tim Danijelin savjet sasvim u redu. > Iako nisam psihijatar, a ni psiholog, imam itekako dovoljna obrazovanja, znanja i radnog iskustva da mogu reći da toj osobi treba pomoć. > Forum MK nije mjesto za to. > Svatko u RH bi trebao imati svog LOMa i od njega/nje sve kreće. > LOM (liječnik opće medicine) tumači nalaze, šalje dalje specijalisti ako smatra da ima potrebe. > Mislim da to svi znamo. > Bespotrebno prosipanje pameti, busanje u prsa, izdizanje iznad drugih, vrijeđanje i bezobrazluk uistinu nisu potrebni. > Umjesto toga je bolje i mudrije pročitati koju knjigu... Savršeno sročeno promišljanje. Uvijek mi je ugodno kad naiđe na pametnu osobu. Srdačno vas pozdravljam iz kišom zamorne Rijeke☔
2021 02 09
Ja sam nova na portalu i skoro sam nasjela, sreća što sam googlala Mariam Andrea jer mi je bilo čudno sto želi kupiti svu robu koju prodajem!!! Njen e-mail je: [email protected] Traži podatke za uplatu (iban ili paypall) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e8ca994f0a3a9d6ce667be19820d84d8.jpg)
2021 03 04
1 2 3 4