Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoć nova korisnica hitno

A rekli ste mi da vam nešto više kažem. Kako cu bilo sto sada reci kada ste mi otkrili koja ste velicina -zna vas admin i 150 krpicarki. Ja se sa tom titulom ne mogu nositi i ne znam nikoga tko može. Cast mi je i klanjam se. Koliko ljudi mene zna i kakve jake igrače ja znam, pa, neka ostane za mene. Zar sami sebi niste smiješni? Vi do jučer niste znali za mene, a pratite me otkad sam došla ovdje, cigli 10-ak dana? Ja sam onda radi nekog reda postala vas pratitelj. Danas sam vas prestala pratiti i tražila od vas da ni vi mene više ne pratite, ali vi me i dalje pratite, jer kao pratite ljude koji su vam po nečemu zanimljivi. Da ih maltretirate? Ne mogu vam parirati u odgovoru i opisu: "Zna me admin i 150 krpicarki i znam jake igrače." Zamislite kakve tek igrače ja znam. Osjećam se tako sitno i inferiorno naspram vas. Bas. Prestanite me pratiti, a ovdje me olajavajte koliko hoćete. Kad bi bar još došao admin i 150 krpicarki! Možda i dodaju ako nemaju pametnijeg posla tako kao vi.
2021 02 08
@AnyMarie Ne, nego udave sa pričom pa kasnije Vam kažu u stilu ukoliko želite da Vam novci budu isporučeni, VI morate nešto platiti njima, pa neke fore sa paypal-om i tako to. Bilo je slučajeva da su im ljudi robu zaista i poslali prije nego što im je uplata bila vidljiva, jer su im slani nekakvi snimci zaslona sa provedenim uplatama. I eto ljudi ne provjere, pošalju i onda kuknjava po forumu.
2021 02 08
@RamonaZe Zaslužili ste blok sa foruma odavno. Popila sam ga ja jednom davno, popit ćete ga i Vi, ako pravde ima.
2021 02 08
> malllaaaa: > @RamonaZe > Zaslužili ste blok sa foruma odavno. Popila sam ga ja jednom davno, popit ćete ga i Vi, ako pravde ima. To je sve što imate za reći, vi tako elokventna? Mene ovdje uspoređuju sa Hitlerom, ljude se salje psihijatru, laici donose dijagnoze? Da, popravljala sam i popravit cu po zadnji put ovu državu. Prijavit cu moje krpice zbog govora mržnje. Nije važno što će se to i dalje tolerirati u ovoj državi, ali bar će mi savjest biti čista kao i mnogo puta do sada. Normalno da cu napustiti ovu državu kao i mnogi drugi, a hvala bogu da imam vani iznimno cijenjeno i trazeno zanimanje.
2021 02 08
> RamonaZe: > A rekli ste mi da vam nešto više kažem. Kako cu bilo sto sada reci kada ste mi otkrili koja ste velicina -zna vas admin i 150 krpicarki. Ja se sa tom titulom ne mogu nositi i ne znam nikoga tko može. Cast mi je i klanjam se. Koliko ljudi mene zna i kakve jake igrače ja znam, pa, neka ostane za mene. Zar sami sebi niste smiješni? Vi do jučer niste znali za mene, a pratite me otkad sam došla ovdje, cigli 10-ak dana? Ja sam onda radi nekog reda postala vas pratitelj. Danas sam vas prestala pratiti i tražila od vas da ni vi mene više ne pratite, ali vi me i dalje pratite, jer kao pratite ljude koji su vam po nečemu zanimljivi. Da ih maltretirate? Ne mogu vam parirati u odgovoru i opisu: "Zna me admin i 150 krpicarki i znam jake igrače." Zamislite kakve tek igrače ja znam. Osjećam se tako sitno i inferiorno naspram vas. Bas. Prestanite me pratiti, a ovdje me olajavajte koliko hoćete. > Kad bi bar još došao admin i 150 krpicarki! Možda i dodaju ako nemaju pametnijeg posla tako kao vi. Necu ulaziti u ovu polemiku, ali cisto na znanje zenskica vas prati jer vas je htjela podrzati kao novu korisnicu, sto vam je i dokazala komentarom koji je nazalost izbrisala zenskica kojoj ste davali savjete o zdravlju. Ja sam procitala taj komentar i jako lijepo je zvucao, poticajno i cak vam je poslala link o nekadasnjoj temi, zato nemojte se otresati na pogresne, nego Vi poslusajte sto Vam se govori u dobroj namjeri.
2021 02 08
Nije istina da Vas uspoređuju sa A.H. nego retoriku razdvajanja koju je imao Ovidije, imao je i on. Nemojte izvrtati tuđe riječi. Da, osobe koje su si umislile da imaju zdravstvenih problema, da, za psihijatra su. I trebaju da pomoć potraže u bolnici, a ne na forumu jednog portala rabljene odjeće. Držim Vam fige da nam svima bude bolje :") Onda bježite što prije dok možete. Kako je krenulo, bit ćemo zatvorenici vlastite države.
2021 02 08
Molim vas, drage dame, popustite. Osoba iza te mail adrese je prijavljena policiji i surađuje se na tom slučaju. Lp svima.
2021 02 08
@Admin2nd Hvala admin što ste se javili :)
2021 02 08
Danijela je isto nebitna jer je iz čiste zlobe slala osobu psihijatru- osoba se tuzila na zdravstvene probleme. Ja sam se obrusila na Danijelu zbog toga i osobi sam pomogla, objasnila joj nalaze, a ima nekih problema, dala stručne upute, ali etički kodeks i Hipokrat mi ne dozvoljavaju da iznosim više. Preblagi su zakoni u ovoj zemlji - vani bi se odmah primjereno kaznilo upućivanje psihijatra i taj korisnik bi bio izbrisan. Ramona, vi od dvije rečenice uspijete krivo razumjeti tri. Dakle, Nikolinu sam uputila PSIHOLOGU, a čovjek bi očekivao da će netko vaše struke shvatiti razliku između zlobe i znanja. Više me brine što vi to ne znate adekvatno prepoznati, a titulirate se kao stručnjak i u dodiru ste s ljudima. Nikolina je navratila u inbox, tema je izbrisana, a Nikolina ne sluša ni svoju doktoricu ni mene jer ona zna bolje, pa joj takvi kao vi dobrodođete...Koja tajna, a žena se razvlači sama po forumu te pod drugim imenom otvara temu o granulocitima, nakon što ste joj vi već sve stručno objasnili. Nikolina će svoj problem riješiti kad bude 5 do 12, a možda ni tad, no Hipokrat se privrće u grobu od Vas, a nije ni Ovidiju lako. Naravno, nebitno....naime, ponašate se kao da vam je bitno ono što ste proglasili nebitnim. Pa da Vas ne upućujem....
2021 02 08
> RamonaZe: > To je sve što imate za reći, vi tako elokventna? Mene ovdje uspoređuju sa Hitlerom, ljude se salje psihijatru, laici donose dijagnoze? Da, popravljala sam i popravit cu po zadnji put ovu državu. Prijavit cu moje krpice zbog govora mržnje. Činiš se uznemirenom, nepotrebno. Što se tiče usporedbe, pročitaj još jednom moj post pomnije pa ćeš vidjeti svoju pogrešku u zaključku. Cure, ne znam o čemu pišete kad spominjete dg, sugestije, psihijatre. Očito je neka tema koju sam propustila pročitati (kako mi se samo to moglo dogoditi?). Uglavnom, vidim da je u ovoj temi dio toga "nastavljeno", a prožeto negativnim konotacijama naspram odlazaka shrinku. Ne kužim te predrasude?! Trebaš pomoć liječnika, odeš određenom specijalistu. U čemu je razlika otići psihijatru ili orl-u? Daj Bože da svi kojima je to potrebno pronađu pomoć za sebe.
2021 02 08
> malllaaaa: > @AnyMarie > Ne, nego udave sa pričom pa kasnije Vam kažu u stilu ukoliko želite da Vam novci budu isporučeni, VI morate nešto platiti njima, pa neke fore sa paypal-om i tako to. > Bilo je slučajeva da su im ljudi robu zaista i poslali prije nego što im je uplata bila vidljiva, jer su im slani nekakvi snimci zaslona sa provedenim uplatama. I eto ljudi ne provjere, pošalju i onda kuknjava po forumu. ahaaaaa hahahha, ok, ja ne volim da me se davi pričom, pa izignoriram takve upite, kao i telefonske pozive gdje mi danonoćno poklanjaju besplatne večere po restoranima... ..nakon čega uvijek slijedi ono ALI (kako bi moj stari rekao, ALI - PODVALI ) ,:)
2021 02 08
> AnyMarie: > > malllaaaa: > > @AnyMarie > > Ne, nego udave sa pričom pa kasnije Vam kažu u stilu ukoliko želite da Vam novci budu isporučeni, VI morate nešto platiti njima, pa neke fore sa paypal-om i tako to. > > Bilo je slučajeva da su im ljudi robu zaista i poslali prije nego što im je uplata bila vidljiva, jer su im slani nekakvi snimci zaslona sa provedenim uplatama. I eto ljudi ne provjere, pošalju i onda kuknjava po forumu. > ahaaaaa hahahha, ok, ja ne volim da me se davi pričom, pa izignoriram takve upite, kao i telefonske pozive gdje mi danonoćno poklanjaju besplatne večere po restoranima... ..nakon čega uvijek slijedi ono ALI (kako bi moj stari rekao, ALI - PODVALI ) ,:) Najbolje tako, na ignore. ;)
2021 02 08
@teehee Postojalo je par tema. Stavila sam u post, ali portal mi je izbacio objavu, baš sam replicirala @TotiMia. Zajedno smo sa Danijelom i Ramonom sudjelovale na toj temi hipohondrice koja je obrisana.
2021 02 08
> Danijela707: > Danijela je isto nebitna jer je iz čiste zlobe slala osobu psihijatru- osoba se tuzila na zdravstvene probleme. Ja sam se obrusila na Danijelu zbog toga i osobi sam pomogla, objasnila joj nalaze, a ima nekih problema, dala stručne upute, ali etički kodeks i Hipokrat mi ne dozvoljavaju da iznosim više. Preblagi su zakoni u ovoj zemlji - vani bi se odmah primjereno kaznilo upućivanje psihijatra i taj korisnik bi bio izbrisan. > Ramona, vi od dvije rečenice uspijete krivo razumjeti tri. Dakle, Nikolinu sam uputila PSIHOLOGU, a čovjek bi očekivao da će netko vaše struke shvatiti razliku između zlobe i znanja. Više me brine što vi to ne znate Jao, jao, sjećam se da ste je uputili psihologu, a vi vrlo dobro znate da ja znam razliku, ali istina je da ja mislim da ste je htjeli uputiti psihijatru, to sam zaključila i tako mi se vuklo po glavi. Jao,jao, kako nisko idete. Nikad mi nitko nije došao sa receptima od psihologa, već od psihijatra. Psihologija je društvena znanost, tj.faks, a trebam li ja sad i reci kako se postaje psihijatar i koja je razlika? Iznimno velika iako se laicima možda ne čini tako. Ja jesam stručnjak, ali svoje znanje neću bacati ovdje, jer ja jako opširno objašnjavam. Meni je ovo sve iznimno dosadno. Je li to admin prijavio policiji onoga zbog kojeg sam ja otvorila temu, a vi me ismijavali i rekli da kopam po lanjskom snijegu? Ako je, onda ćete morati biti dosljedni i ismijat i admina, jer izgleda da i on kopa po lanjskom snijegu, no nećete vi bit dosljedni i tako nešto reći adminu, a baš sam ja na drugoj temi inzistirala da je to stvar admina i stranice, te da oni moraju zaštititi svoje korisnike? I sada bi ja trebala isticati da sam ljudima ustedila novce, apostrofirati to? A valjda je bio pri sebi, pa prijavio mene. Dosta mi vas je, zbilja dosta, dosta mi je mojih tipfelera. Mogla sam za ovo vrijeme pročitati barem dio knjige, pogledati film, slušati dobru glazbu. Mrzim forume. Zbogom svima.
2021 02 08
> RamonaZe: > > Danijela707: > > > Je li to admin prijavio policiji onoga zbog kojeg sam ja otvorila temu, a vi me ismijavali i rekli da kopam po lanjskom snijegu? Ako je, onda ćete morati biti dosljedni i ismijat i admina, jer izgleda da i on kopa po lanjskom snijegu, no nećete vi bit dosljedni i tako nešto reći adminu Upsić! 😂 Nemam pojma sto si pisala ranije, al za ovo zasluzujes kavicu 😉
2021 02 08