Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osoba vara na njuskalu i shera moj profil na krpicama :)

pa nije to ista cura
2021 02 13
Bože što sve ljudi rade i nažalost na što su spali, VRIJEDI ONA STARA HOĆEŠ HOĆEŠ SAMO NEĆEŠ DOKLE HOĆEŠ, treba sve poduzeti da i dalje ne vara ljude.
2021 02 13
Pa, ona je bila admin u face grupi Mojekrpice(nova). Prestrašno!!!
2021 02 13
8-) A nista, draga administracijo stranice, dajte provjerite, valjda placate svoje administratore, imate tekuci racun od prevarantice gore naveden pa usporedite da saznamo je li to fakat vasa djelatnica ili njena imenjakinja... :') tragikomicno....
2021 02 13
> Sunshine031: > pa nije to ista cura Ovo vam je link koji je cura stavila na fejsu, sad usporedite s opisom na bika profilu za koji je prevareni potvrdio da se radi o njoj... Dvije različite Maje iz Varaždina koje su veterinarski tehničar i kuhar mi je ipak malo nategnuto. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5b6fe35b0ee0172ea8661a9c5b3b38c8.jpg)
2021 02 13
> Cassiopeja: > 8-) > A nista, draga administracijo stranice, dajte provjerite, valjda placate svoje administratore, imate tekuci racun od prevarantice gore naveden pa usporedite da saznamo je li to fakat vasa djelatnica ili njena imenjakinja... > :') tragikomicno.... Nisam sigurna koliko je fejs stranica uopće povezana s administracijom ovdje... Tamo je bila admin samo par dana dok ju ostale adminke nisu izbacile. A tu zašto je na CL ne znam. Meni je to previše slučajnosti da bi bile dvije osobe i stavila sam fejs prvenstveno da prevareni zna koga kontaktirati jer ju po imenu ne može naći, ali naravno da ću uzeti u obzir i cure koje tvrde da nije ona ako imaju više informacija.
2021 02 13
> Monika_1992: > Ma nije to ta nemogu nisu bas slične jedna drugoj. 😂 javite frendici da vrati novce koje je ukrala
2021 02 13
naravno, da je Malllaa ovde već bi se znalo ko je dotična, odakle je, koji su joj profili trenutno aktivni, našla bi Mala i linkove tako da bi adminka trebala samo stisnit blok.Usput bi provjerila još par komentatorica za svaki slučaj i taaakoooo...
2021 02 13
> Danijela707: > naravno, da je Malllaa ovde već bi se znalo ko je dotična, odakle je, koji su joj profili trenutno aktivni, našla bi Mala i linkove tako da bi adminka trebala samo stisnit blok.Usput bi provjerila još par komentatorica za svaki slučaj i taaakoooo... U potpunosti se slazem sa Vama. I ja sam isto pomislila.
2021 02 14
1 2