Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ugodno iznenađenje POZITIVA

Imala sam potrebu objaviti da na krpicama ima divnih i poštenih cura,žena. Naime imala sam jednu kupnju od 260,00 kn, i za vikend uplatila, ali sam imala još toga za plaćati, pa sam korisnici uplatila dvaput po 260,00 da bi me ona obavijestila da je dupla uplata, i vratila mi novac,čak je htjela odmah ići bolesna s temperaturom mi vraćati novac, ali na moje inzistiranje da nemora odmah, jer sam vidjela da se je javila i priznaje duplu uplatu, zadužila je sestru da to riješi. Tako da nisu samo kako se često navodi prevare, već hvale vrijedno poštenje. Cura je iz Zadra Lalalandhahahd. SVAKA ČAST A I POSLOVANJE S NJOM JE PRAVI UŽITAK. :D :D :D
2021 02 15
Eto, bas lijepo od Vas da ste to objavili, jos ljepse od korisnice da Vam se javila. Bravo!
2021 02 16
Nimalo me ne čudi što je to baš ta cura :") VIše puta smo surađivale - draga, susretljiva, milijun puta se ispičala jer nije poslala paket ujutro, nego tek popodne ,:) .......
2021 02 16
lijepo je za promjenu malo i dobrih vijesti ovdje na MK :") bravo za obje
2021 02 16
> PretrpaniOrmar: > lijepo je za promjenu malo i dobrih vijesti ovdje na MK :") bravo za obje Slažem se.
2021 02 16
Pošteno i fer. Bravo :") :")
2021 02 16
Moram priznati da se meni takovo što teško desi, ali eto desilo se, ali i danas sam još pod dojmom da je ona prva inzistirala i javila se, što bih i ja napravila, PA TKO KAŽE DA NEMA DOBRIH I POŠTENIH LJUDI, IMA NA NAŠU SREĆU. HVALA VAM ŠTO SE UKLJUČUJETE U POZITIVU A NE SAMO U NEGATIVU. <3 <3 <3
2021 02 16
Drago mi je čuti da ovako lijepe geste postoje i na našim krpicama .Znamo da ima poštenih i manje poštenih,znamo da je svima teško,ali da je uvijek nekome teže i znamo da dobro uvijek pobjeđuje.
2021 02 16