Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upit oko plaćanja za inozemstvo

Pozdrav kad ide paket s kioska na kiosk iz Srbije u Zagreb na sta obratiti pažnju,koliko Kosta carina,koliko sveukupno mi izracunajte STA sve treba.nisam upućena a narucila bih
2021 02 17
Nemaju opciju tiska koja je najpovoljnija
2021 02 17
> Della123: > Pozdrav kad ide paket s kioska na kiosk iz Srbije u Zagreb na sta obratiti pažnju,koliko Kosta carina,koliko sveukupno mi izracunajte STA sve treba.nisam upućena a narucila bih Ako Vam netko šalje paket iz Srbije za Hrvatsku onda se oni trebaju raspitati ako njihovi kiosci imaju mogućnost slanja paketa u inozemstvo i ako da, koja je cijena. Tisak HR nema veze sa time (ukoliko je to uopće moguće, naravno). Ako šaljete poštom, možete bez problema izračunati cijenu svoje pošiljke na ovoj stranici https://www.posta.hr/hrvatska-posta-cjenik-online/262 Opet, to je HP i cijena nije ista u Srbiji. Istražite malo stranice srpske pošte, možda i oni imaju taj 'kalkulator'. Ovako da Vam netko može nešto konkretno reći bez ikakvih bitnih informacija (težina, preporučeno ili ne...) teško, posebno kad se Vama nešto šalje iz Srbije. Isto vrijedi i za carinu koja valjda opet ovisi o vrsti robe. Malo istražite i vjerujem da ćete naći sve info koje Vas zanimaju :)
2021 02 17