Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Pozz,imam jedan prob.jucer sam uplatila jedne prekrasne cipele tu na krpicama,zeni poslala sliku uplate,ona kaze,super,saljem popodne, i to je sve. Danas joj pokusavam slati mail da mi posalje kod za pracenje,a ono,stranica nije pronadjena. Pomozite,nezz sto sad napraviti.
2021 05 18
By the way, radi se o profilu- OrmaricZagreb- U soku sam,ne mogu vjerovati da se ovo dogadja😪😪😪
2021 05 18
> DraganaSimurina: > Pozz,imam jedan prob.jucer sam uplatila jedne prekrasne cipele tu na krpicama,zeni poslala sliku uplate,ona kaze,super,saljem popodne, i to je sve. Danas joj pokusavam slati mail da mi posalje kod za pracenje,a ono,stranica nije pronadjena. Pomozite,nezz sto sad napraviti. Otvorite novu temu i objasnite sve od početka do kraja. Ovo je stara tema.
2021 05 18
> Miselll: > Pozdrav drage moje cure,ja neznam jel se vama ovo ikad dogodilo,znaci kupila sam tenisice od jedne cure vidjela sam da ima dobre recenzije i naručila sam,poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa računa,ona je meni poslala tenisice i nakon par dana mi je stigla njezina poruka da nema novaca na računu ,užasno sam se osjećala kad sam to vidjela,pitala sam je zašto mi je onda slala ako nisu sjeli novci i da ću Vratit odma tenisice jer nikako me želim bit netko ko krade,ona je rekla da nije vidjela da su novci kao sjeli jer nema mbanking,ja sam išla u banku i skinuto mi je sa računa još jednom ponavljam imam uslikanu i potvrdu Poslat ću vam sve,sta da radim pomozite molim vas.! Ako imate potvrdu da ste uplatili onda je transakcija obavljena. A ona bi trebala u banci pogledati listu transkacija jer moguće je da joj se obavila transakcija di su joj skinute pare (npr banka je naplatila dug za vođenje računa, itd..)
2021 07 06
Ako platitelj ima potvrdu da je platio time je ispunjena njegova obaveza...za sve ostale nejasnoće prodavatelj se treba obratiti banki jer je u njoj problem.
2021 09 02
drage curke molim vas pomognite mi posto neznam kako se postaviti ,naime uplatila sam ekstenzije koje kostaju 250 kn 290 cisto iz nekog postovanja te mi je osoba rekla da odmah po uplati salje.prosao je cijeli dan ona se ne javlja ,a usrdno sam je zamolila da ako je moguce sto prije posalje posto imam let u cetvrtak ujutro ,te je ekstra zamolila da mi ih posalje po busu ako nije bed ,opatija maali losinj ,nakon cijelog dana i uplate koju sam opet isla provjeriti u banku ni traga ni glasa .osobu nemogu kontaktirati posto nema niti email niti br moba ,,polako gubim zivce jer mi je hitni i da je korektno odmah nakon uplate ,neznam poslala za tih ekstra 40 kn busom sto je blize i brze ona mi se ne javlja s sada je vec devet navecer.pristojna asam ali sam ful frustrirana jer imam let u osam ujutro u cetvrtak ,koji bed ful sam razocarana ,stoo sad napraviti ima li tko neki savjet ,lp svim curama
2021 09 07
Prijavljujem pokušaj prevare od jelenah67... Traži komunikaciju mailom, a onda na mail traži broj računa i kaže da će brodarska tvrtka doći po robu!!! Dakle preporučam da na takve zahtjeve ne odgovara te Sretno svima
2021 09 17
To su stare sheme za prevare, tu su već godinama.
2021 09 17
Pozdrav,sto Radit kad ti se osoba ne javlja. Uplatila sam novce jučer,osoba mi se nakon toga ne javlja,a stalno je ulogirana na stranici. Inače imam super iskustva. Ne znam sta da radim,koga da pitam?obratim. Hvala svima.
2021 09 18
Platila sam adidas jaknu i gucci torbicu oko stfuka prije 3jeseca, profil RitaOra nece mi se javi, imate ideju sto napraviti.
2021 09 21
Ljudi, dajte stavite linkove tih sumljivih profila...?
2021 09 23
ja isčitavam da nitko nije prevaren, ona dobila novac, a ti tenisice, problem je nečem drugom >:( , jednostavno lagana negativna i prst u uho
2021 09 24
Molim Vas da korisnicu LIDB0710 dodate na blok listu zbog prevare! U nastavku Vam navodim svoje iskustvo. Unaprijed zahvaljujem! UPOZORENJE NA PREVARANTICU NA MOJIM KRPICAMA – DIJANA BOŽIĆ, NADIMAK LIDB0710 Naime, ovim putem Vas želim upozoriti da niti u kojem slučaju kupujete artikle od istaknute Dijane Božić, nadimak LIDB0710 na portalu „Moje krpice“. Na portalu „Moje krpice“ poslala sam upit za jedan artikl koji spomenuta oglašava, no nisam na početku bila sigurna da li ću ga uopće kupiti. Nakon nekog vremena premišljanja i svojevrsnog „nagovaranja“ od strane prevarantice, kupujem artikl, uplaćujem dogovoreni iznos, ali od nje niti traga ni glasa. Zatim, šaljem poruku da vidim dali je artikl uopće poslan jer mi nije niti palo na pamet da se radi o prevari. Dotična odgovara na poruku s izlikom da je bacila papirić koji služi kao potvrda o slanju artikla. Ja suludo, povjerujem! Naravno, dotična se opet javlja nakon nekoliko vremena i pita dali je paket stigao, na što ja odgovaram negativno, a ona pokazuje veliku zainteresiranost i brigu te navodi sljedeći broj telefona na koji joj se mogu javiti: 099/655-3461. Naravno, od paketa ništa i ubrzo shvaćam da sam prevarena! Molim Vas ne nasjedajte na njezine priče te mi se javite u inbox da Vam pošaljem i broj računa na koji traži da joj se naplati novac!
2021 09 29
> teaYurien: > Lucija tkogod Radiković..uplatila 168kn i zena se više ne javlja.. A zašto joj niste stavili negativnu??!???
2021 12 03
E cure, na ovim starim temama upise vam vide samo oni koji su na temi komentirali (jer im se automatski tema pokazuje) ili oni koji su stisnuuli pratim, ostali ne vide ovu temu, tj. skrivena im je iza 7 gora, ako imate neki problem i želite da ga što više korisnica vidi, otvorite novu temu..
2021 12 04
1 2 ... 24 25 26 27
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija