Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Po novom u pravilu pise da nebi smjeli imat vise tagova nego samo jedan
2021 03 20
> Miselll: > Po novom u pravilu pise da nebi smjeli imat vise tagova nego samo jedan Ne piše po novom nego je takvo pravilo oduvijek.
2021 03 21
> vedranapv: > > Miselll: > > Po novom u pravilu pise da nebi smjeli imat vise tagova nego samo jedan > Ne piše po novom nego je takvo pravilo oduvijek. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c4a1c78b508afeeb5fa960c5186cd87f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a864e47d140ec94c25f7b057e05ab809.jpg)
2021 03 21
Pa evo meni pise po novom
2021 03 21
> Miselll: > Pa evo meni pise po novom Čitajte malo bolje.
2021 03 22
Tagova smo mogli imati do 5, samo nisu smili bit lazni tagovi.
2021 03 22
> vedranapv: > > Miselll: > > Pa evo meni pise po novom > Čitajte malo bolje. 👍
2021 03 22
> vedranapv: > > Miselll: > > Pa evo meni pise po novom > Čitajte malo bolje. Jesam ,probajte i vi još jednom
2021 03 22
> nefertiti111: > Tagova smo mogli imati do 5, samo nisu smili bit lazni tagovi. Aha nisam znala to do 5 tagova,a kako mislite lažni tipa ako je krzno ne stavim kožu (to se podrazumijeva ) al to nisam ni stavljala
2021 03 22
> Miselll: > > nefertiti111: > > Tagova smo mogli imati do 5, samo nisu smili bit lazni tagovi. > Aha nisam znala to do 5 tagova,a kako mislite lažni tipa ako je krzno ne stavim kožu (to se podrazumijeva ) al to nisam ni stavljala lazni tagovi pod smislom da je navedeno vise marki nego sto jest marka artikla ili artikl bez marke na kojem je pisalo zara mango itd... na vasim artiklima je bilo tako napisano, pogotovo na onoj znj bundi, bila je i zara i mango i jos nesto. niste tu od jucer ako ste imali prvi profil, znaci mogli ste procitat pravila, nemojte se pravit grbavi
2021 03 23
> supergirlR31: niste tu od jucer ako ste imali prvi profil, znaci mogli ste procitat pravila, nemojte se pravit grbavi Opet napadate jadnu curu, c,c,c...zar se ne može pretpostavit da je Misel naučila čitat tek nedavno, ka da je to sramota? Zar njeno pisanje ne ukazuje i na tu mogućnost? Ne triba zaključit da je neko pismen samo zato što je grbav, e, nu!
2021 03 23
> supergirlR31: > > Miselll: > > > nefertiti111: > > > Tagova smo mogli imati do 5, samo nisu smili bit lazni tagovi. > > Aha nisam znala to do 5 tagova,a kako mislite lažni tipa ako je krzno ne stavim kožu (to se podrazumijeva ) al to nisam ni stavljala > lazni tagovi pod smislom da je navedeno vise marki nego sto jest marka artikla ili artikl bez marke na kojem je pisalo zara mango itd... na vasim artiklima je bilo tako napisano, pogotovo na onoj znj bundi, bila je i zara i mango i jos nesto. niste tu od jucer ako ste imali prvi profil, znaci mogli ste procitat pravila, nemojte se pravit grbavi Ja sam pisala zara mango i ostalo jer sam vidjela dosta njih da tako stavljaju,jer sam mislila da će bit prije viđeno zato,ne pravim se ja gospodo grbava nego kako vidim tako i radim i da imala sam profil al ga nisam bas koristila i ne razumijem se puno to sam već i rekla mora vam se svima doslovno crtat
2021 03 24
> dobrojutro: > > supergirlR31: > niste tu od jucer ako ste imali prvi profil, znaci mogli ste procitat pravila, nemojte se pravit grbavi > Opet napadate jadnu curu, c,c,c...zar se ne može pretpostavit da je Misel naučila čitat tek nedavno, ka da je to sramota? Zar njeno pisanje ne ukazuje i na tu mogućnost? Ne triba zaključit da je neko pismen samo zato što je grbav, e, nu! Ccc ,ništa nije sramota danas ,al vi neznate za sram očito
2021 03 24
Kako se ovo na kraju raspetljalo? Samo ću reći, nez jel ima veze. Al bila sam nedavno u situaciji da sam mislila kako mi novac nije sjeo, a gđa se klela da je uplatila. Odlaskom u banku, se ispostavilo da su djeca ostavili podatke kartice za PS+, i Spotfy, što je čekalo na naplatu. I kako mi je novac sjeo, automatski je povuklo za to. Nisam dobila obavijest niti da je naplata na čekanju, niti da je ikakva uplata i naplata izvršena. Tek odlaskom u banku. Možda bi odlazak u banku rasvijetlio stvari
2021 04 08
Pozdrav curke, imala sam slično iskustvo ali srećom s prijateljem. Kupila sam mobitel od njega te mu prebacila preko m bankinga novce za isto, nakon 2 par dana njemu uplata i dalje nije bila vidljiva, tek smo odlaskom u banku uspjeli riješiti problem, došlo je do greške ili do nekog zastoja kod njih te su rješili problem dok smo bili u banci i njemu su novci sjeli na račun. Jako čudno iskustvo i to mi se nikad prije niti poslije nije desilo ali eto nije ne moguce, savjetujem da odete u banku osobno ako je uplatila i ako je doslo do neke greske oni ce to vidjeti u sustavu i rijesiti problem, ako odete u banku i oni vam kazu da nema uplate onda nazalost nije uplatila . :)
2021 05 04
1 2 ... 23 24 25 26 27