Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

> sanjaurban: > > NadaMihaljevic: > > Meni je nakon cijele ove trakavice samo jedan detalj uspio popraviti dan: otkrila sam da nisam rijetka zvjerka (u rangu čudnovatih kljunaša), jer u ovoj krpičarskoj zajednici ima još onih koji ne vole bajadere :') > > Ali zbog griota sam spremna razmotriti i nemoralne ponude ;) > S Vama bi bilo dobro dijelit one bukete od bajadera, griota i ledenih kocki, ja bih vam dala sve griote jer od njih kašljem.... o:) Sanja, vidim da bi se mi lako dogovorile :D ja se i ledenih kocki i bajadera lako odričem.
2021 03 19
> ZAnaLadyBug: > > Miselll: > > > teehee: > > > Čuj, Misel, ta šogorica nema profil na Krpicama? Znam da još uvijek postoji sumnja da je to tvoj alter ego. Zna li ona što se piše ovdje na forumu? > > Nema, da ja sam lopov. Evo dobile ste sve sto ste trazile ja sam svoje dala pokazala i dokazala svime tako da... Vi ljudi cete uvijek pri at i bit nezadovoljni to je tako uvijek bilo i ostalo > Jedino sto ja vama vjerujem je to da su Izzy na kraju ipak uplaceni novci. Nista drugo mi ne drzi vodu. > Prvi vaš komentar, citiram "ja sam isla u banku i skinuto mi je sa racuna. " poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa racuna". 🤔🙄 > Par komentara nakon, javlja se Izzy i kaze "nije uplatila sa svog nego sa sogoricinog racuna jer navodno nije imala novac na svom racunu. " > Niste stavili screen razgovora da bismo uopce shvatili jesze li uplatili sa sogoricinog zato sto nemate novaca na svom racunu ili zato sto je vas mob na zamjeni pa nemate na tom mobu mbanking kao sto ste vi napisali?! > 🤔🙄 mozda ne uplacujete sa svog racuna jer vam je na CL? Kazem, mozda 🤔 imate 5 suradnji prije ove, isto je sogorica uplacivala? Pa dajte nam recite na kojem to profilu(vasem starom) jos mozemo naci iste stvari kao na vasem? Ja ga ne mogu pronaci? Ima skrin gore u porukama procitajte jos jednom di Pise da je sogorica uplatila malo bolje citajte sve i zasto su tek sad sjeli novci i to di sam ja u opisu napisala da sam isla u banku i da mi je skinuti sa racuna to mi je sogorica rekla samo sam tako prenijela u svoje ime opet to ponavljam po stoti put i da ja neman sad na ovom mobu bankig jer da imam sa svog bi racuna uplacivala, a i rekla sam za profil ne mogu ga ni ja nac jer da sam ga nasla vec bi poslala kao i sve, nista ne skrivam
2021 03 19
a dosadne teme, majkomila!! trči-laži-padni-ustani! Da lažete-dokazano lažete, da muljate-i to je vidljivo, šta bi vas sad tribalo nosat na rukama ka rock zvijezdu? Kad se već itate s pozornice, što se mene tiče morete tresnit i o pod, i vrime van je da se malo prizemljite!
2021 03 19
> dobrojutro: > a dosadne teme, majkomila!! trči-laži-padni-ustani! Da lažete-dokazano lažete, da muljate-i to je vidljivo, šta bi vas sad tribalo nosat na rukama ka rock zvijezdu? Kad se već itate s pozornice, što se mene tiče morete tresnit i o pod, i vrime van je da se malo prizemljite! Hhahahah ovo postaje smjesno možda bi bilo bolje da sam vas stvarno sve lagala al steta sto nisam,da ja i jesam zvijezda za vas neću kresnit o pod
2021 03 19
> Miselll: > To vam izi treba poslati Pise sve u porukama ja sam svoje sve obavila Vi ste obavili. Ok. Znači: 1. Nemate račun na kojem imate novac (ima šogorica) 2. Nemate valjanu potvrdu (ima šogorica) 3. Nemate onda više ni šogoricu (....šogoricu) Idem danas po te bajadere, pojest ću cijelo pakiranje jer utjehe nema u salati. Samo da mi Dobrojutro preživi, srce će je izdat.
2021 03 19
Da ste stvarno htjeli prevariti, ja vjerujem da ne bi samo tako išli "ponovno" uplatiti. Opet, možda ste pokušali prevariti pa kad je krenulo u tom smjeru da se sumnja na vas - ipak ste uplatili. S druge strane, šogorica je postala kriva. Neću ulaziti u vaše odnose, ali ako ste imali povjerenja u nju dosad i dogovorili da plati umjesto vas, kako se to odjednom promijenilo i više vjerujete prodavačici koju nikad niste upoznali i koja nije poslala izvod iz banke na kojem nema vaše uplate? I sad je šogorica ipak ostala kriva, a ne može ni reći svoju stranu priče. Koja zapetljancija. Nije nitko spomenuo, ali spominjalo se i kako se nema vremena, svi besprijekorno rade, ne mogu ni forum pratiti. Ma dajte, jedino vas dvije plus ta šogorica u pozadini imate najviše vremena za sve ovo koliko ste se zapetljale.
2021 03 19
> Lunass: > S druge strane, šogorica je postala kriva. Neću ulaziti u vaše odnose, ali ako ste imali povjerenja u nju dosad i dogovorili da plati umjesto vas, kako se to odjednom promijenilo i više vjerujete prodavačici koju nikad niste upoznali i koja nije poslala izvod iz banke na kojem nema vaše uplate? > I sad je šogorica ipak ostala kriva, a ne može ni reći svoju stranu priče. Baš tako.
2021 03 19
> Lunass: > Da ste stvarno htjeli prevariti, ja vjerujem da ne bi samo tako išli "ponovno" uplatiti. Opet, možda ste pokušali prevariti pa kad je krenulo u tom smjeru da se sumnja na vas - ipak ste uplatili. > S druge strane, šogorica je postala kriva. Neću ulaziti u vaše odnose, ali ako ste imali povjerenja u nju dosad i dogovorili da plati umjesto vas, kako se to odjednom promijenilo i više vjerujete prodavačici koju nikad niste upoznali i koja nije poslala izvod iz banke na kojem nema vaše uplate? > I sad je šogorica ipak ostala kriva, a ne može ni reći svoju stranu priče. > Koja zapetljancija. > Nije nitko spomenuo, ali spominjalo se i kako se nema vremena, svi besprijekorno rade, ne mogu ni forum pratiti. Ma dajte, jedino vas dvije plus ta šogorica u pozadini imate najviše vremena za sve ovo koliko ste se zapetljale. Nisam ja uplatila ona je oprt sa svog računa jer je mislila da je neću prokužit čitajte malo bolje sve je navedeno u slikama koje sam poslala ...
2021 03 19
> ZAnaLadyBug: > > Miselll: > > > teehee: > > > Čuj, Misel, ta šogorica nema profil na Krpicama? Znam da još uvijek postoji sumnja da je to tvoj alter ego. Zna li ona što se piše ovdje na forumu? > > Nema, da ja sam lopov. Evo dobile ste sve sto ste trazile ja sam svoje dala pokazala i dokazala svime tako da... Vi ljudi cete uvijek pri at i bit nezadovoljni to je tako uvijek bilo i ostalo > Jedino sto ja vama vjerujem je to da su Izzy na kraju ipak uplaceni novci. Nista drugo mi ne drzi vodu. > Prvi vaš komentar, citiram "ja sam isla u banku i skinuto mi je sa racuna. " poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa racuna". 🤔🙄 > Par komentara nakon, javlja se Izzy i kaze "nije uplatila sa svog nego sa sogoricinog racuna jer navodno nije imala novac na svom racunu. " > Niste stavili screen razgovora da bismo uopce shvatili jesze li uplatili sa sogoricinog zato sto nemate novaca na svom racunu ili zato sto je vas mob na zamjeni pa nemate na tom mobu mbanking kao sto ste vi napisali?! > 🤔🙄 mozda ne uplacujete sa svog racuna jer vam je na CL? Kazem, mozda 🤔 imate 5 suradnji prije ove, isto je sogorica uplacivala? Pa dajte nam recite na kojem to profilu(vasem starom) jos mozemo naci iste stvari kao na vasem? Ja ga ne mogu pronaci? Možda na "DeNiSe_DeNiSe" ili "Mary_mary_2"? 🤔
2021 03 19
> malllaaaa: > > ZAnaLadyBug: > > > Miselll: > > > > teehee: > > > > Čuj, Misel, ta šogorica nema profil na Krpicama? Znam da još uvijek postoji sumnja da je to tvoj alter ego. Zna li ona što se piše ovdje na forumu? > > > Nema, da ja sam lopov. Evo dobile ste sve sto ste trazile ja sam svoje dala pokazala i dokazala svime tako da... Vi ljudi cete uvijek pri at i bit nezadovoljni to je tako uvijek bilo i ostalo > > Jedino sto ja vama vjerujem je to da su Izzy na kraju ipak uplaceni novci. Nista drugo mi ne drzi vodu. > > Prvi vaš komentar, citiram "ja sam isla u banku i skinuto mi je sa racuna. " poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa racuna". 🤔🙄 > > Par komentara nakon, javlja se Izzy i kaze "nije uplatila sa svog nego sa sogoricinog racuna jer navodno nije imala novac na svom racunu. " > > Niste stavili screen razgovora da bismo uopce shvatili jesze li uplatili sa sogoricinog zato sto nemate novaca na svom racunu ili zato sto je vas mob na zamjeni pa nemate na tom mobu mbanking kao sto ste vi napisali?! > > 🤔🙄 mozda ne uplacujete sa svog racuna jer vam je na CL? Kazem, mozda 🤔 imate 5 suradnji prije ove, isto je sogorica uplacivala? Pa dajte nam recite na kojem to profilu(vasem starom) jos mozemo naci iste stvari kao na vasem? Ja ga ne mogu pronaci? > Možda na "DeNiSe_DeNiSe" ili "Mary_mary_2"? 🤔 Malaaa, u to sam sigurna da nije. Ta druga nije bas toliko "fina". 😁
2021 03 19
@ZAnaLadyBug Sve su fine dok se ne dokaže da su prevarantice ;)
2021 03 19
> malllaaaa: > @ZAnaLadyBug > Sve su fine dok se ne dokaže da su prevarantice ;) Ja se ne pravim fina ja jesam fina kroz cijeli ovaj forum sa toliko vrijeđanja i nametanja svega i osuđivanja i dalje sam dobra “fina” prema vama ,mada nebi trebala vise ni pisati jer sam rekla da je gotovo sa ovom temom al ste mi stvarno super pa volim chetat sa vama
2021 03 20
> Miselll: > > malllaaaa: > > @ZAnaLadyBug > > Sve su fine dok se ne dokaže da su prevarantice ;) > Ja se ne pravim fina ja jesam fina kroz cijeli ovaj forum sa toliko vrijeđanja i nametanja svega i osuđivanja i dalje sam dobra “fina” prema vama ,mada nebi trebala vise ni pisati jer sam rekla da je gotovo sa ovom temom al ste mi stvarno super pa volim chetat sa vama Gdje je link starog profila kojeg ste imali?
2021 03 20
Malllaa, da nije ovaj: https://mojekrpice.hr/mihaelaancic-327009
2021 03 20
A tu se spominje kao sumnjiva. Ne znam zakaj. https://mojekrpice.hr/forum/t/264259/sumljiva-korisnica?page=3&
2021 03 20
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27