Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nejavljanje podataka za slanje nakon uplate.

Zbog ovakvih situacija, prodavačice bi osim ibana trebale tražiti i kontakt mob., jer krpice mogu zaštekati, ne može se logirati ili u inbox i krenu problemi. Ovo po meni nije nikakav problem, ali baš nikakav, ali da se sada već zakuhalo, to je. Sretno, jer vidim jednu koja ima artikl u omiljenima, dijeli negativne za ostavljanje podataka, nadam se da nije ona kupilica. ;)
2021 03 19
> katarinamartina: > Meni samo jedno nije jasno. Da li kupilica ima povratnih ocjena ili nema niti jednu. Ako ima, do sada se moglo nekoga zamoliti iz njenih suradnji da joj pošalje poruku na mob da pogleda u inbox ili, na temelju podataka koje prodavačica ima, saznati neki kontakt broj, a to se može. > Ne čitaju svi opis, u tom slučaju se odmah nakon upita naglasi način slanja, tipa..ne šaljem poštom, isključivo tiskom ili ne šaljem tiskom, nego poštom i gotovo. > Meni je ovo pomalo inat ili princip ali zabetonirano na najjače. Ajmo biti malo flekibilniji, a ne dramiti tamo gdje zaista nije potrebno. Pronađu se i malo žešće prevarantice i vrate uplate, a ova kupilica to nije niti slučajno. > Do sada je paket već mogao biti na odredištu, a zašto se kupilica ne logira mi ne znamo, vjerojatno ima neki drugi razlog, a ne taj koji se stalno provlači, strategija. Uplatila je pošteno, ako je par kuna manje, to se može naknadno kad se logira tražiti da razliku uplati i sve 5. > Ne znamo tko je kupilica, ali isto možemo donositi zaključke da je možda jedna od onih koja dva prodana artikla ima u omiljenima, jedna se nije logirala 4-5 dana, druga malo duže, a možda nije niti jedna, nego neka druga kojoj nisu u omiljenima. > Kad se ima volje, sve se može saznati legalno i jednostavno. Ima cura koje čekaju da im problem rješava 'forumska družina', a nakon toga niti hvala, iako se sve radi bezuvjetno, ali jedno 'hvala' je znak poštovanja i kulture. Treba se pokrenuti i nešto konkretno napraviti, od tipkanja nema koristi. Slažem se, vidi se po brzoj uplati da je već to naznaka da korisnica želi normalnu suradnju, ako ima do 5 povratnih ja bih joj poslala poštom i ne bi uzela za zlo nego napomenula naknadno eventualnu razliku poštarine a u tom slučaju će vjerojatno i sama ponuditi, ako ima malo više onda možda i je strategija. Čisto da žena ne čeka paket, i tako nemamo neke ekspresne službe i ove što trebaju biti ''idući dan'' znaju kasniti.
2021 03 19
Ako se smijem ubaciti mislim da ste malo pretjerali svi sa komentarima..Ja u svojoj prodaji stavim cjenu sa pt,I računam poštarinu 20 kn,I šaljem onako kako kupac traži bilo poštom ili tiskom,meni zaista nebitno.Neki dan sam slala paket poštom,dok sam platila njihovu kovertu,izašlo me 35 kn,ali zaista ne gledam na sitnice i na par kuna i to me ne dira..Gospodi ste napisali da je pt 18 kn i ona vam je toliko i uplatila,da ste napisali 30,vjerovatno bi i to uplatila.. Zamolila vas je slanje preporučeno i mislim da ako je gospođa uplatila novce I ostavila vam podatke da ste lijepo trebali otic na poštu i poslati joj paket 🙂
2021 03 20
> katarinamartina: > Zbog ovakvih situacija, prodavačice bi osim ibana trebale tražiti i kontakt mob., jer krpice mogu zaštekati, ne može se logirati ili u inbox i krenu problemi. Ovo po meni nije nikakav problem, ali baš nikakav, ali da se sada već zakuhalo, to je. > Sretno, jer vidim jednu koja ima artikl u omiljenima, dijeli negativne za ostavljanje podataka, nadam se da nije ona kupilica. ;) Naravno da nije nastao problem, niti svaka tema mora biti nekakva drama. Otvorila sam ju jer mi se ovo dosad jos nije dogodilo. Ja sam paket poslala postom i vidim da je dostavljen po tracking broju iako nikakvu povratnu informaciju nisam dobila je li sve ok. No i dalje mislim da bi se svaka suradnja trebala temeljiti na obostranom dogovoru i ja osobno nikad ne podrazumijevam nista dok mi druga strana to ne potvrdi, o cemu god da se radi.
2021 03 21
I ja i dalje smatram da je bezobrazno dovođenje nekoga u ovakvu situaciju, eto nije se ni javila... Ja osobno ne šaljem poštom jer mi je predaleko i ne bih uzimala taxi i gubila vrijeme radi slanja paketa, za dogovore sam oko i cijene i da šaljem što prije pa i ako nisu sjeli novci uz potvrdu, štogod, pa gls, overseas, ali prilagodba pod svaku cijenu ovakvom kupcu mi je smiješna. Sve treba biti obostrani dogovor. Nekome je možda svejedno kako šalje i može poslati na oba načina, nekome nije, ali treba iskomunicirati. Netko u manjem mjestu možda nema Tisak ili mu je 20km daleko, zato postoji razgovor. U svakom slučaju lijepo da se riješilo.
2021 03 21
> depikolozvane: > Ako se smijem ubaciti mislim da ste malo pretjerali svi sa komentarima..Ja u svojoj prodaji stavim cjenu sa pt,I računam poštarinu 20 kn,I šaljem onako kako kupac traži bilo poštom ili tiskom,meni zaista nebitno.Neki dan sam slala paket poštom,dok sam platila njihovu kovertu,izašlo me 35 kn,ali zaista ne gledam na sitnice i na par kuna i to me ne dira..Gospodi ste napisali da je pt 18 kn i ona vam je toliko i uplatila,da ste napisali 30,vjerovatno bi i to uplatila.. Zamolila vas je slanje preporučeno i mislim da ako je gospođa uplatila novce I ostavila vam podatke da ste lijepo trebali otic na poštu i poslati joj paket 🙂 Naravno. Ja preferiram Tisak, al saljem i postom. Na tisku je jednostavnije jer imaju svoje pakete i nema redova, jednostavno ispunim on line obrazac i to je to. Za postu se moram mislim za paket, ispunit za preporuceno jer obicno ne saljem. Mislim nije problem, ako kupac trazi poslat cu. Tako je i ova gospođa, al trebala je procitati uvjete i pitati jel salje postom. Posaljite postom i bok.
2021 03 22
> Desinićka: > > katarinamartina: > > Zbog ovakvih situacija, prodavačice bi osim ibana trebale tražiti i kontakt mob., jer krpice mogu zaštekati, ne može se logirati ili u inbox i krenu problemi. Ovo po meni nije nikakav problem, ali baš nikakav, ali da se sada već zakuhalo, to je. > > Sretno, jer vidim jednu koja ima artikl u omiljenima, dijeli negativne za ostavljanje podataka, nadam se da nije ona kupilica. ;) > Naravno da nije nastao problem, niti svaka tema mora biti nekakva drama. Otvorila sam ju jer mi se ovo dosad jos nije dogodilo. > Ja sam paket poslala postom i vidim da je dostavljen po tracking broju iako nikakvu povratnu informaciju nisam dobila je li sve ok. > No i dalje mislim da bi se svaka suradnja trebala temeljiti na obostranom dogovoru i ja osobno nikad ne podrazumijevam nista dok mi druga strana to ne potvrdi, o cemu god da se radi. Možda je netko od njenih preuzeo, a da ne bi 'gatale' razlog, neki očito postoji kad se nije niti nakon što je paket preuzet javila. Javiti će vam se, kad se javi, a vi na to ne možete utjecati, jer ne znate što se događa.
2021 03 23
Bila je u medjuvremenu ulogirana ovdje... Al dobro, nema veze vise.
2021 03 23
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija