Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zdravka7 - Loše iskustvo

Hvala tebi na otvaranju ove teme, sigurno nismo jedini, mislim da bi osim uklanjanja negativne dotičnu trebalo maknuti s Krpica ili barem upozoriti na ponašanje i da ih ne može dijeliti prema nekim svojim pravilima nego prema pravilima stranice. Ovaj dio njezinog ponašanja i načina komunikacije je suvišno i komentirati...neozbiljno, nepotrebno, nenormalno.
2021 03 19
Pročitala sam i tvoju negativnu sad...ako ovo nije dovoljno za blok ne znam što je...moja barem nije bila tako poetična :D
2021 03 19
Hahaha, ma joj. Vjerujem da će osim nas troje biti još ljudi koji će podjeliti svoje iskustvo sa Zdravkom, a i vjerujem da ce admin maknuti negativnu. Nisam osoba koja će tek tako dati negativnu i uvijek pokušavam odraditi sve kako spada bez obzira na sve, no ovo je bilo baš previše da bi se pustilo da ode tek tako. :)
2021 03 19
Maknut će, meni je maknula drugi dan :D Iako je Zdravka7 kasnije prijetila u stilu "vidjet ćemo mi dal će ta negativna biti obrisana" xD Što kaže Boston ok je i odustat, tj.bude takvih, ne treba se uzrujavati, ali vrijeđanje, maltretiranje u inboxu, dijeljenje negaitvnih šakom i kapom se ne bi trebalo tolerirati...barem upozoriti
2021 03 19
Evo već je maknuto. Svaka čast adminu na brzoj reakciji. :) Ova tema neka ostane podsjetnik kao i upozorenje ostalima, kao i mogućnost daljnjeg dijeljenja lošeg iskustva sa dotičnom. Naravno, samo pristojno jer i ja ovo ne bih objavio da me nije izludila. Prva takve vrste u šest godina ovdje.
2021 03 19
Odlično. Treba ostati tema, čisto da i ona vidi da takvo ponašanje nije prihvatljivo...
2021 03 19
I ja sam baš bio otkazao suradnju dotičnoj, isto zavlačila me itd.
2021 03 19
Pozdrav! Ja sam jucer bila "zlostavljana" od jedne clanice koja mi je uletjela sa svojom ponudom za parfem i da zeli da se nađemo da ga pomirisi, jer je mozda promjenio miris nakon 6 mjeseci koristenja. Neznam nikoga tko se zuri potrositi parfem od 3.500 kuna da se ne pokvari. Uglavnom nije ga rezervirala, niti sam ga planirala prodati za tako malo novaca,jer sam dobila nekoliko takvih ponuda pa sam joj rekla da cu joj se javiti, kad je vidjela da je prodan, zaprijetila mi je negativnom ocjenom, prala me cijelo popodne i vecer, ja se sva preznojila od muke jer mi je do sada bilo krasno na krpicama sa svima. Neznam tko ima vremena za takve prepiske, i kako ona misli da sam ju ja ostetila. Jako mi je nelagodno bilo i voljela bih kad bi postojao nacin blokiranja poruka. Meni ne pada na pamet da se nekom zalim i javno nekog ocrnim osim kad se radi o prevari, ali ne zelim se odjaviti s krpica zbog nekog ko me maltretira.
2021 03 19
Jel to ova ista osoba o kojoj pričamo?
2021 03 19
Nije, nije... Javila bih vam u inbox, druga jedna, sasvim legit, al, valda je imala los dan prekjucer, trebao joj je netko da se istresa na njega. Ali, velim, ja bih rado da covjek moze blokirat takve poruke jer sa nisam u stanju raspravljat, a moj ghandijevski pristup ne djeluje😁😁😁
2021 03 20
Misila sam možda jedan parfem staviti u prodaju za male novce jer je oštećena boca ali nakon ovoga nema šanse. Još da mi neki frik na vratima osvane. ,:)
2021 03 20
Aahahhaha, i ja sam jučer razmišljala kako izgleda dotična samo parfeme kupuje, kad budem stavljala parfem u prodaju nabacit poseban oprez :DD Nitospitos-blokiranje poruka bi bilo dobro, kao i za ove druge fetišiste koji se jave s vremena na vrijeme, mene je smorio onaj s nošenim klompama...našao me na kraju nekako i na instagramu i tamo davio...
2021 03 20
Jao, strasno😱😱😱! Meni je do sada bas divno na krpicama bilo, krasne prodavacice i kupci, al ovo me bas zdrmalo, a i imala sam los predosjecaj kada sam citala prvu poruku. Mozda covjek treba upotrijebiti svu svoju inteligenciju i intuiciju da procjeni zeli li s nekim uopce ici u suradnju i elegantno i pristojno reci da je prodao u međuvremenu...
2021 03 20
Ja nisam imao problema osim sa dotičnom tako da pretjerujete.
2021 03 20
U svakoj bašti ima korova pa tako i ovdje, netko naleti na više takvih, netko na manje :D Generalno je ovdje više dobrih i normalnih ljudi, ali nije na odmet ni odbiti suradnju ako se netko preko poruka učini baš weirdo, meni Zdravka nije prva ni jedina takva. Nije ih bilo puno, ali je. Ne kažem da treba biti u strahu od suradnji ili panici, ali malkoc opreza ne škodi nikom.
2021 03 20