Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan prvi mail za potvrdu profila

Bok svima, provjerite mailove jer je sinoć poslan prvi od tri verifikacijska maila na čiji link treba kliknuti. Poslat ćemo tri maila i nakon toga će biti pokrenuto brisanje svih nepotvrđenih profila koji su stariji od 60 dana. Ako vam na profilu ne piše da ga trebate potvrditi, slobodno zanemarite sve obavijesti vezane uz to.
prije 27 dana, 17:13
Ako nismo primili email u kojoj smo kategoriji?
prije 27 dana, 18:25
Ni meni ništa nije stiglo..
prije 27 dana, 18:31
Ništa od maila.
prije 27 dana, 19:23
Nisam dobila mail.
prije 27 dana, 19:25
Pa jel to nije samo za profile koji su tek ajmo rec "noviji"??Kako i piše 60 dana
prije 27 dana, 19:36
Gdje na profilu treba pisati da ga treba potvrditi?
prije 27 dana, 19:54
Piše li ikome od vas kad odete na svoj profil da nije potvrđen?
prije 27 dana, 20:53
Meni isto nista nije stiglo
prije 27 dana, 21:09
Sigurna sam da su svi vaši profili potvrđeni. 8-)
prije 27 dana, 21:14
> lucija95biebss: > Pa jel to nije samo za profile koji su tek ajmo rec "noviji"??Kako i piše 60 dana to je za sve profile koji su ikad kliknuli na registraciju i unijeli podatke i iz nekog razloga nisu potvrdili profil - nisu više nikad došli na sajt, zaboravili su, napravili su drugi profil itd. Većina vas koji koristite svoje profile ste potvrđeni i brinete bez veze, znali bi da vam profil nije potvrđen čim kliknete na svoj dućan jer je uočljivo.
prije 27 dana, 21:17
Ne kužim ljude koji otvore profil na bilo kojoj stranici na netu na kojoj planiraju kupovati npr Zara, Mango, orsay.. I kad ih sama ta stranica navodi da prvo potvrde link na mail tek onda krenu koristiti stranicu, a oni to ne naprave.. Šta uopće otvaraju profile ako ne misle kupovati i pregledavati stranicu odnosno potvrditi link..🤔
prije 27 dana, 21:54
Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke.
prije 27 dana, 23:22
> Maleficent80: > Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke. Nije glupo pitanje, zašto? Možete promijeniti mail, a i do sada ste ga mogli sto puta mijenjati bez problema.
prije 27 dana, 01:50
> Maleficent80: > Glupo pitanje, ali.. 😂 moze li se moozda kako promijeniti mail? Nisam taj koristila godinama i nemam pojma kako doci do lozinke. Mail adresu možete promijeniti u postavkama profila - treba unijeti novu adresu na koji stiže kod koji treba unijeti na sajt. Ovako izgleda nepotvrđeni profil ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/281c92ab587a95abcbf5c0f0566975b0.jpg)
prije 26 dana, 12:38
1 2 Sljedeći