Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mohito povrat

Da li je neko imao iskustva sa povratom sa stranice mohito? Izvršila sam povrat danas zbog veličine i tražila povrat novca,ako ima neko iskustva da mi napiše da li će mi vratiti novac 100% 🤔? Iznos nije mali.. Ako neće da ipak poništim sve to dok nije kasno..
2021 04 26
Mohito je veci i pouzdani brend. Naravno da vracaju novac, ali ako ste vratili preko kurira zna malo duze potrajati, meni je trebalo 10 dana od predaje paketa do trenutka kad su novci sjeli. Kad zaprime vas paket u skladistu dobijete mail
2021 04 26
> jelena693: > Mohito je veci i pouzdani brend. Naravno da vracaju novac, ali ako ste vratili preko kurira zna malo duze potrajati, meni je trebalo 10 dana od predaje paketa do trenutka kad su novci sjeli. Kad zaprime vas paket u skladistu dobijete mail Da su kvalitetni i točni to je istina, samo sam htjela znati da li 100% vraćaju jer nekada i najbolji zeznu 🙈 u svakom slučaju hvala vam puno 🙂
2021 04 27
Vratit će vam. Ja sam dugo čekala na povrat. Jedno tjedan dana da mi pošalju mail da su proizvodi koje vraćam zaprimljeni te da su mi odobrili povrat sredstava i onda sam još par dana čekala da mi vrate novac na račun, ali sve će vam vratiti i neće vas zeznuti 🥰
2021 04 27
> AnamariaFunduk: > Vratit će vam. Ja sam dugo čekala na povrat. Jedno tjedan dana da mi pošalju mail da su proizvodi koje vraćam zaprimljeni te da su mi odobrili povrat sredstava i onda sam još par dana čekala da mi vrate novac na račun, ali sve će vam vratiti i neće vas zeznuti 🥰 Hvala vam puno 😊
2021 04 28