Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Asos što se dešava?

Ne znam je li bila tema negdje, ali evo nakon sto godina naručivanja s Asosa, sada više ne želim. Naime, nedavno sam naručila 4 majice, sve su naručene u veličini 36, a 3 su mi došle u veličini 38. Nekidan naručim još jednu, ovaj put veličina 34 jer je 36 bila prodana, jutros mi dolazi, kad ono veličina 36. Bolje za mene ovaj put, ali to sam baš išla testirati da vidim hoće li opet poslati broj veće i poslali su. Da li se još kome to dogodilo?
2021 05 05
hvala bogu nije i nadam se da nece 😂 isto stalno narucujem preko asosa i super su mi tak da ne znam sta je ovo, zao mi je 😕
2021 05 05
Ja naručujem isto godinama već i čudim se sama sebi kak je uvijek sve došlo točno, a imala sma valjda već 100ak narudžbii uvijek više artikala.. :D
2021 05 05
Da, tako i ja, uvijek skoro više stvari odjednom, sigurno mi je više od pola ormara roba s Asosa, također uvijek sve bilo ok, zato ne znam stvarno zašto se sad ovo dešava 🤷🏽‍♀️
2021 05 05
Čitala sam po grupama na fejsu da se dešava jako često u zadnje vrijeme Navodno su oni nešto mijenjali veličine pa im se sve pomiješalo
2021 05 05
Nadam se da će se to uskoro riješiti onda, ne mogu zamisliti da više ne naručujem s Asosa 🤣🤣
2021 05 05
Naručila prvi put i dobila grudnjak za broj manji od naručenog (: drugi put su poslali ispravno
2021 05 06
Isto sam pitanje postavila na facebook grupi Asos prodaja i zamjena (tako nešto), masu cura je komentiralo da im se desilo isto što i meni. 🤷🏽‍♀️
2021 05 06
Ja sam prestala kupovati od njih iz toga razloga što naručim jedno a dobijem drugo i to je onda velika gnjavaža. :D :D :D
2021 05 08
Tako sam i ja nedavno naručila haljinu 38, stigla 40. Baš neprofesionalno od njih jer se očito to stalno događa .
2021 05 13
Nisam neko vrijeme naručivala, ali sam vidjela da isto pišu cure s drugog foruma. Ne znam što im se dešava u zadnje vrijeme da to rade, uvijek su bili pouzdani.
2021 05 14
Koliko vremena otprilike čekate da stigne paket s asosa?
2021 06 23