Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Važno! Review Moje krpice

Ne znam odakle bi uopće krenuo a da može uopće biti dovoljno dobar opis ove očajne stranice. 1. Izgled stranice nula 2. funkcionalnost stranice nula 3. Inovativnost nula 4. User friendly platforma nula 5. Optimizacija za telefon nula Itd.Itd. Ovo sto sam naveo iznad i ispod Vam se inače vodi kao REVIEW i nije ga dozvoljeno brisati posto se radi o otvorenoj stranici sa pripadajućom domenom. Sve ide na RECORD (snimanje) i bit će mi zadovoljstvo priložiti kao dokazni materijal zaštiti potrošača ukoliko dođe do brisanja objave ili mene kao člana. A sad ono najgore na ovom samoprozvanom “krpicarskom” sajtu gdje si daju za pravo da Vas članove nazivaju krpicarima ( da li netko od Vas uopće zna značenje tog izraza??) MODERATORI,ADMINISTRATORI I OSTALI tehničari ove gluposti žali Boze vašeg znanja o IT , takozvanog customer supporta gdje ga ne pružate nimalo , blokirate ,brišete ljude bez uopće ijedne ideje zbog čega,argumentiranog razloga nego samo eto pobrisali smo i imate takvih poteza jako puno. E pa dragi “zaposlenici “ ove kvazi stranice i firme KOJA NIJE NI HRVATSKA , postoje i pravni akti gdje možete odgovarati nadležnim institucijama zbog ne adekvatnog moderiranja iste. Koliko ste samo ljudi ugasili zbog vaših gluposti? Da li možete reci da su vaši ljudi educirani i da su i sami pročitali uvjete korištenje ,pravilnike koje ste sami postavili. U cijelom ovom postu ništa nije protiv pravila tako da i očekujem da će isti ostati na forumu čisto da se nadovezu i ostali korisnici sa svojim iskustvima. Zaključno sramota da ovako nešto postoji i da radite bez nadzora. Možda možete druge članove zvati krpicarima,ali mene sigurno nećete. Do sljedećeg puta. 21.05.2021. U Zagrebu P.S. Kao sto vidite datumirano je zbog print screena i dokaznog materijala pa maknite ako se usudite. Lp
2021 05 21
Slobodno se nadovezite svi oni koji su tretirani identično bez ikakvog objašnjenja i samovoljno. Post se snima sa svakom novom objavom i priložit će se kao dokaz ukoliko dođe do uklanjanja istog. Kad radiš uvjetei očekuješ ljude da ih se pridržavaju pročitajte i pravilnike/zakonike web foruma i kojima pravnim aktima podlijezete.
2021 05 21
Vaš profil i profili Sonje Radošević su blokirani iz jednostavnog razloga mnogih prijava o prevari, spominje se fejk torba ili torba prodana više puta, a ne poslana ni jednoj krpičarki. Taj naziv nije pogrdan, mi svoje korisnice jako volimo, osim toga, portal se zove mojeKRPICE, hence krpičarke i krpičari ;) Lijep pozdrav
2021 05 21
Dragi admine , To su ciste gluposti pod broj jedan i pod broj dva navode koje spominjete se NIKADA nisu dogodili. Vi ne možete razlikovati govor mrznje i internet trolanja od realnih i istinitih događaja. Kako dokazati da se tako nešto sto vi navodite nikada nije dogodilo. Odakle onda drugih 100 tinjak pozitivnih recenzija? Sada možete očekivati stvarno tužbu jer ste na vasu žalost kao fizičke osobe i firme kao pravne , a koju predstavljate napravili kardinalnu grešku vezanu uz uvjete GDPR-a . Očekujte poziv od vaših nadležnih. Lp
2021 05 21
Nije bolest sve sta boli. Najjace mi je kad pojedine muljatorice i prevarantice sloze nekakve citable i prave se pametnima. Sigurno niste blokirana bez razloga i prestanite se vi i vama slicne pozivati na broj povratnih, bilo ih je i sa vise povratnih koje su obraz izgubile radi sitnisa.
2021 05 21
> J38I3E: > Dragi admine , > To su ciste gluposti pod broj jedan i pod broj dva navode koje spominjete se NIKADA nisu dogodili. Vi ne možete razlikovati govor mrznje i internet trolanja od realnih i istinitih događaja. Kako dokazati da se tako nešto sto vi navodite nikada nije dogodilo. Odakle onda drugih 100 tinjak pozitivnih recenzija? Sada možete očekivati stvarno tužbu jer ste na vasu žalost kao fizičke osobe i firme kao pravne , a koju predstavljate napravili kardinalnu grešku vezanu uz uvjete GDPR-a . > Očekujte poziv od vaših nadležnih. > Lp 😂😂😂
2021 05 22
> J38I3E: > Ne znam odakle bi uopće krenuo a da može uopće > biti dovoljno dobar opis ove očajne stranice. Nitko vas silom ne zadržava biti članom ove 'očajne' stranice. ;) > 1. Izgled stranice nula > 2. funkcionalnost stranice nula > 3. Inovativnost nula > 4. User friendly platforma nula > 5. Optimizacija za telefon nula > Itd.Itd. Razlog više da se s ovom stranicom zauvijek pozdravite. Ciao, ciao <3 > A sad ono najgore na ovom samoprozvanom “krpicarskom” sajtu gdje si daju za pravo da Vas članove nazivaju krpicarima > ( da li netko od Vas uopće zna značenje tog izraza??) U oglasima Zagrebačkog holdinga, podružnica Čistoća piše da traže smetlare, ne djelatnike Čistoće za odvoz kućnog otpada. Nitko se zbog toga nije uvrijedio. I u medijima ih se također naziva smetlarima. Kako bih ih trebali nazivati, kojim izrazom ako skupljaju i odvoze otpad? Otpadnici ili..?.. Smirite doživljaj, prizemljite ego i ne prijetite. Slobodno odite tako gdje će vam se obraćati sa GOSPODINE! I još bih dodala, krpičari su vrlo korisni, pomažu u zaštiti okoliša, recikliranju. Kod nas je smeće doslovce smeće, a vani je to smeće pravo bogatstvo. Veliki dio ode u spalionice, ali one koje ne zagađuju atmosferu /filteri i ostalo ne propuštaju u zrak otrove/, a produkt iz spalionica, npr. granulati, koristi se u građevinarstvu i za svaštanešto vrlo korisno. Ako je problem u ovoj temi, dotična bi se trebala pokriti ušima i psssst! https://mojekrpice.hr/forum/t/270279/prevara-od-krpicarke-sora007-sonja-radosevic
2021 05 22
> J38I3E: > Ne znam odakle bi uopće krenuo a da može uopće > biti dovoljno dobar opis ove očajne stranice. > 1. Izgled stranice nula > 2. funkcionalnost stranice nula > 3. Inovativnost nula > 4. User friendly platforma nula > 5. Optimizacija za telefon nula > Itd.Itd. > Ovo sto sam naveo iznad i ispod Vam se inače vodi kao REVIEW i nije ga dozvoljeno brisati posto se radi o otvorenoj stranici sa pripadajućom domenom. Sve ide na RECORD (snimanje) i bit će mi zadovoljstvo priložiti kao dokazni materijal zaštiti potrošača ukoliko dođe do brisanja objave ili mene kao člana. > A sad ono najgore na ovom samoprozvanom “krpicarskom” sajtu gdje si daju za pravo da Vas članove nazivaju krpicarima > ( da li netko od Vas uopće zna značenje tog izraza??) > MODERATORI,ADMINISTRATORI I OSTALI tehničari ove gluposti žali Boze vašeg znanja o IT , takozvanog customer supporta gdje ga ne pružate nimalo , blokirate ,brišete ljude bez uopće ijedne ideje zbog čega,argumentiranog razloga nego samo eto pobrisali smo i imate takvih poteza jako puno. E pa dragi “zaposlenici “ ove kvazi stranice i firme KOJA NIJE NI HRVATSKA , postoje i pravni akti gdje možete odgovarati nadležnim institucijama zbog ne adekvatnog moderiranja iste. Koliko ste samo ljudi ugasili zbog vaših gluposti? Da li možete reci da su vaši ljudi educirani i da su i sami pročitali uvjete korištenje ,pravilnike koje ste sami postavili. > U cijelom ovom postu ništa nije protiv pravila tako da i očekujem da će isti ostati na forumu čisto da se nadovezu i ostali korisnici sa svojim iskustvima. > Zaključno sramota da ovako nešto postoji i da radite bez nadzora. Možda možete druge članove zvati krpicarima,ali mene sigurno nećete. > Do sljedećeg puta. > 21.05.2021. U Zagrebu > P.S. Kao sto vidite datumirano je zbog print screena i dokaznog materijala pa maknite ako se usudite. > Lp Mislim da Vam je potrebna terapija. Bože sačuvaj.
2021 05 22
> J38I3E: > P.S. Kao sto vidite datumirano je zbog print screena i dokaznog materijala pa maknite ako se usudite. Baš tako, tko bi se usudio, tko? :') Pokušavate ostale u vašu gorčinu/bijes uvući, bojim se da niste uspjeli. Preporučam oprezno, ogorčenje vrlo loše na zdravlje utječe, a to nije dobro, dapače.
2021 05 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a43dc7b13b64533d12874146f113282d.jpg)
2021 05 22
Slazem se s KM: mi recikliramo i cuvamo okolis 😃❤ Vi: imamore stranica, hrvatskih i stranih,,pa ne morate biti na MK. 🤷‍♀️
2021 05 23
> J38I3E: > Dragi admine , > To su ciste gluposti pod broj jedan i pod broj dva navode koje spominjete se NIKADA nisu dogodili. Vi ne možete razlikovati govor mrznje i internet trolanja od realnih i istinitih događaja. Kako dokazati da se tako nešto sto vi navodite nikada nije dogodilo. Odakle onda drugih 100 tinjak pozitivnih recenzija? Sada možete očekivati stvarno tužbu jer ste na vasu žalost kao fizičke osobe i firme kao pravne , a koju predstavljate napravili kardinalnu grešku vezanu uz uvjete GDPR-a . > Očekujte poziv od vaših nadležnih. > Lp Jedno pitanje...na čemu si ti i jel čista glava?
2021 05 30
> J38I3E: > Ne znam odakle bi uopće krenuo a da može uopće > biti dovoljno dobar opis ove očajne stranice. > 1. Izgled stranice nula > 2. funkcionalnost stranice nula > 3. Inovativnost nula > 4. User friendly platforma nula > 5. Optimizacija za telefon nula > Itd.Itd. Potpis. Ali mislim da se moraš naviknuti na to.
2021 05 31