Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Uklanjanje madeža

Pozdrav djevojke. Zanima me ako koja zna ili je bila na uklanjanju madeza preko Hzzo, da li je potrebna uputnica doktora opće prakse ili se moze naruciti i bez nje, jer ja ovu svoju nikako ne uspijevam dobiti na telefon danima. Imam i dopunsko, ne znam da li to igra ulogu. Estetske je prirode razlog uklanjanja. Ako neka zna, molim da napiše. Hvala Vam.
2021 05 21
U principu se nigdje ne može naručiti bez uputnice.
2021 05 21
Ne moze bez uputnice. Ako vam doktorica koristi mail da ju tako kontaktirate. Zauzeti su stalno jer zivkaju ljude na cijepljenje. Ili da odete osobno kod nje. Ja sam čekala cca 3 mjeseca na uklanjanje. Ako vam je madez na licu preporucila bih da odete privatno jer mislim da u bolnicama ne uklanjaju laserom pa ostane oziljak. Ja sam u Zagrebu platila 400 kn i zadovoljna sam
2021 05 21
Ja sam uklanjala 2 madeza ali je bilo medicinski indicirano, dakle ne estetski. Uputnica je bila od dermatologa i sve je bilo rijeseno u 7 dana :)
2021 05 21
Slažem se s Jelenom, svakako preporuka za privatno. Išla sam skidati madeže kirurški u KBC, imala termin i opet morala čekati 2 sata na red. Nakon toga svakodnevno previjanje kod doktora opće prakse pa na vađenje šavova i imam ožiljke na mjestima gdje su šavovi. Nedavno sam išla privatno, došla odmah na red, bila gotova za par minuta i nema nikakve procedure iza toga. Vrijedi svake kune 😊
2021 05 21
Hvala cure. Ipak sam odlučila ići privatno. Našla sam ponudu na Ponuda dana, pa sam već sve dogovorila. Hvala još jednom. 🥰
2021 05 21
Oprosti sto upadam na post, ali mene zanima koje su cijene kod privatnika, koja je procedura i ono glavno boli li? 😅 Imam jedan "Severina madez" i meni je osobno ruzan i zivcira me pa bi ga htjela rijesiti
2021 05 21
Ovisi kod koga idete, cjenik najčešće možete pogledati na netu. Tamo gdje sam ja išla 400kn jedan ili dva komada, 600kn tri komada itd. Gotovo za par minuta, nema uopće nikakve brige o njima nakon uklanjanja, samo se skine flaster. Injekcija boli, ali to je normalno, sam proces stvara onako neki topao osjećaj na koži, ništa strašno. Bude mala ranica, onda nastaje krasta koja kasnije sama otpada i onda dalje to zarasta neko vrijeme
2021 05 21
Ne boli, dobije se lokalna anestezija, traje 10 minuta. Nosite flaster dan, dva i onda samo mazite nekom kremom da brze zaraste. Ja sam isla u polikliniku Leptir na Črnomercu. Nakon 6 mjeseci uopce nema vidljivog traga od uklanjanja
2021 05 22
Ja sam mislila da bih možda laserski mogla ukloniti jedan madež, ali negdje sam pročitala da baš i nije dobro tako uklanjati madeže. Što vi mislite?
2021 05 22
Ja sam.imala srece. Kad sam isla na operaciju rekla sam.doktoru kad me vec rezete bi mi mogli uklonit i ove madeze. Divan doktor, rekao je nema problema i skinuo mi svih 5 madeza i sve poslao na analizu. Samo jedan nije trebao savove. Jedan iznad dojke gotovo nije vidljiv oziljak,malo je bjelkasto, al to samo ja vidim jer znam di je bio, taj je izgledao kao groz od grozda i bio je grozan, drzao se doslovno na niti, al je bio dubok i zato sam dobila savove. Drugi je kraj uha i tu se malo vidi jer on nije bio bas nesto ispupcen ,al me nervirao,al bas je na pregibu lica i uha tako da he ok. Treci je bio na prednjem dijelu ruke skoro kraj pazuha i isto je bio mrvicu ispupcen, al me nervirao zbog torbice jer sam ga znala zakacit i tu se vidi oziljak jer je isao u sirinu. Iza uha je bio ogroman, al nije bio dubok i tu nisu isli savovi. Uglavnom presretna sam sto sam ih se rijesila. Prvo su me nervirali, drugo bili su ruzni i smetali su. Jednostavno nije mi se islo na bockanje jer su me i tak isprepikali sto puta svugdje tako da izbjegavam to maksimalno. Inace moja sestra je isla u Avivu privatno i njoj su uklonili jedan na licu koji je bio izmedu donje usne i brade i jos jedan. Ne sjecam se koliko je tocno platila, al imala je kupon iz onog multiplus kataloga. Oziljci se ne vide, al to valjda zavisi i od velicine madeza i mjesta itd. I ona je rekla isto da joj je zao kaj se prije nije isla toga rijesit.
2021 05 22
Moj doktor je inače užasan, al nekad je kralj. Imala sam ogroman ružan madež pored uha i čovjek mi je odma dao uputnicu za ORL kirurgiju. Tamo su se čudili kako prije nisam bila kod dermatologa, ja rekla da mi nekad krvari i tako to i izvadili ga u Vinogradskoj. Pozitivno iskustvo! 8-)
2021 05 24