Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stisne "želim" i ....tu tuuuuuu

.... ne znam dali i vas ugodno češkaju korisnici koji stisnu "zelim" bez "bok" i konkretnog pitanja... pa ih nacekavate... i onda se uvrijede jer nisu u stanju pol dana odgovoriti na moj upit o potvrdi kupnje.. zanimljivo je da po defaultu takvi obicno imaju hrpu negativki radi nejavljanja i "nemam ja toliko vremena za odgovor" modusa... ne znam jesu li ti i takvi kupovali u ducamima na delay...kod mene mislim da ne...niti budu... crtica za razmisljanje samo... :)))
2021 05 23
:') :') :') ma kad bi počela nabrajati sve idiotarije koje ovdje vidim, pročitam doživim ne bi daleko dogurala :')
2021 05 23
stara narodna kaže: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/74fa097b83f72ce5a32c4b0d6d1dd16e.jpg) :')
2021 05 23
> PretrpaniOrmar: > stara narodna kaže: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/74fa097b83f72ce5a32c4b0d6d1dd16e.jpg) > :') Istina 🤭
2021 05 23
Ja imam. Nekim ljudima je dosadno, ili nemaju baš nikakvog drugog posla, pa izvode takve stvari. Ja sam ovdje prvenstveno radi prodaje, ali ipak sam kupila tri stvari koje su mi se jako svidjela. I nema kod mene danima nejavljanja, pa hoću-necu, a ne dao bog da uzmem nečije podatke i odustajem, ne platim. Valjda znam što mi se svidja. Tko bi drugi znao? Eto, moje ponašanje kupca je onakvo kakvo ja očekujem I od svojih kupaca. Imala sam predivne suradnje, ali i te koji mi samo, iz tko zna kojih razloga, oduzimaju vrijeme, a ja sam stvarno maksimalno ljubazna. No, to već postaje zamarajuce i mislim da će sa moje strane uskoro pasti prva negativna, iako će mi biti uzvracena, a kao novom korisniku to mi baš i nije potrebno, ali još manje mi je potrebno maltretiranje u inboxu. Ionako su te povratne počesto nerealne. Posebno me smeta što stari korisnici koji imaju puno pozitivnih povratnih, imaju superiorno ponašanje naspram mene i svašta si dozvole. To, naravno, nije generalizacija, ali imala sam par slučajeva, a i dobro sam im proučila povratne, kao i one kojima su davali. To je onda neka sasvim druga priča. Ima puno hipokrizije. Ja nikoga ne silim da kupi kod mene, ali bilo bi kulturno bar završiti komunikaciju.
2021 05 23
Ne zamaram se time.
2021 05 24
Ja se isto ne zamaram...pošaljem upit- zanima li vas možda nešto vezano za artikl? njih 99% ne odgovori mi na poruku, onda obrišem razgovor i to je to.
2021 05 24
> IrenaAR: > Ja se isto ne zamaram...pošaljem upit- zanima li vas možda nešto vezano za artikl? njih 99% ne odgovori mi na poruku, onda obrišem razgovor i to je to. upravo tako :")
2021 05 24
> IrenaAR: > Ja se isto ne zamaram...pošaljem upit- zanima li vas možda nešto vezano za artikl? njih 99% ne odgovori mi na poruku, onda obrišem razgovor i to je to. I ja :")
2021 05 24
hej, ja sam poslala upit - konkretno pitanje prodavačici, vidjela sam da je bila online i nije mi odgovorila. to mi je malo bezveze. mislim, ne možeš nikog natjerati da odgovori, ali mislim da bi bilo u redu
2021 05 24
> PretrpaniOrmar: > :') :') :') > ma kad bi počela nabrajati sve idiotarije koje ovdje vidim, pročitam doživim ne bi daleko dogurala :') bas ovo :') :') x-)
2021 05 24
Već sam oguglala na to, baš kao što IrenaAR kaže, njih 99% pošalje praznu poruku i odmah znam da više nema daljnje komunikacije s njihove strane.
2021 05 24
> Vanček43: > hej, ja sam poslala upit - konkretno pitanje prodavačici, vidjela sam da je bila online i nije mi odgovorila. to mi je malo bezveze. mislim, ne možeš nikog natjerati da odgovori, ali mislim da bi bilo u redu ne mora značiti da je on line ako je kraj slike zelena kvačica - evo ja i kad se odjavim to mi stoji kao da sam stalno prisutna :") sačekajte malo, vjerujem da će se javiti
2021 05 24
> PretrpaniOrmar: > > Vanček43: > > hej, ja sam poslala upit - konkretno pitanje prodavačici, vidjela sam da je bila online i nije mi odgovorila. to mi je malo bezveze. mislim, ne možeš nikog natjerati da odgovori, ali mislim da bi bilo u redu > ne mora značiti da je on line ako je kraj slike zelena kvačica - evo ja i kad se odjavim to mi stoji kao da sam stalno prisutna :") sačekajte malo, vjerujem da će se javiti ok, vidjet ćemo, upit sam poslala prošli tjedan :( hvala
2021 05 24
Pozdrav Meni se dogodi i obično samo u pitam ako su zainteresirane za kupnju, i u većini slučaja jesu i nastavi se razgovor, tako da možda tako misle da mora to ić stisnu gumb pa se dalje druga strana javlja. Dogodi se nekad da se ne jave, možda slučajno stisnu. Ma samo opušteno 😊
2021 05 24
1 2