Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje kupiti nanognice?

Bok cure, Znate možda gdje mogu kupiti srebrne, zlatne nanognice (narukvice za nogu? Haha) ili možda od nehrđajućeg čelika, samo da nije nešto što bih morala skidati prije svakog tuširanja da ne promijeni boju... ne bih platnene ili končane, baš da je neki metal, a one što kupim na moru pozelene nakon 2 sata nošenja... Hvala puno😊
2021 05 24
Možda da pogledate u Argentumu (sada imaju i dosta dobre popuste), ili u Bipi nakit marke Noerr je meni super, ne stvara alergiju a kao nehrđajući čelik moguće je sa njim i u more i ništa mu ne bude,iako doduše ovisi i od materijala jer imam i sama narukvicu od Swatch-a davno kupljena koji nikad ne skidam a ništa joj nije iako mi je bilo preporučeno s obzirom da je neka mješavina srebro i čelik da je skidam kad se tuširam itd 😊.
2021 05 24
Grubić design
2021 05 24
A gdje kupiti prsten za nožni prst koji ga ispravlja..i koji se može regulirati...negdje sam to vidjela..pitam za mamu..hvala!
2021 05 25
> Vikili: > A gdje kupiti prsten za nožni prst koji ga ispravlja..i koji se može regulirati...negdje sam to vidjela..pitam za mamu..hvala! Ako saznate molim da i meni javite, hvala 🥰
2021 05 25
Može..nezna niko..
2021 05 25
ja ih nosim već godinama (ljeti)...ne trebaju biti srebrne, jer i srebro pocrni brzo. Kupujem metalne, bižuteriju. Ne skidam ih i mjesec dana dobro izgleda, poslije zamjenim. Najjeftinije su u Tediju, cca 10-ak kuna. Zna biti i na moru po štandovima istih, ali od 20kn na više
2021 05 26
> Vikili: > A gdje kupiti prsten za nožni prst koji ga ispravlja..i koji se može regulirati...negdje sam to vidjela..pitam za mamu..hvala! ovo: https://www.mediplus.hr/hr/category/silikon-separatori-korekture/
2021 05 26
> JollyJo: > ja ih nosim već godinama (ljeti)...ne trebaju biti srebrne, jer i srebro pocrni brzo. > Kupujem metalne, bižuteriju. > Ne skidam ih i mjesec dana dobro izgleda, poslije zamjenim. > Najjeftinije su u Tediju, cca 10-ak kuna. > Zna biti i na moru po štandovima istih, ali od 20kn na više Jedino čelik neće pocrniti. Takve možete kupiti za oko 150 kn i sigurno će biti dobre godinama. Ja imam svoju iz Sexy Plexy. Možete kačiti svoje privjeske ili kupiti kod njih, super su
2021 05 26
> PretrpaniOrmar: > > Vikili: > > A gdje kupiti prsten za nožni prst koji ga ispravlja..i koji se može regulirati...negdje sam to vidjela..pitam za mamu..hvala! > ovo: > https://www.mediplus.hr/hr/category/silikon-separatori-korekture/ Hvala puuuno...Mislila sam na neki koji bi ujedno bio i dekorativi i služio svrsi ravnanja prsta...ali možda i ovo pokušamo. <3
2021 05 27
Noa Braclet na Instagramu. Odlična kvaliteta, nehrđajući čelik i dobar omjer cijene i kvalitete. Kupujmo hrvatsko! 😊
2021 05 27
> TinTina987: > Jedino čelik neće pocrniti. Takve možete kupiti za oko 150 kn i sigurno će biti dobre godinama. Ja imam svoju iz Sexy Plexy. Možete kačiti svoje privjeske ili kupiti kod njih, super su ali ne želim jednu nositi godinama. Bižuterija može izdržati mjesec dana (i s kupanjem u moru). promjenim 3-4 tijekom ljeta
2021 05 28