Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POZIV ADMINU DA DA SUVISLA OBJASNJENJA

> MiniMini: > Meni je ovo iskreno malo glupo, žena ima stvarno fine pozitivne povratne informacije i svima odgovara na iste. Iako nisam kupila ništa od nje, vjerujem da bih i da bi ju trebalo odblokirati jer je ovdje bilo puno degutantnijih svadja i vrijedanja pa nikom ništa. Ramona je nakon forumske rasprave nastavila kontaktirati korisnice u inboxu sa ciljem vrijeđanja i omalovažavanja, također se potrudila da pronađe njihov profil na društvenim mrežama kako bi saznala njihovo pravo ime i gdje žive. Sada je napravila i novi profil, koji vidite gore iznad.
2021 06 10
> embrace: > > > Ramona je nakon forumske rasprave nastavila kontaktirati korisnice u inboxu sa ciljem vrijeđanja i omalovažavanja, također se potrudila da pronađe njihov profil na društvenim mrežama kako bi saznala njihovo pravo ime i gdje žive. Sada je napravila i novi profil, koji vidite gore iznad. Koje tocno korisnice je nastavila kontaktirati?
2021 06 10
Jednu korisnicu za koju znam, a koliko sam shvatila želi ostati anonimna. Adminu su te iste poruke proslijeđene i zbog toga je Ramona blokirana.
2021 06 10
Novi moment - provele smo IT istragu i najbolje vam je svima zanemariti i ramonu i katarinumartinu.
2021 06 10
Što točno znači IT istraga?
2021 06 10
To znači da su sudjelovale naše informatičarke.
2021 06 10
Ista IP adresa?
2021 06 10
> embrace: > > MiniMini: > > Meni je ovo iskreno malo glupo, žena ima stvarno fine pozitivne povratne informacije i svima odgovara na iste. Iako nisam kupila ništa od nje, vjerujem da bih i da bi ju trebalo odblokirati jer je ovdje bilo puno degutantnijih svadja i vrijedanja pa nikom ništa. > Ramona je nakon forumske rasprave nastavila kontaktirati korisnice u inboxu sa ciljem vrijeđanja i omalovažavanja, također se potrudila da pronađe njihov profil na društvenim mrežama kako bi saznala njihovo pravo ime i gdje žive. Sada je napravila i novi profil, koji vidite gore iznad. Kao i ostali na temi, nisam do sad znala za ove informacije, komentirala sam čisto iz kuta - prepirka na temi i blokiranje iz toga razloga, a činilo mi se da ima ok ocjene :D
2021 06 10
Pa eto sada znate. Pronašla je curu na fejsu, zatim je ponižavala na temelju viđenog, govorila joj da je bijednica jer živi u maloj sredini, zatim vrijeđala zbog srednje škole koju je pohađala. A na kraju i na vjerskoj osnovi, govoreći kako sigurno živi od milodara od crkve i prosi okolo. Boli me jedna stvar tko u što vjeruje, takvo maltretiranje NITKO ne bi trebao trpiti, te se takve poruke u inboxu odmah trebaju prijaviti. Vidim da su oba profila blokirana tako da je to to od mene...
2021 06 10
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/879bea0a15e1f531a89157cba90cbbe3.jpg)
2021 06 10
> Admin2nd: > Novi moment - provele smo IT istragu i najbolje vam je svima zanemariti i ramonu i katarinumartinu. Može li objašnjenje o kakvom se novom momentu radi i što ja s tim imam veze? Ako tvrdite da je vaša istraga dokazala da sam ja RamonaZe, moram priznati da vam je IT služba zakazala i da vam netočne informacije prenosi. Mene nemate razlog istraživati, istražujte RamonuZe ako vam je do istraživanja i njen lažnjak sa kojega se javila.
2021 06 10
> Admin2nd: > To znači da su sudjelovale naše informatičarke. Ako su vaše informatičarke sudjelovale i tvrde da sam ja RamonaZe i da je ista IP adresa, a nije i ne može biti, morati će se izjasniti i službeno. Ovo je zaista previše, žestoko imputiranje neistine.
2021 06 10
Ma ne, adminka je mislila na to da je profil "lagertaida" napravljen na istoj IP adresi kao i "RamonaZe", to se ionako vidjelo na prvi pogled
2021 06 10
Nebi mi pala na pamet ta provjera da nismo od Ramone dobili pet plahtica ljutih mailova prepunih identičnih sintagmi koje sam već čitala u privatnim porukama katarinemartine. Ono što naše informatičarke vide jest da su poruke ta dva profila poslane s iste lokacije i s istog interneta, što znači da diskutirate s članom svojeg kućanstva ili sa samom sobom. Ova šarada je išla dovoljno daleko.
2021 06 10
Meni uopće nije jasno što se događa i kakva je poruka i zaključak. Ja se dopisujem sama sa sobom, RamonaZe je na istoj IP adresi, ona tvrdi da ste vi ja i da prodajete skupe torbe. RamonaZe je član mojeg kućanstva? Ovo bi bilo smiješno da nije žalosno, odnosno da se takav zaključak donosi, a veze s istinom nema, apsolutno nikakve poveznice. Niti znam tko je dotična, a niti gdje stanuje, a iskreno niti me ne zanima. Ona član moje obitelji? Ojoj, možda za milijun godina u nekim životima na koje ne možemo utjecati, to možda, ali vjerujem niti tada.
2021 06 10
1 2 ... 4 5 6 7