Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šamponi bez sulfata

Pozdrav. Treba mi preporuka za šampone bez sulfata i parabena,a da nisu preskupi 🙂
2021 06 14
Koristim Alverde šampon i zadovoljna sam :) ima više vrsta, ja kupujem žuti sa arganom i bademovim uljem, košta oko 15 kn. Mirisom i teksturom podsjeća na baby šampone, nježan je. Imam jako masnu kosu i produžio je vrijeme između pranja sa 2 na 3 dana, što mi puno znači.
2021 06 14
Eleseve ima dobre šampona bez sulfata, ima i od Yves Rochera Low poo. ;)
2021 06 14
Ja sam koristila jedan od La Croa bez raznih kemikalija, ne znam da li ga jos uvijek ima u Mulleru za 50 kn. Ali bih ga preporucila samo ako imate gustu kosu, na tankoj nestane sav volumen jer nema ni silikona u njemu
2021 06 14
Meni je na analizi vlasišta u apoteci preporučen neagresivan šampon Afrodita..nisam sigurna jeli bez sulfata...ali mi je tjeme jako osjetljivo..pa sada koristim samo taj... Trebalo bi paziti i na regenerator...mislim da mi i on izaziva svrbež vlasišta...trebala bi preporuku za regenerator ako neko zna.
2021 06 15
E sad da Vas ne savjetujem krivo pa neka me neko ispravi. Znaci Babylove djeciji sampon sigurno nema(prije je bila plava tuba mislil da je sad bijela), Hipp babysanft i jedan Johnson baby narancastr boje. Od navedenih je najjeftiniji Babylove. Takoder ima i Biobaza low poo sampon i mislim da je on nekih 40ak kn. Uglqvnom svi ovi samponi su cgm odobreni i nemaju nikakvih stetnih sastojaka pa ih kovrcavice koriste. To su valjda najjeftiniji, a sigurno ima i povoljnijih nekih u Mulleru, pogotovo ako samo gledate da su bez sulfata i parabena
2021 06 15
> kkorina: > E sad da Vas ne savjetujem krivo pa neka me neko ispravi. Znaci Babylove djeciji sampon sigurno nema(prije je bila plava tuba mislil da je sad bijela), Hipp babysanft i jedan Johnson baby narancastr boje. Od navedenih je najjeftiniji Babylove. > Takoder ima i Biobaza low poo sampon i mislim da je on nekih 40ak kn. Uglqvnom svi ovi samponi su cgm odobreni i nemaju nikakvih stetnih sastojaka pa ih kovrcavice koriste. > To su valjda najjeftiniji, a sigurno ima i povoljnijih nekih u Mulleru, pogotovo ako samo gledate da su bez sulfata i parabena Mislim da oni imaju blaze "prihvatljive" sulfate. Fashion store koji je razlog zbog kojeg prelazite na sampone bez sulfata i parabena? Ja osobno koristim Babylove (jos je plava tuba, mislim da su samo malo promijenili sastav) i super mi je, ali takoder koristim I neke jace sampone, sve ovisi o tome u kakvom mi je stanju vlasiste.
2021 06 15
Preporučujem Olival Natural šampone s eteričnim uljima.
2021 06 15
Herbal Essences ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7f097f24f256f6227a7b2d27460ba099.jpg)
2021 06 15
Hvala svima na odgovorima 🤗
2021 06 16