Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Poklanjam lot plišanaca

Želim i na ovaj način zahvaliti Medi81. Plan je bio sljedeći: uzimam plišance, odabirem jedan ili dva, ostalo nosim u udrugu. Grešku u koracima sam napravila kada sam gospodični dala da odabere jer ih je odlučila ostaviti sve. Nadam se da ću kroz neko kraće vrijeme uspjeti napraviti čistku ili zamjenu jer zbilja, ali zbilja nemam mjesta. Svakako veliko hvala Medi81 koja mi je vrlo blizu mjesta stanovanja dovezla vrećicu čistih mirisnih plišanaca i na taj način razveselila gđicu. Svinjicu (gicu) ne ispušta iz ruke. Ostale vuče sa sobom u vrećici. 🤦
2021 07 04
Ako joj dosadi gljiva ( zdravoljubac) javite se. Nudim puzzle, slikovnice i Frozen memo i domo igru u zamjenu
2021 07 04
Ako je među njima gljiva, već sutra ju šaljem.
2021 07 04
> teehee: > Želim i na ovaj način zahvaliti Medi81. Plan je bio sljedeći: uzimam plišance, odabirem jedan ili dva, ostalo nosim u udrugu. Grešku u koracima sam napravila kada sam gospodični dala da odabere jer ih je odlučila ostaviti sve. > Nadam se da ću kroz neko kraće vrijeme uspjeti napraviti čistku ili zamjenu jer zbilja, ali zbilja nemam mjesta. > Svakako veliko hvala Medi81 koja mi je vrlo blizu mjesta stanovanja dovezla vrećicu čistih mirisnih plišanaca i na taj način razveselila gđicu. > Svinjicu (gicu) ne ispušta iz ruke. Ostale vuče sa sobom u vrećici. 🤦 Bilo mi je zadovoljstvo, nema potrebe za zahvalama. ❤️
2021 07 04
Ako imate fb otvorite grupu Igračkom do dječijeg osmjeha KBC Rebro i pratite upute. Hvala Vam . Lp Sestra Bernardica
2021 09 18
1 2