Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Obraz za 45kn

Znači šokirana sam njenim odgovorom. Kao ostavite negativnu ako vam šta znači... Ne mogu doći k sebi
2021 06 24
Evo i moje poruke na koju je odgovorila da nebi ispalo da sam ja njoj prijetila da cu joj unistiti zivot ili sto god. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/178302b5262caf5106e154d2dba5987b.jpg)
2021 06 24
> Rina_07: > Znači šokirana sam njenim odgovorom. Kao ostavite negativnu ako vam šta znači... Ne mogu doći k sebi Uđite u moj forum ako baš hoćete biti šokirani!.. Ova je bar pristala na povrat, moja je... a.. nemam riječi za opis
2021 06 24
Nekom su to mali beznacajni novci ali vec mi je pun kufer ovakvih na krpicama. Svako malo netko uvali krpu za smece i pravi se blesav
2021 06 24
Ti "beznačajni novci" su nečija satnica. Kad bude jednom stajala na nogama sat vremena i rintala, a za to dobila poderanu krpu, bude drugačije pričala. U svakom slučaju -"ne znate čime se bavim", a u isto vrijeme držati ime i prezime kao korisničko ime je komično. No dobro, vratit će valjda lovu, pa bolje da ostalo ne komentiram...
2021 06 24
"da svima bude jasno da nije namjerno, sori" :') :') I to bi valjda trebalo riješiti sve. Pitam se...jel bi taj "sori" palio da i sama kupi nešto u takvom stanju.
2021 06 26
> NomadOrganic: > "da svima bude jasno da nije namjerno, sori" > :') :') > I to bi valjda trebalo riješiti sve. > Pitam se...jel bi taj "sori" palio da i sama kupi nešto u takvom stanju. Ma bi 😅 dobra isprika sva vrata otvara i sve rupe pokrpava
2021 06 27
Dobra isprika i rupe zakrpava. Jedna od novijih krpičarskih mudrih izreka. Je li na kraju izvršen povrat? I ne kužim ovo busanje o prsa o free poštarini... pa nije iskamčena nego ponuđena. 🤷🏼
2021 06 28
Je, vratila je 25kn
2021 06 28
1 2