Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tips za nove profile

Caoo, nedavno sam otvorila svoj novi profil. Da li imate kakve prijedloge na što da obraćam pažnju? Npr. vezano za prevare sa strane kupaca? 🥰 LP
2021 07 06
Najbolje ne slati prije uplate, barem djelomicne (posto ste novi pa ce biti nesigurnosti od strane kupaca). Primopredaje su isto ok ideja ako ste blizu a kupilica ili vi budete nesigurni za slanje. Ako dobijete poruke da se javljate na neke mailove il da javite cijenu u eurima, to sve zaobidite. Isto tako ako vam je osoba sumnjiva, niste primorani zapoceti suradnju. A povratne mozete skupiti i kupnjom i zamjenama ako ste voljni.
2021 07 06
Također, ne brišite oglas čim Vam sjednu novci već sačekajte dok ne dobijete potvrdu kupca da je sve ok. Ja čak i nakon toga još neko vrijeme čuvam slike prodanog artikla i print screen oglasa....ne želim Vas plašiti, ali svega smo se ovdje nagledali pa čisto imajte svoje slike još neko vrijeme nakon prodaje - za svaki slučaj :)
2021 07 06
I nemojte pisati u opisu profila 101 uvjet i postaviti se odmah "agresivno" tipa dajem odmah neg povratnu ako se ne javite za 1 sat, ne držim rezervacije, morate uplatiti u roku 10 minuta ili dajem dalje..... Mene takvi profili odbijaju. Kada skupite par desetaka pozitivnih povratnih, onda budite stroži s uvjetima, zasada morate biti malo fleksibilni.
2021 07 07
> Froglina: > Najbolje ne slati prije uplate, barem djelomicne (posto ste novi pa ce biti nesigurnosti od strane kupaca). > Primopredaje su isto ok ideja ako ste blizu a kupilica ili vi budete nesigurni za slanje. > Ako dobijete poruke da se javljate na neke mailove il da javite cijenu u eurima, to sve zaobidite. Isto tako ako vam je osoba sumnjiva, niste primorani zapoceti suradnju. > A povratne mozete skupiti i kupnjom i zamjenama ako ste voljni. Hvaala vam!! Nisam bila svijesna da ima takvih cudnih mailova. Te dobra ideja za povratne! 😊
2021 07 07
> PretrpaniOrmar: > Također, ne brišite oglas čim Vam sjednu novci već sačekajte dok ne dobijete potvrdu kupca da je sve ok. > Ja čak i nakon toga još neko vrijeme čuvam slike prodanog artikla i print screen oglasa....ne želim Vas plašiti, ali svega smo se ovdje nagledali pa čisto imajte svoje slike još neko vrijeme nakon prodaje - za svaki slučaj :) Budem pazila na to!! Hvalaa ☺
2021 07 07
> VeraM36: > I nemojte pisati u opisu profila 101 uvjet i postaviti se odmah "agresivno" tipa dajem odmah neg povratnu ako se ne javite za 1 sat, ne držim rezervacije, morate uplatiti u roku 10 minuta ili dajem dalje..... Mene takvi profili odbijaju. Kada skupite par desetaka pozitivnih povratnih, onda budite stroži s uvjetima, zasada morate biti malo fleksibilni. S time se slažem ! Jel vam u redu moj trenutni opis??
2021 07 07
> Lagano: > S time se slažem ! Jel vam u redu moj trenutni opis?? SUper je :")
2021 07 07
> Lagano: > > VeraM36: > > I nemojte pisati u opisu profila 101 uvjet i postaviti se odmah "agresivno" tipa dajem odmah neg povratnu ako se ne javite za 1 sat, ne držim rezervacije, morate uplatiti u roku 10 minuta ili dajem dalje..... Mene takvi profili odbijaju. Kada skupite par desetaka pozitivnih povratnih, onda budite stroži s uvjetima, zasada morate biti malo fleksibilni. > S time se slažem ! Jel vam u redu moj trenutni opis?? Ok mi je, i ok su vam slike. Pazite da poštujete pravila oglašavanja da vam ne brišu oglase.
2021 07 08
samo nemojte stavljat tagove jednog artikla na više brendova :) to me najviše smeta kad tražim nešto
2021 07 09
> PretrpaniOrmar: > > Lagano: > > S time se slažem ! Jel vam u redu moj trenutni opis?? > SUper je :") Hvaala 🥰
2021 07 10
> VeraM36: > > Lagano: > > > VeraM36: > > > I nemojte pisati u opisu profila 101 uvjet i postaviti se odmah "agresivno" tipa dajem odmah neg povratnu ako se ne javite za 1 sat, ne držim rezervacije, morate uplatiti u roku 10 minuta ili dajem dalje..... Mene takvi profili odbijaju. Kada skupite par desetaka pozitivnih povratnih, onda budite stroži s uvjetima, zasada morate biti malo fleksibilni. > > S time se slažem ! Jel vam u redu moj trenutni opis?? > Ok mi je, i ok su vam slike. Pazite da poštujete pravila oglašavanja da vam ne brišu oglase. Hvala ! Aa di se mogu vidjeti pravila oglašavanja? Nemogu naći :(
2021 07 10
> anaimiska: > samo nemojte stavljat tagove jednog artikla na više brendova :) to me najviše smeta kad tražim nešto Istina! Jel imate neku preporuku vezano za kakve tagove za koristiti??
2021 07 10
https://mojekrpice.hr/help https://mojekrpice.hr/help/48/zasto-su-mi-obrisani-artikli Sve vam je ovdje napisano.
2021 07 11
> VeraM36: > https://mojekrpice.hr/help > https://mojekrpice.hr/help/48/zasto-su-mi-obrisani-artikli > Sve vam je ovdje napisano. Hvalaaaa
2021 07 12
1 2