Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Retinol, čudo za bore i nepravilnosti

Pozdrav, curke/ženice :) Imam pitanjce, pratim martinu_dearskin na instagramu, i vidim da na veliko hvali upotrebu retinola. Meni laiku, dobro zvuči to ''peglanje borica i nepravilnosti'' no međutim, ne znam kakvi se proizvodi i marke kreću na našem domaćem tržištu što se tiče tog sastojka. Ima li tko da koristi retinol (znam da u ljetno doba nije preporučljivo) i gdje ste kupili, te za početnike, koji je 'najbolji'? Hvala unaprijed svima!
2021 07 19
Na domaćem tržištu as in proizvedeno u Hrvatskoj nema ništa. Eventualno najbliže Architect od Skintegre i nešto od Olivala Preporučam uči u grupu skincare akademija na fejsu, u tražilicu utipkati retinol i nema što nećete pronaći. Meni su super A game i Ordinary, koristim godinama i nemam zamjerke
2021 07 19
Ja koristim od Ordinaryja retinol i u redu mi je...ali najbolje bi bilo da vam dermatolog na recept da retin-a, on vam može postotak retinola odrediti s obzirom na stanje kože lica i količinu bora
2021 07 20