Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rukotvorine- pitanja :)

Bok svima! :D Bavim se izradom rucnih radova te je do sada to bilo tu i tamo, no planiram povecati broj proizvoda. Zanima me gdje prodajete ( ako prodajete) ili gdje biste preporucili prodavati, da je neka regulirana stranica? Za etsy znam, zanimaju me ostale koje mozda ne uzimaju toliki postotak na narudzbe :)
2021 07 20
Pratim :) Znam samo za Livemaster, stranicu koja prodaje rukotvorine. Ali ne znam da li je potrebno imati otvoren obrt da bi se prodavalo, kao što je to slučaj sa etsy-jem.
2021 07 20
> embrace: > Pratim :) > Znam samo za Livemaster, stranicu koja prodaje rukotvorine. Ali ne znam da li je potrebno imati otvoren obrt da bi se prodavalo, kao što je to slučaj sa etsy-jem. Mislim da za etsy ne treba imati obrt ako izradujete kao hobist, tj ako ne profitirate previse od toga :D, al uzimaju proviziju 5% i jos po kunu ipo za svaki oglas, pa trazim nekakvu jeftiniju alternativu :") A za ovu drugu livemaster nisam nikad cula pa cu svakako istraziti <3
2021 07 20