Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što napraviti?

Dakle prodala sam naočale za 50 kn s poštarinom (Tisak). Naočale su potpuno nove i nikada nošene, stajale su u kutiji i nisu nikako mogle dobiti nikakva oštećenja. Još prije slanja paketa sam prlikom pakiranja pregledala naočale i nisam uočila nikakve nepravilnosti. Korisnica mi se danas javlja da je dobila oštećene naočale te da po njenom mišljenju nisu nenošene. Odmah ju tražim sliku oštećenja. Dakle oštećenje je vidno nastalo mehanički, grebanjem nožem ili slično. Što napraviti u ovom trenutku? Da li je netko imao sličnih situacija? Dakle sa moje strane je odrađeno sve profesionalno, naočale su zapakirane u balončiće i 100% garantiram da su poslate bez ikakvih ogrebotina, te su 100% nenošene.
2021 08 17
Mozda joj se nisu svidale kako joj stoje pa ih je mozda izgrebala namjerno ako tvrdite da su poslate u super stanju..
2021 08 17
Sumljam da bi se toliko mogle ostetiti u slanju jedino da su pukle u slanju il nesto al da se izgrebu tako sumljam.
2021 08 17
Ako je gospoda vidila slike naocala, ako ste joj dodatno slikali, i ako se ona uvjerila sama da su naocale uredu i pristala na kupnju znaci da je time potvrdila da je s naocalama sve uredu jer u protivnome ih sigurno nebi kupila da su bile ostecene iznosene itd..tako da ste sta se toga tice vi ispravni i uredu.. u transportu tesko da su se bas tako izgrebale ako vi tvrdite da je sve bilo zapakirano u baloncice.. A u slucaju da jesu ako gospoda ne laze, opet niste vi krivi , ali eto nije ni gospoda ocekivala da ce nesto platiti pa dobiti osteceno nebitno o kojem se iznosu radilo.. ponudite joj da joj vratite pola novca jer nije do vas i to je to.. sretno 😊
2021 08 17
Osobno, ne bih popustila na pritisak da izvrsim povrat ako bas 100% znam da sam bila fer tj.da je artikal bio neostecen, no, malo je nezgodno u vasoj situaciji sto ce vam to biti vec druga losa recenzija za istu stvar-uvaljivanje ostecene tj ogrebane robe. Samo sto su prosli put bile nekakve cipele u pitanju. No s druge strane,mozda korisnica bas na to i racuna pa pokusava iskoristiti situaciju. Tko zna. ,:(
2021 08 17
Slažem se sa Uljeshurom jer da nemate već jednu sličnu ocjenu mogli bi ne popustiti. Ovako jedino ako imate fotografiju dobre rezolucije gdje se vidi da naočale nemaju oštećenje. U protivnom dvije negativne su dovoljne da odbiju većinu potencionalnih kupilica. Pa je možda bolje izvršiti povrat pogotovo što nisu u pitanju veliki novci i zaračunati to pod bem mu miša situaciju :)
2021 08 20
> Nelanela97: > Sumljam da bi se toliko mogle ostetiti u slanju jedino da su pukle u slanju il nesto al da se izgrebu tako sumljam. "Sumljam" 😅😅 ispricavam se bilo mi je samo smijesno jer nisam dugo to cula🙈
2021 08 21